Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Listwy Dekory LED

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ktoś się orientuje jak jest w b5, chce podpiac podswietlenie ale przestrzeni za klamka do oswietlenia guzików elektrycznych szyb, które kabelki odpowiadaja za ich podswietlenie?

zagadaj w battalionie gdzie jest +12, a gdzie masa

Opublikowano

wszyscy wrzucaja fotki jak to swieci w nocy, a ja jestem ciekawy jak to wyglada w dzien, czy ta szpara miedzy dekorem a boczkiem nie rzuca sie w oczy ?

Opublikowano
  • Autor

nic się nie rzuca. wejdź w pierwszy post i jest zdjęcie z oświetleniem wnętrza. ale za dnia tego nie widzę nawet

Opublikowano

dawać foto z przedniego dekoru bo jestem ciekaw jak on uwieńczy całość :naughty:

kwestia 2-3 dni i u mnie siądzie :wink: ktoś się orientuje, czy jest on tylko na bolce jak boczne? co z dekorem przy włączniku świateł?

działaj kaju działaj czekamy z niecierpliwością na efekt końcowy :banan: niebawem i ja się zabieram u siebie. Co do śrub wladi ma rację są 4 śruby

Opublikowano
  • Autor

ok, to już wiem z jakim kluczem podejść :decayed:

Opublikowano

Z ósemka :wink:

Naciapane z Zetki

Opublikowano

Dobra łapcie obiecane zdjęcia. U mnie każdy dekor jest przycięty od dołu, po 50cm aby w każdych drzwiach było tak samo ;)

Dekor z tylnych drzwi:

IMGP6791.jpg

IMGP6800.jpg

IMGP6792.jpg

IMGP6798.jpg

IMGP6794.jpg

Niestety nie miałem jak przykleić tego paska mlecznego z profilu, więc w ruch poszła taśma przezroczysta :grin:

IMGP6788.jpg

IMGP6790.jpg

I tak to wygląda przy założonym dekorze - jak widać, nic nie widać :P

IMGP6801.jpg

IMGP6802.jpg

IMGP6803.jpg

I podświetlenie od strony pasażera:

IMGP6807.jpg

Zaraz wrzucę jeszcze filmik :)

Opublikowano

no ładnie ładnie a czym przycinałeś dekory żeby zachować głębokość przycięcia, no bo rozumiem szczelina ma pewnie koło 3-4 mm no i wypadało by żeby była równa na całej odległości ( 50cm)

Opublikowano
  • Autor

jak masz precyzyjną ręke, to boschką dotniesz bez najmniejszego problemu, tak jak ja tunel pod 2DIN i panel climatronica

Opublikowano

bardzo przyzwoity efekt kokonekus, szczególnie jak ktoś nie ma podświetlanych klamek to warto zrobić to podświetlenie jednak od dołu dekoru

kaju te ledy wnętrza masz od Tomnika czy jakiś sklep??

Opublikowano
  • Autor

ledy wnętrza to mój projekt sprzed dwóch lat zmodernizowany i dopracowany przez bidzio

Edytowane przez kaju

Opublikowano

Dekory ciąłem szlifierką kątową i wykańczałem pilnikiem. Niestety nic innego pod ręką nie miałem :( Najważniejsze to się nie śpieszyć bo można schrzanić dekor. No i trzeba uważać aby przez przypadek nie obciąć zatrzasków :P

Przed cięciem zaznaczyłem sobie linię po której mam ciąć żeby światło rozchodziło się tak samo, później dekor poszedł w imadło i po 30 minutach cztery dekory były przycięte ;)

Wrzucam filmik, trochę słabą kamerę ma mój telefon (Z Ultra), ale coś tam widać ;)

Opublikowano
  • Autor

tak jak pisałem Ci na whatsappie - przy dzieciakach za mocno, ale podoba mi się :good:

Opublikowano

Tylko dlaczego u ciebie nie widać światła u góry dekoru? Kaju nic nie przycinał i światło się przedostaje a u ciebie już nie

Opublikowano
  • Autor

Tylko dlaczego u ciebie nie widać światła u góry dekoru? Kaju nic nie przycinał i światło się przedostaje a u ciebie już nie

bo ma inaczej zamocowane LEDy :wink:

Opublikowano

Moze to slabiej swiecic?

Nie z opcji sciemniania wszystkiego tylko sam dekor zeby slabiej swiecil.

Opublikowano
  • Autor

Moze to slabiej swiecic?

Nie z opcji sciemniania wszystkiego tylko sam dekor zeby slabiej swiecil.

moja wersja jest ciemniejsza i bardziej stonowana. wersja kokonekusa jest do ściemnienia np opornikiem :wink:

Opublikowano

Panowie nie dajecie żadnych oporników na te ledy, żeby ich nie popaliło? Ledy pewnie są na 12V, a w aucie jest nawet 14,5V.

Opublikowano

Tylko dlaczego u ciebie nie widać światła u góry dekoru? Kaju nic nie przycinał i światło się przedostaje a u ciebie już nie

bo ma inaczej zamocowane LEDy :wink:

Dokładnie. Ja mam ledy zamontowane bezpośrednio na tapicerce i skierowane bardziej do dołu. Nad listwą led jest prowadnica w którą wpina się dekor i ona też trochę zasłania światło ;)

IMGP6790.jpg

Moze to slabiej swiecic?

Nie z opcji sciemniania wszystkiego tylko sam dekor zeby slabiej swiecil.

moja wersja jest ciemniejsza i bardziej stonowana. wersja kokonekusa jest do ściemnienia np opornikiem :wink:

Dokładnie, wystarczy, że dasz opornik i będzie już słabiej świecić. U mnie podświetlenie jest ustawione maksymalnie jak się da, zapomniałem je trochę zmniejszyć dlatego tak to wyglądać na filmiku :)

Opublikowano
  • Autor

Panowie nie dajecie żadnych oporników na te ledy, żeby ich nie popaliło? Ledy pewnie są na 12V, a w aucie jest nawet 14,5V.

nie popadajmy w paranoję, wytrzymają bez najmniejszego problemu

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.