Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Podświetlenie znaczka


tomekxp2

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie, można kupić, podłączyć i nawet na filmie wygląda dobrze, pytanie jak na żywo. Poważnie się nad tym zastanawiam :) chociaż narazie nie widziałem, żeby ktoś miał podświetlony znaczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znając naszą super mielicję to pewnie by się zaraz przyjeb...li i zabrali dowód :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Polska policja ma to do siebie że się potrafi przywalić całkiem o nic, zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pod remizą laski bedo kwiczeć..

wieś.

Edytowane przez slo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh na wsi to furorę zrobi, a tak poważnie to nic w przepisach nie ma o zakazie tego typu podświetlenia. Ważne aby światło było z przodu białe a z tyłu czerwone i nie raziło i można śmigać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk

Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz.

Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu.

Jak se założy to będzie miał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobisz jak zechcesz w końcu to Twój teatrzyk

Jaśku, to nie ja zacząłem ten temat, poczytaj trochę zanim coś napiszesz.

Mnie osobiście to wali co zrobi autor tego tematu.

Jak se założy to będzie miał.

Nie bulwersuj się chłopak bo Ci żyłka pęknie :)

Nie spojrzałem i napisałem Tobie się nie zdarza?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A niby za co wytłumacz ????

Jakoś ciężarówkom nie zabierają choć są oświetlone niektóre jak choinki Bożonarodzeniowe.

Tu bym się z Toba nie zgodził..większość naszych policjantów nie przepada z takimi ozdobnymi ciężarówkami..według nich te światełka przeszkadzają innym na drodze..a kierowcy maja te światełka podłączone pod osobny przycisk w kabinie..

A co do tematu to takie rzeczy tylko u ruskich.

Edytowane przez xBladex
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, tak jak mówicie nie ma co się stresować, każdy zakłada takie oświetlenie na własną odpowiedzialność. Dla mnie fajne to wygląda, ale czy się na to skuszę to jeszcze daleka droga. Co do policji to zależy na kogo się trafi. 10 razy się uda a za 11 nie. A temat zarzucony na luzie z czystej ciekawości a tu takie przejęcie. Co by było jak coś konkretnego się pojawi. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heheh na wsi to furorę zrobi, a tak poważnie to nic w przepisach nie ma o zakazie tego typu podświetlenia. Ważne aby światło było z przodu białe a z tyłu czerwone i nie raziło i można śmigać :)

z tego co mi wiadomo jak długo z prozdu będize biae oświetlnie i z tyłu czerwone tak nie bedzie to zabronione dlatego też neony w kolorze bialym nie są zabronione przynajmniej tak kiedys było ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiedyś kiedyś temat na forum był kombinowany, ale chyba o tył chodziło gdzieś koło 2008 i ktoś to chyba wyrezał trzeba by się w archeologa pobawić :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam zamiaru nikogo obrażać ale jak dla mnie to te podswietlane logo :polew: troszkę jakby wsią zalatywało, nie zdziwiłbym sie na grillu (atrapie) jakiegoś daewoo tico ale w Audi :eusathink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym mieć taką wieś i tą białą B8 teraz :) , bo z czasem i tak będę zmieniał na B8.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam.

Właśnie zawitałem do Szwajcarii.

Gały wyłażą.

Jeszcze tyle wiejskiego tuningu na raz nie widziałem.

Masakra. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ten podświetlany znaczek to tzw. "Wieś tańczy, wieś śpiewa", nie obrażając wsi. Polecam kupić Calibrę albo E46 i tak cudować :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...