Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Takie tam B5 quattro... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

AQF ?

Opublikowano

Z polifta AQF - ale i tak c**ja pasuje. Musi byc silnik z C5 a takich najmniej. I wtedy majÄc troche czesci z obydwu aut wszystko pasuje.

Teoretycznie listopad wolny juz. Ew. MOZE cos sie wczeĹniej zwolni to dam znac :)

Poliftowe nie sa juz takie och i ah bo grajÄ napinacze ktĂłre spoooro kosztujÄ nowe a uĹźywki wszystkie rozjebane.

Generalnie napinacze droĹźsze sa nowe niĹź caly silnik :)

Opublikowano

Jakie graty zbierac ???

listę poproszę...

Edytowane przez Dev

Opublikowano
  • Autor

Głowice s8 hmm.gifhmm.gif z ostrzejszymi wałkami, po wymianie uszczelniaczy i planowaniu

WP_20150402_001.jpg

Dodatkowo wyczyścili kanały lol5.gif

WP_20150402_002.jpg

No i wysunięty silnik żeby kolektor wyjąć panna.gif

Głowice już zamontowane, rozrząd spięty, przerwa obiadowa i lecimy dalej z tematem

Opublikowano

I takie pracowite święta to ja rozumiem :)

Opublikowano

Ładnie lecisz z tematem :kox:

Opublikowano

Szybko prace lecą do przodu.

Poszukaj kompresora z 3.0TFSI, nie są drogie a i adaptacja jest ponoć jest przyjazna ;-)

Edytowane przez OGr

Opublikowano

Guzior powiedzial ze juz nigdy nie bedzie sie bawil w v8 + kompresor. Ma chlopak uraz ;)

Opublikowano

A co silnik eksplodował?

Opublikowano

nieee... tylko efekty niewspolmierne do wlozonej pracy. turbo jest lepszym rozwiazaniem. a wydajnosc kompresora z 3.0tfsi przy silniku o pojemnosci 4.2 nie bedzie oszalamiajaca ;)

Opublikowano
  • Autor

e tam powoli idzie bo tylko jeden dzień w tygodniu robimy przy nim. To auto zostanie wolnossakiem :P


.

A oto gotowe do założenia kolektory skromny.gif

WP_20150403_005.jpg

edit 4.4.15

po kilku godzinach walki...

WP_20150404_001.jpg

WP_20150404_002.jpg

WP_20150404_006.jpg

i druga strona. Męczyłem się z nim 2 razy dłużej niż z tamtym boshe.gif

WP_20150404_003.jpg

WP_20150404_004.jpg

WP_20150404_005.jpg

silnik już zamontowany ponownie, za tydzień kończymy wydech, zostanie składanie osprzętu i odpalamy lol5.gif w maju ponowne strojenie i nowy wykres lol5.gif

Edytowane przez Linarr

Opublikowano

no no :naughty: jedziesz z tematem :D

Opublikowano

Cewki chyba takie jak w starym 1.8 T... Dają radę czy wylecą przed modyfikacją ??

Opublikowano
  • Autor

cewki są ok

Opublikowano

e tam powoli idzie bo tylko jeden dzień w tygodniu robimy przy nim. To auto zostanie wolnossakiem

Taaa :decayed:

Guzior wpuszcza jeszcze takie na plac? :grin:

Opublikowano
  • Autor

wpuszcza, w celu uturbienia :grin: :grin:

Opublikowano

zacny projekt... podziwiam :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

mały update

oto poduszka tylnego dyfra, nie wiem ile ma czasu czy była kiedykolwiek wymieniana ale zużyła się nieco lol5.gif

WP_20150411_001.jpg

no to wpadła nowa, dożywotnia laugh.gif zalana jest na pełno w życiu się nie wytłucze

WP_20150411_002.jpg

pozatym nawiercony kolektor ssący pod gaz, wyszło moim zdaniem profi skromny.gif

WP_20150413_001.jpg

WP_20150413_003.jpg

WP_20150413_006.jpg

WP_20150413_007.jpg

pospawany brakujący element układanki

WP_20150413_008.jpg

i wydech już skończony na gotowo

WP_20150413_011.jpg

fura poskładana przygotowana do startu lol5.gif

WP_20150413_009.jpg

no i na koniec.. gdyby mi się nie zachciało tego wynalazku

WP_20150413_004.jpg

to już dziś bym odpalił car.gif a tak to brakło czasu na podpięcie modułu dbw smash.gif no nic w tygodniu się jakoś ogarnie lol5.gif

Opublikowano

Czy ja tam widze x-pipe?

W wolnossaku daje to cos?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.