Skocz do zawartości
IGNOROWANY

VW CC R36 by KERCZI


KERCZI

Rekomendowane odpowiedzi

kerczi, co z tym plastikiem/aluminium w środku? :)

Mieliśmy w rodzinie salonowego Passata CC i praktycznie zero aluminium w kokpicie, jedynie srebrny tandetny plastik. Do tego jeszcze panel klimatyzacji zmieniony, zwykłe B6 (przedlift) miało lepszy i z regulacją co 0,5st.

Tak regulacja co 1st ale zupełnie mi to ńie przeszkadza....

Jeśli chodzi o dekory to cieżko powiedzieć, teoretycznie są zimne przy dotknięciu...ale głowy nie dam, nie przyglądałem się aż tak...

Zastanawiam się nad wrzuceniem dekorów z nowego CC...są podświetlane led jak w A6, ale jak pomyśle ze mam targać tapicerkę to mi się odniechciewa...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ja bym tu widział turbiny 19" oryginały lakierowane w nikiel. oklepane ale one naprawde pasują do tego auta.

Miałem takie w 18 w audi i mam teraz na zimę i faktycznie są za bardzo oklepane...

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kerczi, sprawdz kiedy był wymieniany olej w Haldex-ie

warto sie temu przyjrzec aby napęd działał bezproblemowo

Graty zakupu !!!!! :D:D:D

Co ile powinienm zwrócić na to uwagę?

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Kerczi - żaden rotor - nie do tego auta.

I tak jak wspomniałeś - tych zwykłych, płaskich rotorów zaczyna się już robić gęsto na drogach

Bardziej myślałem o srebrnych

852527804c8f4b2c48a311acd2ee5f2e.jpg

Jeżeli chodzi o srebrne to jak najbardziej jeden z lepszych wzorów - pomyśl nad czymś fajnym z OEMS z Sycowa - ma kilka ładnych wzorów

To by też robiło robotę - pasuje do bryły auta

http://s43.photobucket.com/user/FMDO1031/media/VW%20CC/VW4.jpg.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneumatyki to na pewno nie masz co najwyżej dcc, czyli amorki z zmienną charakterystyką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ala vossen hehe

lepsze to niż nudne, oklepane ori wzory - a z drugiej strony wątpie żeby ktoś kto płaci 50 tyś za auto dał 10 tyś za felgi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miron ale ja nie miałem nic złęgo na myśli. Felga jak najbardziej będzie pasować a na marginesie to mamy b8 na voessenie na forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneumatyki to na pewno nie masz co najwyżej dcc, czyli amorki z zmienną charakterystyką.

TRUE...tak czy inaczej sprężyn do nich zakładać nie można...a raczej nie powinno się...

ala vossen hehe

lepsze to niż nudne, oklepane ori wzory - a z drugiej strony wątpie żeby ktoś kto płaci 50 tyś za auto dał 10 tyś za felgi

zwariowałeś....nigdy bym tak nie przepłacił za auto :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wpakować dedykowany gwint kw pod ddc, dzięki temu mamy dalej aktywne amorki. http://www.kw-suspensions.pl/zawieszenia-kw-ddc-plug-play-do-vw-golfa-scirocco-passata-w-specjalnych-cenach/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zawsze można wpakować dedykowany gwint kw pod ddc, dzięki temu mamy dalej aktywne amorki. http://www.kw-suspensions.pl/zawieszenia-kw-ddc-plug-play-do-vw-golfa-scirocco-passata-w-specjalnych-cenach/

:shock3: Kerczi ja bym brał... z@jebista promocja :decayed: Ja wiem że KW jest niezłe, ale nigdy bym nie dał tyle siana za zawias :facepalm: cena promocyjna: 8 883,25 zł :decayed:

A ja myślałem, że zawias do mnie kupiłem drogo... :decayed: Za cenę tego KW można mieć nowy gwint, przyzwoite koła + nowe dobre opony 19/20'' i pakiet Rline pomalowany i założony na auto :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pneumatyki to na pewno nie masz co najwyżej dcc, czyli amorki z zmienną charakterystyką.

TRUE...tak czy inaczej sprężyn do nich zakładać nie można...a raczej nie powinno się...

ala vossen hehe

lepsze to niż nudne, oklepane ori wzory - a z drugiej strony wątpie żeby ktoś kto płaci 50 tyś za auto dał 10 tyś za felgi

zwariowałeś....nigdy bym tak nie przepłacił za auto :)

:decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na cenę nawet nie patrzyłem ale z tego co wiem to jak ktoś chce sobie zostawić dcc i mieć gwint to raczej innej opcji nie ma.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZmienIalem teraz tarcze plus klocki i dałem już Ate powerdisc + Ate ceramic

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Ciarki mi po plecach przeleciały, brrrrrrt...

olej w Haldex-ie wymienia sie co 60 000 km i warto tego pilnować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kerczi ile chcesz za te felgi? I czy one sa z oponami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam taka sama w tiguanie :thumbup1::thumbup1::thumbup1::thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mod na plus, brałbym do mojego :D

Chcesz to Ci załatwie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...