Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Z tablicą mieszczącą się w we wnęce to jeszcze jakoś wygląda... :wink: Zamawiałeś wersję pomniejszoną czy przycinałeś?

I jak wygląda to od strony przepisów, szkieły nie czepiają się? :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

niczego nie przycinałem, kupiłem taki rozmiar - jak wiele osób.

w bagażniku mam normalną tablicę w razie czego, a czy niebiescy się czepiają.. nie wiem, jeździłem tylko wczoraj :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odgrzewam kotleta :decayed:

Cabrio stało niestety cały sierpień u lakiernika.. miał być zrobiony prawy błotnik (rdza) i w końcu miała zostać pomalowana amerykańska tylna klapa.

pech chciał, że dzień przed oddaniem auta do lakiernika, wracając ze spływu kajakowego z Borów Tucholskich miałem małe bum, przez co auto wyglądało tak:

nOGgPz9.jpg

odpadł lakier m.in. z prawego błotnika, który miał zostać naprawiany.. jak zobaczycie poniżej, nie dałoby rady go naprawić -> wcześniej nie było to naprawiane/malowane:

CdxEaZ3.jpg

dziś w końcu odebrałem auto i wygląda już jak należy:

CIO5uFC.jpg

i założona w końcu tylna klapa US od Kaja :kox:

LHLYW1a.jpg

3DSBc2y.jpg

wkrótce kolejne mody :kox:

No pieknie wyszlo.

Szkoda, ze sierpien bez auta byl...

Tez szukalewm A4 caba ale niestety milosc do BMW wzgrala ponownie :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Szkoda, ze sierpien bez auta byl...

strasznie szkoda... była tak fantastyczna pogoda, ale trudno. teraz korzystam z każdego w miarę słonecznego dnia ;) dziś 19 stopni i jazda bez dachu daje ogromną radochę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przyszły sezon, miało być już teraz.. no ale niespodziewane spotkanie z Cinquecento pokrzyżowało moje plany co do koła. mam dwa typy, zobaczymy na który wzór padnie :) do tego oczywiście gwint, bo inaczej (pomimo zawieszenia 1BV) będzie koza na 19tkach.. miałem myśli żeby auto po stłuczce sprzedać, ale jak już je odebrałem to myśli mi przeszły :decayed:

a Ty Wojtek pokazuj bawarkę, E46 czy coś innego? ;)

Edytowane przez jedrekx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślałem, że powiesz, że tego pachnącego jeszcze nowością wiśniowego Lancera co stoi obok :decayed:

No tak, lampy z B7 sporo nadrabiają, tylko cholernie ciężko je dorwać w rozsądnych pieniądzach a zamienników nie ma na rynku, nawet w katalogu Hella, producenta ori. A w ASO stoją po 700zł/szt :kwasny:

I jeszcze trzeba uważać, podczas zakupu używek, by nie nabyć tych od angola, bo przeciwmgłowe i cofania będą wtedy po niewłaściwej stronie :facepalm:

W B6 nie ma tego problemu :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lamp na spokojnie poszukam w przyszłym roku, na razie chcę wymienić koła na jakieś19tki.. ale kto wie, jak ze mną będzie.. jeszcze się okaże, że wymienię na B7 :grin: :grin:

a dupka Lancera jest fajna... ale EVO IX :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeżeli chodzi o EVO to wolę takie (zastrzegam, że preferowany kolor czerwony :decayed: )

1dcd359c8bc47144e9de4e504c90e93a.jpg

:kox: :kox: :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a u mnie dzisiaj taka sytuacja :decayed:

oK2es1k.jpg

BBSy poszły na A6.. a to za sprawą takich felg:

CIMG4234.jpg

ori BBS Speedline z A6, 19x8,5 cala :naughty: troszkę je dopieszczę i zakładam na przyszły rok :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...