Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B8 AVANT COMPETITION PLUS CAHA 201KM 428Nm 20" RS6 II

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Cieszy, jeszcze km nie zrobiłem od montażu a już machałem nimi ze 12 razy :P

Opublikowano

hehe tylko czemu one nie są satynowe :D :D

Opublikowano

Ja miałem satynowe całe 3 dni :) zmieniłem na swoje obudowy. Do czarnego nie bardzo mi to pasowało. Według mnie jest git :)

Opublikowano
  • Autor

Kolor taki jak reszta :) chciałem czerwone ale nie było :P

Opublikowano

A mi się właśnie podobają satynowe lusterka do czarnej budy. Pisałem nawet do kilku firm, które oklejają auta, ale większość pisała, że ciężko uzyskać taki efekt folią.

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo, każdy robi tak jak lubi :) Nie powiem że Ski mnie się nie podobają bo bym skłamał. Ale głównie chodziło o składanie :P Więc mam tak jak chciałem i w moim kolorze :)

Opublikowano

Ja tam miałem nie mieć już w tym satynowych.. ale jak zobaczyłem tak mi się spodobały że musiałem :D

ale moim zdaniem od b6 są ładniejsze esy :)

Opublikowano

ale moim zdaniem od b6 są ładniejsze esy :)

+1 :wink:
Opublikowano

Cieszy, jeszcze km nie zrobiłem od montażu a już machałem nimi ze 12 razy :P

Jak tak będziesz machał to jeszcze odlecisz w siną dal :wink:

Opublikowano
  • Autor

Spoko nie odleci to nie Delorean :D

Opublikowano

prawe składa się z tą sama prędkością co lewe czy też masz taki myk jak większość że lustra idą nie równo?

Opublikowano
  • Autor

Też idą nie równo :(

Opublikowano

Każdemu idą nie równo. Tak ma być

Opublikowano
  • Autor

Wiem, wiem czytałem cały temat odnośnie składanych lusterek :)

Opublikowano

zawieszenie masz oryginał -30 czy coś jeszcze modzone?

Opublikowano
  • Autor

zawieszenie masz oryginał -30 czy coś jeszcze modzone?

nie nic nie było robione przy zawiasie, jest ori. 1BV -30

a czego pytasz ?

Opublikowano

bo ja mam u siebie 19 i mam oryginał -20 i jak dla mnie stoi trochę za wysoko :facepalm: a nie mam ochoty na gwint dlatego pewnie wrzucę sprężyny - 30 i będzie spoko :decayed:

Edytowane przez Mishells

Opublikowano
  • Autor

Gwint to gwint wiadomo, jest super

Ale jak dla mnie na -30 też to już jakoś siedzi :)

Opublikowano

A mi się właśnie podobają satynowe lusterka do czarnej budy. Pisałem nawet do kilku firm, które oklejają auta, ale większość pisała, że ciężko uzyskać taki efekt folią.

Kolego masz teraz juz specjalne farby do malowania ktorymi uzyskujesz kolor i efekt "satyny" malowalem tak u siebie obudowy;)

P.s do kolegi ile wyszlo Ci et dystansem na tyle przy tej feldze ?

Edytowane przez Kris0112

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

P.s do kolegi ile wyszlo Ci et dystansem na tyle przy tej feldze ?

Felga ma ET 37 szerokość 9J + dystans 5mm

Musiałem zmniejszyć dystans.Była przycierka na tamtej szerokości przy większym obciążeniu.

_______________________________________________________________________________________________________________

Przyszły tydzień montaż :)

DSC02355.jpg

Edytowane przez krystian3769

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.