Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

czyli teraz będziesz tylko z tyłu jeździł? :D

musze bardziej się napierdalać żebym nie miał siły z przodu wsiąść :grin:

:D:D:D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie obejrzałem filmik i kozacko to wygląda :kox: Gratki kaju, podświetlenie jest bardzo delikatne i pasuje ten czerwony kolor, myślałem że będzie gorzej :) Ja u siebie już zostawię tak jak mam, tylko wymienię podświetlenie wewnątrz na ledowe żeby barwa odpowiadała temu z dekorow ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnie byłoby to podłączyć przez ściemniacz, np. http://allegro.pl/sciemniacz-radiowy-96w-12v-do-tasma-led-gwarancja-i4842138925.html

można by wyłączyć i dopasować światło, tylko kable trzeba nowe ciągnąć do wszystkich drzwi :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przecież to działa pod ściemnianie z licznikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju u Cie ie to wyglada oblednie, podswietlenie nadalo szyku wnetrzu ;) Czekam az ktos zrobi to w b5, choc tak patrze i jakos nie widze tego...a przynajmniej nie bedzie to tak dobrze siedziec jak w b6/7

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każda B6 miała ściemniacz licznika?

Edytowane przez bart1907
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kaju u Cie ie to wyglada oblednie, podswietlenie nadalo szyku wnetrzu ;) Czekam az ktos zrobi to w b5, choc tak patrze i jakos nie widze tego...a przynajmniej nie bedzie to tak dobrze siedziec jak w b6/7

ja pracuje nad wnętrzem auta, bo tam spędzam czas, nie zależy mi już tak bardzo na wyglądzie zewnętrznym, chociaż może po zimie się wezmę za to o ile dotrwa ze mną to auto do wiosny :wink: najlepiej jest to obadać na żywo, jest gnój :banan:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj szukalem tych tasm ledowych to są w kazdym sklepie budowalnym i elektrycznym cen za 5 m ok 70 zl i 2 lata gwarancji czyli za tydzień reżanko:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wolisz przepłacić to spoko, ale polecam hurtownie typowo elektryczną, wtedy płacisz prawie połowe mniej :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam garaż ale wąski i wczoraj rezałem przy -3 stopniach. smarkam i kaszle, ale warto było :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i super to wygląda. Najważniejsze, że nie trzeba podcinać dekorów i kombinować zbyt wiele.

Dzisiaj jadę do sklepu elektronicznego, bo moje LEDy nie dotarły na piątek. Zapowiada się, że czwartek wezmę wolne od pracy, bo z żoną muszę na badania pojechać, więc po badaniach będę miał trochę czasu żeby się pogrzebać.

@kaju - nie dałoby się trochę zmniejszyć tej przerwy pomiędzy podświetleniem frontowego a bocznego dekora? W bocznych dekorach widziałem, że nie dawałeś LEDów do samego końca, a jak dawałeś pod frontowym? Też po jakieś 1-2cm od końców?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


kaju - nie dałoby się trochę zmniejszyć tej przerwy pomiędzy podświetleniem frontowego a bocznego dekora? W bocznych dekorach widziałem, że nie dawałeś LEDów do samego końca, a jak dawałeś pod frontowym? Też po jakieś 1-2cm od końców?
wiesz co, nie dałem do końca bo akurat się łączyłem na końcach do zasilania taśmy, to raz, dwa odcinki taśmy tnie się po 5cm i nie dałoby rady tego wymierzyć, chybe, że zagnie się ledy, a ja tego stosować nie chcę, bo wtedy taśma ma dwie grubości i może się stworzyć niepotrzebny dystans. Dla mnie jest dobrze jak jest :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Że co 5cm się tnie to wiem - już trochę się z tym grzebałem. Gięcie tych pasków to nie wchodzi w rachubę, bo pękają. Przynajmniej ten silikon, w którym są zatopione.

W całości to dobrze wygląda. Wiadomo, że na zdjęciach to różnie wygląda i często w realu jest lepiej niż na fotce. W każdym bądź razie też będę podświetlał dekory i jak zrobię to sie pochwalę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...