Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

A to niby dlaczego?? Nie wiesz że tunel potęguje efekt?

Opublikowano

Ale ogolnie :P Ci mikrofon do tlumiora wsadza :P Nie wiesz jak to z naszymi kochanymi stróżami prawa jest?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

sam pojadę na stację diagnostyczną sprawdzić głośność :P


.

.

.

.

edit 15 maja

dziś dorwałem racelogica to głupio by było nie skorzystać lol5.gif

WP_20150515_001.jpg

powtarzalne czasy 6,1-6,3 zależy jak tam mi wyszło car.gifv max na 2 biegu. Auto jeszcze nie jest wystrojone co czuć zwłaszcza w górnych partiach obrotów, po strojeniu może uda się uzyskać 6s albo i 5,9 jak nabędę doświadczenia zakrecony.gif

Opublikowano

No jak tam Linar tu się nie pochwalisz, że motor zdechł?


Nic się nie zmieniłeś..... próbujesz wyciągnąć Bóg wie ile z tego auta a pomijasz najważniejsze tematy ech...... Mówiłem bierz ori S4 to, które stało to nie bo za drogie a teraz ile już wydałeś?

Opublikowano
  • Autor

ciekawe skąd wiesz :P

tak się stało o

WP_20150519_010.jpg

a co do eski tooooooo wydałem podobnie raczej nie więcej. Od kiedy się lakierowaniem aut zajmujesz

Opublikowano

Troche glupio zrobiles ze kupujac silnik zaoszczedziles na rozrzadzie :/

Opublikowano

a co do eski tooooooo wydałem podobnie raczej nie więcej

Taaaa do tej pory a teraz dolicz koszt zrobienia głowicy, zakupu nowych zaworów z eSki, uszczelki, oleje, ROZRZĄD (no chyba, że znów przyżydzisz :grin: ). No i skrzynia biegów.....



ciekawe skąd wiesz

Loża mi donosi :naughty:

Opublikowano
  • Autor

skrzynia dopóki nie zdechnie to jeszcze kilka km nabije :P olej i tak się zbliżał termin wymiany więc jeden pies

Opublikowano

No jak tam Linar tu się nie pochwalisz, że motor zdechł?

Nic się nie zmieniłeś..... próbujesz wyciągnąć Bóg wie ile z tego auta a pomijasz najważniejsze tematy ech...... Mówiłem bierz ori S4 to, które stało to nie bo za drogie a teraz ile już wydałeś?

Widzę tu zazdrość :grin::P i trochę zgryźliwość.

Piękne projekty nigdy nie są opłacalne i ekonomiczne :wink:

Opublikowano

Widzę tu zazdrość i trochę zgryźliwość.

Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach :decayed:

Opublikowano

Widzę tu zazdrość i trochę zgryźliwość.

Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach :decayed:

To na CH mu robisz szopkę na forum ? ;-)

Opublikowano

Widzę tu zazdrość i trochę zgryźliwość.

Słuchaj znam się z Krzychem nie od dziś więc poluzuj gumę w majtach :decayed:

ja się nie napinam, ale osoby postronne mogą to źle odebrać :wink:

Opublikowano

No jak tam Linar tu się nie pochwalisz, że motor zdechł?

Nic się nie zmieniłeś..... próbujesz wyciągnąć Bóg wie ile z tego auta a pomijasz najważniejsze tematy ech...... Mówiłem bierz ori S4 to, które stało to nie bo za drogie a teraz ile już wydałeś?

A s4 to sie nie psuja :facepalm:

Opublikowano

A s4 to sie nie psuja

Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa

Opublikowano

A s4 to sie nie psuja

Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa

A moze to Ty formuujesz dziwnie zdania?

Opublikowano

OT ;)

Opublikowano
  • Autor

WP_20150521_001.jpg

Opublikowano

Troche to smutne :(

Opublikowano

A s4 to sie nie psuja

Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa

A moze to Ty formuujesz dziwnie zdania?

Pas - wygrałeś "miszczu" :grin:

Opublikowano

A s4 to sie nie psuja

Po za słowami wyrwanymi z kontekstu nie masz pojęcia czego dotyczy sprawa

A moze to Ty formuujesz dziwnie zdania?

Pas - wygrałeś "miszczu" :grin:

Dziekuje :banan::kox::hi:

Co to Linarr za nowy silnik wynalazłeś? Dalej ABZ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.