Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Sprężyny weitec


Wandej

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. co sadzicie o tych sprezynach?? czy mozliwe ze az tyle obnizaja?? Bo jesli gosciu by sie mylil i obnizaja troszke mniej to chetnie bym je zakupil :evil:

http://moto.allegro.pl/item447364975_sprezyny_weitec_obnizajace_audi_a4.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wejdz na strone waiteca wpisz numer ze sprezyn i zobacz ile wg producenta obnizaja...jak koles twierdzi ze jezdzily na zwyklych amorkach ori audi to powodzenia ze naprawde tak super sie jezdzilo,poczytaj troche o sprezynach na forum i otrzymasz odpowiedzi

do tych sprezyn musisz kupic sport amorki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no jak obnizaja tyle co napisal to wiem ze nie ma opcji jezdzic na normalnych amorach. A indeksu na aukcji nie ma i napisalem do goscia zeby mi przeslal i porownam wlasnie na stronie. Tak do -35mm chyba nie trzeba zmieniac amorków co??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :rolleyes: No to mi chyba kolega sprzatnal z przed nosa... za***iste zachowanie dzieki :thumbdown:

zeby koledze turbo padlo :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzieki :rolleyes: No to mi chyba kolega sprzatnal z przed nosa... za***iste zachowanie dzieki :thumbdown:

zeby koledze turbo padlo :evil:

QRdeeee wlasnie samochud stoi w remoncie pompa i turbo do wymiany, pozatym te sprezynki widzialem juz wczesniej tylko szukalem tych parametrow

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mozliwe że gościowi tyle obnizały bo to są springi do silników 1.6 i 1.8 a on miał je w 1.9 TDI nawet laik wie że silniki diesla sa cięższe i stąd to większe obniżenie .To sa springi do motorów 1,6 1,8 obniżają -30mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bardzo mozliwe że gościowi tyle obnizały bo to są springi do silników 1.6 i 1.8 a on miał je w 1.9 TDI nawet laik wie że silniki diesla sa cięższe i stąd to większe obniżenie .To sa springi do motorów 1,6 1,8 obniżają -30mm

heh kolego to jak juz padlo ci turbo i pompa to lepiej kup benzyniaka bo ci sie beda zderzaki po grzebie ciagnac :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heh kolego to jak juz padlo ci turbo i pompa to lepiej kup benzyniaka bo ci sie beda zderzaki po grzebie ciagnac :decayed

nie rozumiem aluzji....co mają springi do turbiny i pompy.....chyba pomyliły ci się gościu :thumbdown: wątki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...