Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 AJM] Jak wam sie posobaja te alu...?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeśli miałbym wybrać z pośród tego co wymieniłeś to nr 4.

Opublikowano

Jeśli miałbym wybrać z pośród tego co wymieniłeś to nr 4.

Zgodzę się z przedmówca

Opublikowano

Numer 4 :good:

Opublikowano

felgi nie za specjalne ale jeśli masz wybierać z pośród tych co pokazałeś to numer 4 jest do przełknięcia

Opublikowano
  • Autor

felgi nie za specjalne ale jeśli masz wybierać z pośród tych co pokazałeś to numer 4 jest do przełknięcia

nie podobaja sie tobie jakosciowo czy wzory kiepskie

mam jescze gdzieś ich nowosci w kolorze czarnym tylko nie moge znalezsc srtonki

Opublikowano

Nie wygłupiaj się tylko kup oryginalne felgi Audi, 16" kupisz w przystępnej cenie. Jakość o wiele lepsza od Twojej propozycji :)

pierwsza, lepsza aukcja http://moto.allegro.pl/item443379130_org_kola_do_audi_i_passat_5x112_215_55_r16_letnie.html

Opublikowano

felgi nie za specjalne ale jeśli masz wybierać z pośród tych co pokazałeś to numer 4 jest do przełknięcia

nie podobaja sie tobie jakosciowo czy wzory kiepskie

mam jescze gdzieś ich nowosci w kolorze czarnym tylko nie moge znalezsc srtonki

Hmm co do jakości nie będe dyskutował bo nie jestem ekspertem w tej dziedzinie a jeśli chodzi o wzory to też nie za specjalne :confused4: podzielam zdanie spetsnaz że lepsze byłyby ori ale to jest tylko moja sugestia ważne żeby się Tobie podobaly :wink4:

Opublikowano
  • Autor

Nie wygłupiaj się tylko kup oryginalne felgi Audi, 16" kupisz w przystępnej cenie. Jakość o wiele lepsza od Twojej propozycji :)

ja własnie mam orginałki od a6 nowej http://moto.allegro.pl/item443949144_16_5x112_205_55_audi_a3_a4_a6_nowe.html

sa bardzo ładne i wytrzymałe ale mi sie znudziły i szukam czegos innego ponizej dwie propozycje;

http://moto.allegro.pl/item441511599_piekne_nowe_felgi_16_5x112_duzy_rant_nowosc.html

http://moto.allegro.pl/item431905148_felgi_5x112_audi_a3_a4_a6_passat_golf_altea_vw_hit.html[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 21:01_________________________________________________http://moto.allegro.pl/item443949144_16_5x112_205_55_audi_a3_a4_a6_nowe.html[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 21:02_________________________________________________to sa włąsnie te które mam a audi

Opublikowano

co do tych, które masz rację, wyglądają na B5 jak g... w lesie :thumbdown:

ale moim zdaniem powinieneś wymienić je na coś co wychodziło oryginalnie w tym roczniku, bądź na typ, który Ci się będzie podobał. Jeżeli chcesz kupić felgi które podałeś w załączniku, musisz liczyć się z faktem, że ą one dużo mniej wytrzymałe. Felgę z rantem będziesz prostował co miesiąc nawet na 16" oponie.. tak to wygląda w praktyce. Ja w swoim avancie przesiadłem się z 17" RH na ori 16", wzór, który załączyłem we wcześniejszym poście. Auto wygląda możliwie, a felgi są o wiele mocniejsze.

Opublikowano
  • Autor

firma ATT jest ok jezdzą na tym subaru sprzedawane sa tez w autoryzowanum salonie i sa bardzo mocne[br]Dopisany: 29 Wrzesień 2008, 21:18_________________________________________________

co do tych, które masz rację, wyglądają na B5 jak g... w lesie :thumbdown:

ale moim zdaniem powinieneś wymienić je na coś co wychodziło oryginalnie w tym roczniku, bądź na typ, który Ci się będzie podobał. Jeżeli chcesz kupić felgi które podałeś w załączniku, musisz liczyć się z faktem, że ą one dużo mniej wytrzymałe. Felgę z rantem będziesz prostował co miesiąc nawet na 16" oponie.. tak to wygląda w praktyce. Ja w swoim avancie przesiadłem się z 17" RH na ori 16", wzór, który załączyłem we wcześniejszym poście. Auto wygląda możliwie, a felgi są o wiele mocniejsze.

a ja uważam że te go... nie jest jeszcze tak tragiczne

http://www.a4-klub.pl/smf/audi_a4_b5/odp_b5_afn_moj_pelican_blue_valeoxenon_projekt_w_toku-t22830.0.html

Opublikowano

3 najładniejsza

Opublikowano

4 zdecydowanie :good:

Opublikowano

ja tam bym wybrał 1a :good:

Opublikowano

a musisz z tych wybierać :mysli: bo szczerze mówiąc są nijakie :thumbdown:

Opublikowano
  • Autor

a musisz z tych wybierać :mysli: bo szczerze mówiąc są nijakie :thumbdown:

a zaproponujesz coś bardziej ciekawego :tongue4:

Opublikowano

ja bym brał te:

http://allegro.pl/item448840627_dezent_t_16_nowe_niemieckie_najtaniej_5x112.html

widziałem takie ostatnio na A4 1.8T Avant, bardzo ładnie się prezentowały

do tego obute było z przodu w tarcze Brembo Serie Oro i klocki Ferodo DS Performance

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.