Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B6 1.8T AVJ]Limuzyna Łysego Z Brazzers, 3SDM 4x10J STATIC


pasiak43

Rekomendowane odpowiedzi

Felunek zacny :thumbup1: ja bym jeszcze tu widział ciemne lampy na przodzie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładnie siadła ta rolka od bmki robi naprawdę gnój :kox: tak dalej jest na co popatrzeć :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cieszy mnie to że wkońcu jest jakieś poruszenie w temacie. Co do lamp to nie chce żeby później parowały albo coś z tad moje uprzedzenie do rozklejania ; /

Może pod koniec tyg podziałam coś z tyłem żeby wywalić regulację ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna furka najbardziej mnie intryguje ten wydech mógłbyś coś więcej nagrać i podesłać linka jak to gada

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chodzi o wydech najchętniej nagrał bym coś GoPro albo czymś przyczepionym do zderzaka ale nie posiadam. A film krótszy bo później auto za daleko już. Coś pomyśle :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajna felga i ładnie siadło! Teraz tylko nad spasem popracować i będzie miód! :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale kosisko się zrobiło :kox: Może i oklepany felunek ale robi robotę jako mało który :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do koła to o decyzji skłoniło mnie 9/10J. Jest szeroko, przód usiadł że przy skręcie czasami przytrze a tył będzie dłubany.

Mam pytanie czy dokładka "sline" (?) przedniego zderzaka podejdzie pod moj zderzak ? Cieżko znaleźć kompletny ze spryskami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej da się taka dokładkę dołożyć do zwykłego zderzaka :-) sam będę to robił za jakiś czas ale na forum na pewno jest temat jak to zrobić krok po kroku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze w planach jest lotka na klapę i zastanawiam się czy szukać ORI czy może laminat z TK spełnia normy. Ktoś może zakładał ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny na stylingach 132 :P też je kupuje ale dopiero końcem sezonu bo dopiero auto kupiłem a w tym secie z tymi felgami zawsze marzyłem :D Piękna furka ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak pojawi się pomysł na inna rolkę to może po sezonie będę sprzedawał :D ale szerokości tutaj robią robote.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to w takim razie jak już będe na etapie zakupu odezwe się :D a co wydechu katalizator i środkowy nie ruszany? bo ja za tydzień pojade wywalić kata i dać dp 2.5" no i myśle czy jakieś tłumiki od razu out żeby fajnie gadało :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i kolejny na stylingach 132 :P też je kupuje ale dopiero końcem sezonu bo dopiero auto kupiłem a w tym secie z tymi felgami zawsze marzyłem :D Piękna furka ;)

to bedzie 7 w B6 na tym kole :decayed:

Do autora, jak wysoko masz rant nadkola od ziemi (przód)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cały czas zastanawiam się nad zaklepaniem przodu i urwaniu jeszcze z cm ;D

Tył bankowo pojdzie w dół, wywalona regulacja, dołożone klipsy.

Dobrze wiedzieć że komuś się podoba to co się robi ;) !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...