Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ADR] Sprężyny weitec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam. co sadzicie o tych sprezynach?? czy mozliwe ze az tyle obnizaja?? Bo jesli gosciu by sie mylil i obnizaja troszke mniej to chetnie bym je zakupil :evil:

http://moto.allegro.pl/item447364975_sprezyny_weitec_obnizajace_audi_a4.html

Opublikowano

wejdz na strone waiteca wpisz numer ze sprezyn i zobacz ile wg producenta obnizaja...jak koles twierdzi ze jezdzily na zwyklych amorkach ori audi to powodzenia ze naprawde tak super sie jezdzilo,poczytaj troche o sprezynach na forum i otrzymasz odpowiedzi

do tych sprezyn musisz kupic sport amorki

Opublikowano
  • Autor

no jak obnizaja tyle co napisal to wiem ze nie ma opcji jezdzic na normalnych amorach. A indeksu na aukcji nie ma i napisalem do goscia zeby mi przeslal i porownam wlasnie na stronie. Tak do -35mm chyba nie trzeba zmieniac amorków co??

Opublikowano
  • Autor

wielkie dzieki :rolleyes: No to mi chyba kolega sprzatnal z przed nosa... za***iste zachowanie dzieki :thumbdown:

zeby koledze turbo padlo :evil:

Opublikowano

wielkie dzieki :rolleyes: No to mi chyba kolega sprzatnal z przed nosa... za***iste zachowanie dzieki :thumbdown:

zeby koledze turbo padlo :evil:

QRdeeee wlasnie samochud stoi w remoncie pompa i turbo do wymiany, pozatym te sprezynki widzialem juz wczesniej tylko szukalem tych parametrow

Opublikowano

bardzo mozliwe że gościowi tyle obnizały bo to są springi do silników 1.6 i 1.8 a on miał je w 1.9 TDI nawet laik wie że silniki diesla sa cięższe i stąd to większe obniżenie .To sa springi do motorów 1,6 1,8 obniżają -30mm

Opublikowano
  • Autor

bardzo mozliwe że gościowi tyle obnizały bo to są springi do silników 1.6 i 1.8 a on miał je w 1.9 TDI nawet laik wie że silniki diesla sa cięższe i stąd to większe obniżenie .To sa springi do motorów 1,6 1,8 obniżają -30mm

heh kolego to jak juz padlo ci turbo i pompa to lepiej kup benzyniaka bo ci sie beda zderzaki po grzebie ciagnac :decayed:

Opublikowano

co to jest dzial techniczny czy gabinet fryzjerski? :offtopic:

Opublikowano

heh kolego to jak juz padlo ci turbo i pompa to lepiej kup benzyniaka bo ci sie beda zderzaki po grzebie ciagnac :decayed

nie rozumiem aluzji....co mają springi do turbiny i pompy.....chyba pomyliły ci się gościu :thumbdown: wątki

Opublikowano
:polew: a rozmowa byla o sprzezynach ....

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.