Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

owszem, ładnie wygląda

Opublikowano
  • Autor

chcieliśmy trochę wyciszyć wydech


edit

fura odpaliła :D

Opublikowano

Dawaj film

Opublikowano

no właśnie, bo że odpaliła to już wiemy ale nie słyszymy tego :decayed:

Opublikowano
  • Autor

jak dojdziemy do ładu z wolnymi obrotami ;) dziś już jesteśmy wykończeni i nic nie regulowaliśmy

Opublikowano

ehhh...zepsułeś cały romantyzm... :bag:

:(

Opublikowano

X daje cos tylko w wolnossaku. Znaczy ja zazwyczaj robie wydech z 1 rury bo nie chce mi sie ciagnac 2, ale ze chinczyk ma 2 to zrobilismy Xa

Opublikowano
  • Autor

dzisiaj na a2 trochę podregulowaliśmy mapę iiiii ale to rwie entuzjazm.gifcar.gifcar.gifcar.gif tylko paliwo tak szybko znika panna.gifzakrecony.gifzakrecony.gif
no i dźwięk wydechu miodzio :)

Opublikowano

X daje cos tylko w wolnossaku. Znaczy ja zazwyczaj robie wydech z 1 rury bo nie chce mi sie ciagnac 2, ale ze chinczyk ma 2 to zrobilismy Xa

Ok, ale czy X-pipe stosuje sie wtedy kiedy mamy dwa oddzielne wydechy? Czyli rura po lewo i po prawo.

A co gdy mamy Vłke która z dwóch przy końcowym schodzi sie w jeden czyli tak jak seryjnie ma b5 quattro. Robi to cos? Pytam z ciekawości?

Opublikowano

X pipe daje w teorii wiecej koni gora, H pipe wiecej momentu w nizszych partiach obrotow. Dzwiekowo tez sie roznia i ja np wole brzmienie H pipe ;)

Opublikowano
  • Autor

zajechałem sprzęgło z diesla :kox:

Opublikowano
:polew: :polew: :polew:
Opublikowano
  • Autor

no co :P zużyte było ale i tak wymianę odwlekłem kilka miechów :) ślizga się menda i to na 2 biegu już tak nagle to się stało bez ostrzeżenia :kox:

Opublikowano

Na stare sprzęgło poskladales tego wieprza ?

no to nie ma zdziwienia ze padło

Opublikowano
  • Autor

no no wieprza to wywaliłem :banan: teraz to porządna fura

Opublikowano

Z taka częstotliwościa we wkladaniu i wyciąganiu silnika to lampy i zderzak powinieneś chyba na trytyki montowac

Opublikowano
  • Autor

dziś przyszło sprzęgło, RS4 B5 hmm.gif

WP_20150421_001.jpg

WP_20150421_002.jpg

WP_20150421_003.jpg

teraz już tak szybko nie zdechnie jak będę car.gif W sobote wymieniamy

edit sobota, 25.04

no dobra, to wymieniamy lol5.gif
wczoraj wytargałem pół osie a dziś od rana dalszy ciąg rozbierania. Gdybym miał seryjne kolektory to skrzynia by wyszła bez problemu w dół, ale że nie mam to smash.gifsmash.gifsmash.gif

WP_20150425_001.jpg

ciasno lol5.gif ale jakoś się dało wyciągnąć tarczę i docisk up.gif który wygląda tak

WP_20150425_002.jpg

zaklopotanie.gif trochę się przypalił. Tymczasem sprawy mają się już tak

WP_20150425_004.jpg

skromny.gif teraz już z górki, wieczorem testy car.gif


.

.

.

.

edit

ok 21 fura zjechała z kanału o własnych siłach skromny.gif sprzęgło chodzi elegancko, zrobiłem ze 20km narazie jeszcze delikatnie.


A tak btw jak to drze ryja w tunelu na pełnym gazie serce.gifserce.gifserce.gif

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

Nic nie słychać kolego

Opublikowano
  • Autor

:grin: ewentualne filmiki za jakiś czas a najprędzej po strojeniu. Poza tym nie wiem czy telefon to ogarnie pewnie będzie tylko trzeszczało,..

Opublikowano

Czyli niedługo dowód Zabiorą hehe i znów powrót do serii :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.