Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Odpalanie silnika]


Jacek78

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie do kolegów [A4 b5 1.8 Avant z LPG Agr] mianowicie podczas odpalania po nocy (odpala na Pb) niekiedy silnik zakręci i zgaśnie po zakręceniu 2raz odpala i jest ok.obr.1200 co może mu dolegać? Dodam że immo sczytuje dobrze bo lampka gaśnie od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O widzę że ktoś ma podobny problem do mnie. Kolego ja póki co dolałem benzyny ok pół baku, no i przegoniłem trochę na samej benzynie.

Jak będziesz odpalał to spróbuj też przed samym odpaleniem cofnąć kluczyk i za drugim razem dopiero go zapalić. ( coś na zasadzie podwójnego grzania świec ze starego diesla )

Niewiem czy to ma jakiś wpływ, ale u mnie zauważyłem że jest róznica i zapala normalnie, może pompa podaje za mało paliwa ? Albo jak były te mrozy to woda w paliwie przymarzła.. Dziwna sprawa

U mnie w lato było wszystko OK, zaczęło się właśnie od tych nocnych przymrozków

Edytowane przez dam-in
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No kolego powiem tak wczoraj późnym wieczorem wracałem do domu i trochę wdepnąłem i dziś tak ok. 10 odpaliłem ją to jakby nie miała tej przysiadki i zachowywała się ok. Słyszałem też że jak się ma gaz to silniczek krokowy zamula się ale czy to jest prawda to nie wiem i też nie wiem czy ten silnik ma ten silniczek krokowy?

Kolego jak wiesz coś na ten temat to był bym wdzięczny jak byś coś napisał bo ja to szukałem tego silniczka i go nie widzę.

Dzięki. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma silniczka krokowego, jedyne co można by zrobić to wyczyścić przepustnicę i zaadoptować ją.

PS. Niewiem też czy np. pęknięta odma może mieć wpływ na takie odpalanie bo widzę, że po mojej zaczyna coś lecieć, chyba jej czas się kończy.

Zobacz jak to wygląda u Ciebie.

Edytowane przez dam-in
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...