Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

a kto powiedział, że cabrio nie da się śmigać zimą? do tego nie jest potrzebny hardtop.. choć fakt, lepiej jest go mieć. ja hardtopa nie kupię z dwóch powodów: po pierwsze jest strasznie drogi, a po drugie A4 nie jest moim jedynym samochodem i zimuje w garażu.


ile warte są moje letnie koła? ORI BBS'y, 18 cali.. sprzedam razem z oponami, ktoś chętny? ale tylko rozważne opcje. możliwa zamiana na ORI 19tki RS6 C5 lub 19tki BBS Speedline z A6 C6 ;)

Opublikowano

Śliczna jest ;) kolor genialny zwłaszcza jak dla cabrio. No i wypasik niczego sobie ;) Na pewno będę śledził wątek

Opublikowano

za***iste, cabrio maja coś w sobie... :kox:

Opublikowano

Juz widzę! Fajna zabawka, coś innego :) powodzenia Jędrek

Opublikowano

Super.

Cabrio to jest to !

Co prawda szukalbym B4 bo tego powoli juz nie ma ale trafil Ci sie piekny kolor.

Zazdraszczam :)

Opublikowano

jezdzenie 80tką w cabrio to nekrofilia :grin::grin::grin:

cabrio im nowsze tym ladniejsze

kolega ma saaba, takiego jak ten:

9nav9328.jpg

dla mnie wypas, silnik seria 150kM a zmodzony na 230 :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano

Ile ludzi tyle gustow.

Dla mnie ten Saab to delikatnie mowiac gerjjjatja :)

Opublikowano

za 12000 zł lepszego nie trzeba

Opublikowano

Nie kieruje sie kasa tylko wygladem :)

Opublikowano

wierz mi że ten samochód nie ma mniejszego zainteresowania na ulicy niz audi

fajna sprawa z tymi samochodami jest taka że nie maja przyzwoite przebiegi

Kolegi auto ma udokumentowane 167000km a rocznik 2002

pierwszy wlasciciel w DE, ksiązka i tym podobne duperele

Opublikowano

jaram sie gościu! :kox:

Opublikowano

nie Ty jeden :kox::kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

powodzenia Jędrek

dzięki ;)

Super.

Cabrio to jest to !

Co prawda szukalbym B4 bo tego powoli juz nie ma ale trafil Ci sie piekny kolor.

Zazdraszczam :)

Wojtku, zawsze chciałem B4 cabrio.. ale czy Ty dałbyś +/- 25 tys za zdrowego polifta? ja wolałem niewiele dopłacić i mieć B6..

jezdzenie 80tką w cabrio to nekrofilia :grin::grin::grin:

cabrio im nowsze tym ladniejsze

kolega ma saaba, takiego jak ten:

9nav9328.jpg

dla mnie wypas, silnik seria 150kM a zmodzony na 230 :kox::kox::kox::kox:

mi się podobają 9-3, ale te nowsze :kox: ale ja kocham VAGi, a w szczególności Audi.. więc nie mogłoby być nic innego ;)

a tymczasem pierwszy mod... od wczoraj mam polskie tablice! :naughty::decayed: auto byłoby zarejestrowane już wcześniej gdyby nie "wspaniały" system ZEFIR naszego urzędu celnego..

Opublikowano

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

Opublikowano

Super.

Cabrio to jest to !

Co prawda szukalbym B4 bo tego powoli juz nie ma ale trafil Ci sie piekny kolor.

Zazdraszczam :)

Wojtku, zawsze chciałem B4 cabrio.. ale czy Ty dałbyś +/- 25 tys za zdrowego polifta? ja wolałem niewiele dopłacić i mieć B6..

Za e36 cabrio dalem wiecej :)

Po prosty w przypadku cabrio wole stare auta :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Może lepsze hamulce chcesz ? :wink:

powoli, na razie zarejestrowałem i ubezpieczyłem ;) teraz szukam windschotta, gwintu i koła :decayed: wszystko oczywiście najlepiej z fakturą żeby mieć koszty w firmie :naughty:

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Nie ma problemu, VAT zawsze jest :wink:

Opublikowano

Jędrek u Ciebie też tak to działa ? :)

Opublikowano

Jędrek u Ciebie też tak to działa ? :)

o kuźwa :kox:

Opublikowano

Kaju żebym miał tak luźną gotówkę, sprzedaje swojego i kupuję cabrio :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.