Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 1.9TDI] Moja Ala z 96'

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zdjęcia trochę nieaktualne, ale to się zmieni w najbliższym czasie. Mam zamiar zmienić lampy bo te mam przyciemnione,mam już te po pierwszym lifcie tylko na założenie czekają!!!, jakieś ładne aluski 17'' się uśmiechają (jak macie jakieś propozycje to piszcie) , chip by się przydał ale to gdzieś na wiosnę!! a z resztą to jak funduszy starczy!!!

Opis autka: komputer,pełna elektryka przód i tył, grzane fotele,drewno,progi chromowe od audi s4,seria radio audi beta (ale lipa),lekko zglebiona,grill audi s4 oryginalny,alarm fabryczny, i wszystko co ma każdy zresztą, bo nic nowego nie wymyślę!!

23e0cd2ad096ac67m.jpg 4a6404c9aeca5ff2m.jpg 685331af8fd0903dm.jpg 7c25f684f64b74d4m.jpg cced7b956c8f6190m.jpg

2f526cb6d64a0537m.jpg 8f93cada662a125em.jpg 588bace9102c53d3m.jpg 1d2e856eee918b66m.jpg 02cb120414ce824am.jpg

DSCN1975.jpg DSCN1979.jpg DSCN1980.jpg

DSCN1981.jpg DSCN1984.jpg DSCN1988.jpg

DSCN1990.jpg DSCN1992.jpg DSCN1993.jpg

edit by: zdeniu

Opublikowano

ładny grill :564:

tylko te lampy tylne jakieś za ciemne :a4fan:

Opublikowano

Ładna a jak wprowadzisz wymienione zmiany to będzie poprostu cudo

Opublikowano

nooooo audyna zrobi szał.Pytanko mam do ciebie.Gdzie właczasz podgrzewanie siedzeń,bo moze ja tez mam??hehe

Opublikowano
Gdzie właczasz podgrzewanie siedzeń,bo moze ja tez mam??hehe

Zaznaczyłem Ci przyciski od podgrzewania foteli,to te dwa skrajne ;)

02cb120414ce824am.jpg

Opublikowano

ładna furka tylko te tylnie lampy kiszka ;)

Opublikowano

aaaaaa,to nie mam tego.Myslalem,ze gdzies sie ustawia w panelu.ok.dzeki stary.

Opublikowano

Fajny Audik, właśnie takich czarnych lamp szukam do avanta :027:

Opublikowano
  • Autor

Te lampy są od wewnątrz czarnym sprayem pomalowane ,nic ponadto. Ale trzeba mieć na to papier bo się psiarnia rzuca!! dlatego zmieniam, a mi się średnio podobają!!

[ Dodano: 21-01-2007, 00:54 ]

Mam pytanie, bo chciałem założyć sobie radio pionnera DEH-6800 MP, radi beta jest duże i przydałoby się jakieś zaslepki zamotać, tylko skąd takie drewno podobne!!?? Wiecie coś na ten temat koledzy!! :D

Opublikowano

no ładne czekamy na zmiany i zapodawaj fotki, silnik taki jak u mnie :564: i jak mówi mój kumpel w środku drzewno( drewno) jest, pozdro :a4fan:

Opublikowano

super autko,kolorek i wogole i tak jak ja chcesz zalozyc 17' wiec powodzenia i pozdro

Opublikowano

no autko sie fajnie prezentuje...a jak dojdzie 17 bedzie malinka :D

Opublikowano

Po tych zmianach będzie kozak :a4fan:

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Dzisiaj porobiłem parę nowych fotek. wymieniłem tylnie lampy po I lifcie i założone nakładki wydechów. narazie tyle , wkrótce c.d. :a4fan:

Opublikowano

Fajna furka :-)) auto w kolorze czarnym wyglada swietnie. No i o wiele wiele lepiej wyglada z tymi nowymi lampami i ta koncowka tlumika. Teraz czekamy na fotki z alumkami.

Opublikowano
  • Autor

Aluski napewno będą i napewno 17'' ale jeszcze nie wiem jaki rozmiar opony konkretnie.

Opublikowano

hej .. jaki wsadziles tlumik koncowy ?? .. dedyk, koncowka czy zwykly sport ?

Opublikowano
  • Autor

to jest końcówka monti motorsport

Opublikowano

Kolego... natychmiast zdemontuj te sexi pokrowce... :confused:

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.