Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB ] Jedna jakich (nie)wiele :) --> AntyTheft by Roman_Tyk !

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a po co ? z tymi Fmic'ami to przesadzają ludzie ;)


no i AntyTheft na pokładzie działa prze c**j :) polecam wszystki -- > http://a4-klub.pl/index.php?/topic/342327-projekt-antytheft-blokada-uruchomienia-nie-do-zlamania/page-1

filmik:

Opublikowano

Świetna inwestycja - Jedyne prawdziwe zabezpieczenie antykradzieżowe nie do złamania.

Opublikowano

Dobry bajer.

Jak się to montuje i za ile???

Opublikowano
  • Autor

wgrywasz soft poprostu z odpowiednią funkcją po info do Roman_tyk przez forum ;)

Opublikowano

Dzięki☺♻

Opublikowano

dobre to zabezpieczenie :kox:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

hmm w sumie dawno nic nie pisałem a coś tam się działo..

z ostatnich zmian to w lipcu zeszłego roku wpadł reduktor KME Twin coby nie było problemów z LPG.. :)

jeszcze w zeszłym roku w euforii zadowolenia z Bilsteinów B8 na tyle dokupiłem sobie przód auto wreszcie idealnie równo siadło po 64 cm do błotnika komfort raczej się nie zmienił, auto poprostu mniej pływa mi się podoba ;)..

w zimie dokupiłem koło OZ supertourismo (tu już jakąś fote mam) :

IMAG1085.jpg

dodatkowo 4 nowe wahacze dolne Meyle HD, bo zaczęło coś stukać przy hamowaniu... jak się okazało to niewdzięczne klocki Ferrodo DS które nie maja blaszek.. no nic przynajmniej mam nowe wahacze i tak obiecywałem, że wyrzuce chińszczyzne, która o dziwo po 35 tys przelotu nie wygląda dalej zle ;)

hmm no i to miałbyć na razie koniec inwestycji... ale... jakieś 3 tygodnie temu usłyszałem dziwny dzwięk silnika ciężko to opisać chrobotanie.. ? Nie panewka, ale tez nie w głowicy.. nie łancuszek... ehh.. po przesłuchaniu stetoskopem stwierdziłem że tak być nie może.. auto poszło na warsztat zalecenie znaleść przyczyne !! :)

co nastąpiło decyzja jednak o ściągnięciu miski, podejrzana była panewka (chociaż ja bylem przekonany że to nie to) w misce ogólnie jak najlepszy porządek oprócz paru kawałków plastiku z odmy..

Panweki wyciągnięte wyglądąły spoko.. więc decyzja o wyciągnieciu wałków i napinacza.. okazuje się, że pod pokrywą tak czysto może cytuje "można by zupe wylać i ją zjeść" :)

no to rozbieramy dalej.. i tak chciałem nową głowicę od dawna ;) w skrócie.. nie znaleziono nic ciekawego wszystko w najlepszym porządku ale skoro już rozebrałem... to tak:

- nowy rozrząd SNR + contitech

- nowy napinacz hydrauliczny

- nowa kompa wody hepu

- nowy łańcuszek rozrządu SWAG

- nowe panewki KS

- nowe pierścienie Prima

- uszczelka pod głowice earling

- uszczelka pod kolektory doloty i wylot earling

- kute korby JRSpec ( kto wie może sie pokusze o większe turbo ? :) )

- nowa głowica ADR, spręzynki S4, nowe zawory wydechowe, nowe prowadnice, docieranie / planowanie (dzięki McGiver)

- nowe oleje...

- now wtryskiwacze LPG...

no i to chyba tyle auto odpalone dzisiaj rano powinno być OK jutro odbieram ;) parę fot z rozbiórki:

https://s25.postimg.org/ukrvd2w9b/received_982864081762249.jpg

https://s25.postimg.org/xswcq4ij3/received_982864088428915.jpg

https://s25.postimg.org/dzk8xf55b/received_982864105095580.jpg

https://s25.postimg.org/edlkx0p8v/received_982864108428913.jpg

https://s25.postimg.org/ermwwm9cf/received_982864111762246.jpg

https://s25.postimg.org/5l4m9c43z/received_982864115095579.jpg

https://s25.postimg.org/yosu5ks7j/received_982864121762245.jpg

https://s25.postimg.org/6pyoepqkv/received_982864151762242.jpg

https://s25.postimg.org/4zk8qyyfj/received_982864155095575.jpg

https://s25.postimg.org/j79xfmb4f/received_1068818046510175.jpg

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Grubo można męsko dmuchać :)

Opublikowano

piekna gablota, a jak jedzie lol :hi:ostatnio jeden z 3.0tdi sie ladnie zdziwil

Opublikowano

No ladny worek pieniędzy poszedl ale teraz bedzie spokoj na dluuugo

Wysłane z mojego iPhone przez Tapatalk

Opublikowano
  • Autor

No ladny worek pieniędzy poszedl ale teraz bedzie spokoj na dluuugo

Motoryzacja to pasja i hobby nie patrze na koszta :) na ryskę na lakierze jestem w stanie łatwo przymknąć oko, ale technicznie ma być bez skaz : )

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Korby trzeba było wywarzać?

Opublikowano

No ladny worek pieniędzy poszedl

pewno daloby rade za ten worek dwie takie kupic :kwasny:

Opublikowano
  • Autor

Korby trzeba było wywarzać?

Nie róznice w wadze były 0.08g max

No ladny worek pieniędzy poszedl

pewno daloby rade za ten worek dwie takie kupic :kwasny:

przecież dobrze wiesz ile to kosztuje ;) widziałem Twój excel wcale nie mniejszy od mojego ;)

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

To ukarane 3.0tdi to seria ? ;)

Gruby serwis, ale kto bogatemu zabroni ;)

Bedzie k04tfsi ? Az sie prosi teraz dmuchać tam z dołu 1.5 bara ;>

Opublikowano
  • Autor

Na razie koniec z inwestycjami w B6 ;) rodzina się powiększyła :)

siostrzyczki.jpg

Edytowane przez Imhotet

Opublikowano

Juz mialem pisac "witaj w moim swiecie pieluch i nieprzespanych nocy" a tu taka fota .... ech ZAZDRASZCZAM!!!

Opublikowano
  • Autor

hehe dzięki ;) jednak v6 to v6 ;)

Opublikowano

Co tam masz pomodzone w tej nagaro blue ?:P

Zalozyles juz temat o niej ?

Opublikowano
  • Autor

jeszcze nie ma tematu.. wydech poluzowany, został tylko końcowy seria, duży IC, soft 1bar w piku 0.8 do konca 272 g/s przeplywu.. hmm.. pompa paliwa rs4, heble porsche 345 + 300 tył gwint KW1 chyba tyle.. ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.