Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jeździłby :-D

Edytowane przez niebieski708

Opublikowano

Z tablicą mieszczącą się w we wnęce to jeszcze jakoś wygląda... :wink: Zamawiałeś wersję pomniejszoną czy przycinałeś?

I jak wygląda to od strony przepisów, szkieły nie czepiają się? :mysli:

Opublikowano
  • Autor

niczego nie przycinałem, kupiłem taki rozmiar - jak wiele osób.

w bagażniku mam normalną tablicę w razie czego, a czy niebiescy się czepiają.. nie wiem, jeździłem tylko wczoraj :decayed:

Opublikowano

No to Jędrek cały dzień jeżdziłeś i z Twoją facjatą nie zatrzymali Cie ni razuu :D:P

Opublikowano
  • Autor

boją się :grin: :grin: :grin:

Opublikowano

Zayebiaszcza furka. :banan:

Opublikowano

Powiem to jeszcze raz: Jest świetna! :good:

Opublikowano

Dobrze siadła klapa :good:

Przecież nie możesz napisać że źle :naughty: Jędruś :kox:

Opublikowano

odgrzewam kotleta :decayed:

Cabrio stało niestety cały sierpień u lakiernika.. miał być zrobiony prawy błotnik (rdza) i w końcu miała zostać pomalowana amerykańska tylna klapa.

pech chciał, że dzień przed oddaniem auta do lakiernika, wracając ze spływu kajakowego z Borów Tucholskich miałem małe bum, przez co auto wyglądało tak:

nOGgPz9.jpg

odpadł lakier m.in. z prawego błotnika, który miał zostać naprawiany.. jak zobaczycie poniżej, nie dałoby rady go naprawić -> wcześniej nie było to naprawiane/malowane:

CdxEaZ3.jpg

dziś w końcu odebrałem auto i wygląda już jak należy:

CIO5uFC.jpg

i założona w końcu tylna klapa US od Kaja :kox:

LHLYW1a.jpg

3DSBc2y.jpg

wkrótce kolejne mody :kox:

No pieknie wyszlo.

Szkoda, ze sierpien bez auta byl...

Tez szukalewm A4 caba ale niestety milosc do BMW wzgrala ponownie :facepalm::grin:

Opublikowano
  • Autor

Szkoda, ze sierpien bez auta byl...

strasznie szkoda... była tak fantastyczna pogoda, ale trudno. teraz korzystam z każdego w miarę słonecznego dnia ;) dziś 19 stopni i jazda bez dachu daje ogromną radochę :decayed:

Opublikowano

Kiedy jakies kolo ?

Opublikowano
  • Autor

przyszły sezon, miało być już teraz.. no ale niespodziewane spotkanie z Cinquecento pokrzyżowało moje plany co do koła. mam dwa typy, zobaczymy na który wzór padnie :) do tego oczywiście gwint, bo inaczej (pomimo zawieszenia 1BV) będzie koza na 19tkach.. miałem myśli żeby auto po stłuczce sprzedać, ale jak już je odebrałem to myśli mi przeszły :decayed:

a Ty Wojtek pokazuj bawarkę, E46 czy coś innego? ;)

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano
  • Autor

Moja! :decayed: tylko Ty masz fajniejsze lampy :whistling:

Opublikowano

Myślałem, że powiesz, że tego pachnącego jeszcze nowością wiśniowego Lancera co stoi obok :decayed:

No tak, lampy z B7 sporo nadrabiają, tylko cholernie ciężko je dorwać w rozsądnych pieniądzach a zamienników nie ma na rynku, nawet w katalogu Hella, producenta ori. A w ASO stoją po 700zł/szt :kwasny:

I jeszcze trzeba uważać, podczas zakupu używek, by nie nabyć tych od angola, bo przeciwmgłowe i cofania będą wtedy po niewłaściwej stronie :facepalm:

W B6 nie ma tego problemu :whistling:

Opublikowano
  • Autor

lamp na spokojnie poszukam w przyszłym roku, na razie chcę wymienić koła na jakieś19tki.. ale kto wie, jak ze mną będzie.. jeszcze się okaże, że wymienię na B7 :grin: :grin:

a dupka Lancera jest fajna... ale EVO IX :kox:

Opublikowano

2011-Mitsubishi-Lancer-Evolution-Sedan-G


:jerk:

No ten co obok stoi na foto to niestety nie EVO... ale i tak fajny :)

Opublikowano
  • Autor

jeżeli chodzi o EVO to wolę takie (zastrzegam, że preferowany kolor czerwony :decayed: )

1dcd359c8bc47144e9de4e504c90e93a.jpg

:kox: :kox: :kox:

Opublikowano

Koła wykrzywione jak w dociskanym z góry resoraku :decayed:

b0049_05.jpg

:lol1:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

a u mnie dzisiaj taka sytuacja :decayed:

oK2es1k.jpg

BBSy poszły na A6.. a to za sprawą takich felg:

CIMG4234.jpg

ori BBS Speedline z A6, 19x8,5 cala :naughty: troszkę je dopieszczę i zakładam na przyszły rok :kox:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.