Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Listwy Dekory LED


kaju

Rekomendowane odpowiedzi

zdejmiesz zboczku zboczki to będziesz widział :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajny patent, mam chęć się za to zebrać ale jakoś boję się ruszać boczki. Nie zaczną trzeszczeć jak się je tak zacznie ściągać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Nie jest konieczna wymiana wszystkich spinek jak nie są pourywane...ja wymieniam tylko urwane i jest ok nic nie trzeszczy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie. Wymieniasz spinki i po problemie. Polecam po każdym zdjęciu tapicerki wymienić komplet spinek.

Nie jest konieczna wymiana wszystkich spinek jak nie są pourywane...ja wymieniam tylko urwane i jest ok nic nie trzeszczy :wink:
No to spoko, pytam bo w golfie po jakimś czasie i kilku ściąganiach tapicerki zaczęło wszystko się odzywać.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i stało się... :whistling:

ac75f8fca455b41fe65df3cdcc61b336.jpg

nadal podczas jazdy tego nie widzę, a siedzę nisko :wink:

zaktualizowany pierwszy post :hi:

Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetnie to wygląda :kox: Ale u mnie by nie wypaliło bo mam po 50cm dekor podswietlony, no i jaśniej świeci więc mogłoby przeszkadzać. Po lewej stronie od kierownicy też dałeś podświetlenie? Ale muszę przyznać, że czerwone podświetlenie fajnie wygląda :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluję roboty :hi: Ja kiedyś myślałem, żeby dać neon giętki ale do tego przetwornice trzeba montować no i wszystkie dekory musiały by być podłączone do jednego punktu (przetwornica) a tutaj wyszło bez większego ciągnięcia przewodów. Podoba mi się i chyba też będę się za to zabierał. Tyle, że ja mam z tyłu korby i brak pakietu light. Przód myślę by pociągnąć z przycisków do szyb a tył tak jak było pisanie dorobić piny do słupka. Ale to muszę znaleźć czas i wenę bo podnośnik szyby pasażera też mam do wymiany tak więc wszystko za jednym razem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest i filmik:



jakby od razu ktoś pytał o nutę, to jest John O'Callaghan - Games :wink: sorry za jakość, ale iPhone nie służy do filmów :wink: przy okazji podłączyłem z przodu czerwone lampki oświetlenia na nogi - też zapalają się z światłami :decayed: to też robota bidzia, przy okazji robienia ledów dołożył mi jeden pasek czerwonych LEDów, miałem to w B5 i po prostu mi brakowało tego do pełni klimatu - teraz już mam :) został mi do podłączenia tył na nogi pasażerów, ale już dzisiaj mnie tak przepiździało, że zrezygnowałem... :facepalm: akurat filozofii tam nie będzie, fajnie mieć podświetlaną tylną popielniczkę - tam się podłączę z zasilaniem na nogi pasażera :banan2: Edytowane przez kaju
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest ta sama lampka co się zapala przy otwarciu drzwi. przy zamkniętych świeci na czerwono, po otwarciu na biało, co widać na fotkach w pierwszym poście :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:good: W wolnym czasie kupuje diody i rezam podswietlane dekory na boczkach :) moze pozniej tez deske
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kiedyś myślałem, żeby dać neon giętki ale do tego przetwornice trzeba montować

można dać na każde drzwi przetwornice ale to zwiększa cene zestawu.

Co do spinek można smarem ciapnac ten plastik co wchodzi w otwór w drzwiach. Przy nast ściąganiu ułatwia zadanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

czyli teraz będziesz tylko z tyłu jeździł? :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

drzwi to powinna fabryka montować już w tym modelu. deska to już bajer, ja za kierownicą nie widzę, ale jak siadłem z tyłu to już za***iście wygląda :naughty:

czyli teraz będziesz tylko z tyłu jeździł? :D

musze bardziej się napierdalać żebym nie miał siły z przodu wsiąść :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...