Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

mechanik wymieniał, wczoraj auto stało na wymianie klocków to wymienili od razu. są chyba 3 śruby do odkręcenia jak dobrze pamiętam.

chyba będę musiał kupić końcówki bo te nie są aż tak duże :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój kolega.. więc nie muszę ;) poza tym w firmie mam od groma roboty i czasu nie ma na stanie nad mechanikiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na dupkę wpadnie jeszcze klapa US (jak w końcu pomaluję) więc może będzie jeszcze lepiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Osobiście d...pa US w B6/B7 cabrio strasznie mi się nie podoba i z ogromną radością jej się pozbyłem na rzecz klapy EU :D

No ale co kto lubi :)

Jakby jakiś "zbok" :wink: kwadratowych tablic szukał do niej klapy to mam na zbyciu.

W ogóle parę drobiazgów jeszcze mi zostało po modach... ;)

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w końcu dopisała pogoda i umyłem auto.. więc zrobiłem lepsze zdjęcie tyłu:

SKJbUd7.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekam na kwadrat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Klapa z kwadratem fajnie wygląda w A4 kombi i sedanie ale zupełnie (mi) nie leży w cabriolecie... nie zmieniaj jej proszę :wink:

Jak zobaczę w Skoju jakieś lansujące się cabrio z kwadratem z tyłu to będę wiedział, że to Twoje :D:hi:

Dyfuzor robi robotę :) Dobrze też prezentują się w wersji czarnej.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zacnie! :hi:

Ja cały czas nie mogę się zabrać za to (bo nie mam nikogo kto mi ciachnie moje rurki skierowane w dół)

Ostatnio często w swojej okolicy widzę, dwie A4 Cabrio ze światłami tylnymi wymienionymi na te po lifcie?

Co o tym myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Robią robotę większą niż proste końcówki wydechów :D

Tylko bardzo ciężko je dostać...Hella jest producentem, niestety nie ma jej w swojej ofercie na rynek OEM. A w ASO jedna kosztuje ~750zł


Mam prawy tłumik końcowy od 3.0 ASN na sprzedaż jakby co... z prostą końcówką :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

też właśnie myślę nad tylnymi lampami z B7.. ale nie wiem jak z podłączeniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się, wtyczka jest inna, do kupienia na Allegro w dobrych pieniądzach :) Ale należy zwrócić uwagę czy lampy są od wersji EU/US czy od angola, bo od tego jest uwarunkowane położenie wstecznego i przeciwmgielnego światła.

Służbista diagnosta lub policjant mogą się do tego przyczepić.

Wsteczny powienien być po prawej stronie a przeciwmgielny po lewej. W B6 cabrio wsteczny jest w obu lampach.

To też oznacza, że przy lewej lampie trzeba dołożyć rezystor, bo inaczej FIS będzie krzyczał, że żarówka jest przepalona. Ewentualnie można wymienić moduł świateł MCE na wersję od B7, jednak to już grubsza przeróbka.

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super cabrio ! kolor nie mój typ, ale podoba mi sie ogół ;) końcówki pewnie 70tki masz, 90tki wskazane;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta :decayed:

Cabrio stało niestety cały sierpień u lakiernika.. miał być zrobiony prawy błotnik (rdza) i w końcu miała zostać pomalowana amerykańska tylna klapa.

pech chciał, że dzień przed oddaniem auta do lakiernika, wracając ze spływu kajakowego z Borów Tucholskich miałem małe bum, przez co auto wyglądało tak:

nOGgPz9.jpg

odpadł lakier m.in. z prawego błotnika, który miał zostać naprawiany.. jak zobaczycie poniżej, nie dałoby rady go naprawić -> wcześniej nie było to naprawiane/malowane:

CdxEaZ3.jpg

dziś w końcu odebrałem auto i wygląda już jak należy:

CIO5uFC.jpg

i założona w końcu tylna klapa US od Kaja :kox:

LHLYW1a.jpg

3DSBc2y.jpg

wkrótce kolejne mody :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z tym błotnikiem to jakies przegiecie :kox:

daj spokój, Audi powinno się tego wstydzić. czekam kiedy z lewej zacznie wychodzić.. bo pewnie w końcu zacznie :decayed:

Dobrze siadła klapa :good:

też mi się mega podoba! jeszcze raz dzięki! :hi:

teraz pora szukać koła i gwintu.. koło już miało być, ale było to nieszczęsne bum :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...