Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne Jędruś :decayed: i kolor królewski bo Niebieski :grin: - Gratki fajnego zakupu.

Baza do modów jest :D

Edytowane przez MarianekZg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne Wozidło.

Mnie.się tylko słupki przy przedniej szybie jakoś strasznie nie widzą w cabrio-białe. Jakiś urok pewnie mają ale...

Rezaj Quattro :dancing: już byłaby bajka.

Graty.

Edytowane przez MARCIN607
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widze ze kompletujesz audi:-) ja tez tak chcem:-) swietne auto:-)

to się nazywa pasja i miłość do jednej marki :naughty:

Bardzo ładnie B6 - szczególnie kolor mi się podoba, ale posiadając na co dzień A5 poszukałbym innego auta np. e36 cabrio, Golf mk1, może Mazda MX5.

po podjęciu decyzji o B6 w grę wchodziły tylko 3 kolory: czarny, czerwony i niebieski. cieszę się, że udało mi się znaleźć auto w jednym z trzech kolorów, który chciałem.

co do wyboru auta: jak już pisałem, na początku w grę wchodziło B4 cabrio lub TT Roadster. pierwsze z nich jest strasznie drogie.. a nawet najdroższe egzemplarze są dalekie od ideału. o TT nawet nie ma co pisać.. fajne egzemplarze kosztowały tyle co B6, więc wybór był prosty. E36 mi się nie podoba, o Golfie mk 1 kiedyś myślałem... ale odpuściłem. Mazda MX-5? nigdy w życiu... to auto mi się nigdy nie podobało.. mój brat ma MX-5 Mazdaspeed i jak dla mnie to auto jest porażką. ale co kto lubi.. ;) ja lubię Audi więc kupiłem drugie Audi.

Fajne Jędruś :decayed: i kolor królewski bo Niebieski :grin: - Gratki fajnego zakupu.

Baza do modów jest :D

dziękuję Marian! :)

Fajne Wozidło.

Mnie.się tylko słupki przy przedniej szybie jakoś strasznie nie widzą w cabrio-białe. Jakiś urok pewnie mają ale...

Rezaj Quattro :dancing: już byłaby bajka.

Graty.

te słupki nie są białe tylko srebrne :decayed: Nosb już mi pisał o swapie i Quattro.. ale nieeee.. nie teraz :decayed: poza tym to auto będzie używane tylko latem, więc nie wiem czy mi Q potrzebne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratki zakupu... super autko się prezentuje, plany ciekawe. Powodzenia w dalszych modach i bezawaryjności przede wszystkim :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie Jedrex :thumbup1: To autko to klasyk pośród klasyków. Jeszcze w moim ulubionym kolorze. :jerk: Gratuluje gustu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna opcja, plus za cabrio, fajnie mieć takie na weekendy, wrzuciłbym gwint, do tego bentleye i byłby mega kocur :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna opcja, plus za cabrio, fajnie mieć takie na weekendy, wrzuciłbym gwint, do tego bentleye i byłby mega kocur :kox:

koniecznie jeszcze RNSe :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajna opcja, plus za cabrio, fajnie mieć takie na weekendy, wrzuciłbym gwint, do tego bentleye i byłby mega kocur :kox:

koniecznie jeszcze RNSe :decayed:

Ledowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ładne autko Jądruś :wink:

Fajna tabaza do modzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gratuluje gustu.

podziękował ;)

fajna opcja, plus za cabrio, fajnie mieć takie na weekendy, wrzuciłbym gwint, do tego bentleye i byłby mega kocur :kox:

gwint będzie, bentleye bym chciał.. ale nie ten budżet. jak patrzyłem teraz na allegro to ok 9 tys trzeba dać za same felgi :kwasny:

fajna opcja, plus za cabrio, fajnie mieć takie na weekendy, wrzuciłbym gwint, do tego bentleye i byłby mega kocur :kox:

koniecznie jeszcze RNSe :decayed:

będzie ;) ale z tym mi się nie pali.. najpierw gwint i koło :naughty:

Ładne autko Jądruś :wink:

Fajna tabaza do modzenia.

dzięki Dev! fakt, opcja nie jest zła.. dużo rzeczy już jest, a dodatkowo jest co modzić :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powiem Ci ze najbardziej podobaja mi sie w Twoim aucie przednie lampy

szkoda że zwykłe B6 ich nie miały

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piękna jest... ale szkoda, że nie ma jakiejś V-ki pod maską. Przynajmniej mógłbyś czegoś posłuchać w lato... :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miała być v-ałka, ale okazała się cała malowana.. bez jakiejkolwiek dokumentacji czy czegokolwiek - koleś wiedział tylko, że malowana.. no, ale trudno. to będzie auto weekendowe więc pewnie trochę ze mną pobędzie i jakiś wydech może wpadnie... chociaż, kto wie :naughty: póki co, auto mi się podoba.. top down jeździłem raz, zobaczymy jak będzie dalej :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

śliczna :) a nad hardtop'em nie myślałeś ? to i w zimie byś pośmigał :)
7999.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...