Skocz do zawartości
IGNOROWANY

1.9 tdi Wtryski


maniek1983

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Panowie ostatnio bawiłem się vag com i wszedłem w grupę 13 i i ukazały sie takie wskazania. Więc mam pytanie czy moje wtryski wymagają wymiany????? dodam ze asilnik podczas tych pomiarów miał jakies 80C. Pacjent to audi 1.9 tdi 90km 1z 1995 rok 400 tyskm:) dodam jeszcze ze mam wraZenie jak by troszkę zaczął więcej spalać.

Pozdrawiam

142y5j8.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Korekty troche wysoki dobrze jest jak do 1 dochodzi powyżej juz nie bardzo. A kopci na czarno moze? albo po odpaleniu chwile kuleje jakby swica byla spalona? teraz chlodniej to cos na pewno wiecej bd spalał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz co można sobie korekcjami w 1z porobic???

Te wtryski na stole się sprawdza.

A gdzie 4 cylinder???

To musi być w MB a nie BS :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dokladnie jak odpale zwlasza teraz jak temp jest ponizej 5 stopni wlasnie tak kuleje silnik jak by swieca byla spalona. Kopci tez przy dodawaniu gazu obroty 3 tys. W sumie nie wiedzialem ze robi sie to MB bo przy okazji wszedlem i zauwazylem rozbiezne wskazania wiec po niedzieli pojade do jakiegos pompiarza niech sprawadza a co do 4 cylindra nie wiem czemu niema wskazania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie są podobne wartości i mam problem z szarpaniem na 4 i 5 biegu :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szarpanie na 4-5 przy niskoch obrotach i na rownym gazie to nastawnik mozesz miec brudny. Mi po dopaleniu też tak kalawiał silnik chwile dymka puscil na depniecie teraz po ustawieniu wtryskow rowniutko chodzi nie ma dymienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastawnik wczoraj wymieniłem - bez skutku - dziś po odpięciu wtyczki impulastora objawy zanikły. Dodam jeszcze że na zimnym mam lekki dymek, po rzgrzaniu silnika ustaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...