Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

silnik jest aluminiowy, nie ma ciezkich zeliwnych turbin i rur zwiazanych z dolotem i ickiem wiec podejrzewam ze caly silnik z osprzetem moze byc lzejszy od kompletnego 2.7bit

Opublikowano
  • Autor

silnik z osprzętem podobno 200kg waży

Opublikowano

silnik z osprzętem podobno 200kg waży

Toż to tyle co nic :grin:
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

te 2,5 waży ze 20kg więcej albo mniej, nie pamiętam w którą stronę


więc jak na 8 garów to nie ma tragedii :)


trzeba odkopać nieco temat :)

upgrade hebli, mniej więcej tak to będzie wyglądać

WP_20160613_003.jpg


a tu mały bonus

WP_20160613_004.jpg

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

tarcze obydwie takie same ? jak nie to zalozyles ją odwrotnie ;D

to 320x30 ?

Opublikowano

Co to za bieda ?

Opublikowano
  • Autor

tarcze są takie same, nie ma rozróżnienia na prawą/lewą

345mm

Opublikowano

pewnie musiałeś coś skrobnąć zacisk ? czy weszły na styk na grubość ?

Opublikowano
  • Autor

zacisk jest poszerzony ale nie skrobaniem ;)


między 2 połówki jest wstawiona blaszka 3mm i nowe kołki na klocki dotoczone

Opublikowano

Poka flansze czy cokolwiek to bylo co mi chopacy pokazywaly :naughty:

Opublikowano

zacisk jest poszerzony ale nie skrobaniem ;)

między 2 połówki jest wstawiona blaszka 3mm i nowe kołki na klocki dotoczone

sprytne, zwrotnice masz z b5 czy eSowe ?

Opublikowano
  • Autor

zwykłe żeliwniaki z diesla


Poka flansze czy cokolwiek to bylo co mi chopacy pokazywaly :naughty:

ten sam sssV co i gdzie indziej? :naughty: o co pytasz bo nie wiem :P

Opublikowano

WTF... zaciski z Alfy w Audi .... hehehehehehe

Opublikowano

Cóż. ...

Opublikowano
  • Autor

podobno takie same są w jakimś evo?

dajcie mi 2tys to kupie porshawki i nie będziecie marudzić :P

Opublikowano

Na głowę chyba Ci siadło :facepalm:

Daj zwykle S4 B6/7 345/30mm

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

no dobra, parę fotek będzie :)

WP_20160628_002.jpg

wpadły pouliretany na tył :) (AKMotorsport) , twardość 85sha póki co tylko w górne wahacze, dolne w późniejszym terminie. Do tego odnowione mocowanie amorów bo pogniło jak w każdym, no i poszło do proszku na czarno. Trochę pokręciłem gwintem
WP_20160701_006.jpg

to chyba będzie mój docelowy setup niewiem.gif może dam więcej dystansu, zobaczymy jak się będzie jeździć. A tak będą wyglądać hamowniki na zimowym kole

WP_20160701_008.jpg

wiem, mało widać :P letnie alusy będą 5cio ramienne

WP_20160701_010.jpg

wsadziłem przedłużkę 1/2" z ciekawości, teoretycznie fela 17 weszła by dosłownie na styk, ale wymóg to płaski bęben. Może kiedyś jakąś przymierzę, zobaczymy. Na ten moment felunek musi być 18+ :)

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

ori 17stki z b6 kazde sa prawie plaskie, albo avusy z s4 b5 lub lepiej s6 c5

Opublikowano

też mam te zaciski, ale na tarczy 312mm... dają też radę :)

Jeśli masz możliwość dorobienia adapterów to myślę, że by się bez problemu rozeszły ;)

ps. pomaluj je i zamaluj napis alfy ;)

Opublikowano

ja to bym chociaż zapolerował ten napis z alfy, a podobne zaciski były pchane do peugeot, bmw starszych.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.