Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ja też mam z A6 i daję 20mm na przód i 25 na tył.

Opublikowano

nie bedzie to wystawalo za bardzo?

Opublikowano

koła już po renowacji, jest tak jak chciałem :kox:

IxrXQUC.jpg

co sądzicie?

teraz pytanie z innej beczki. powiedzieli mi żebym je nawoskował - czym najlepiej?

ładnie :) a co było nie tak że regenerowałeś ?

Opublikowano
  • Autor

nie bedzie to wystawalo za bardzo?

na poprzedniej stronie masz zdjęcie auta miedzika dokładnie na takich parametrach. z przodu będzie ET 28, z tyłu ET 25 po założeniu dystansów.

koła już po renowacji, jest tak jak chciałem :kox:

IxrXQUC.jpg

co sądzicie?

teraz pytanie z innej beczki. powiedzieli mi żebym je nawoskował - czym najlepiej?

ładnie :) a co było nie tak że regenerowałeś ?

trzeba było je lekko wyprostować, naprawić ranty no i pomalować według mojej wizji. wcześniej na tych felgach jeździła kobieta więc wiesz :decayed:

Opublikowano

ładnie to wyszło, jaki koszt samego malowania felg ? robiłeś to u siebie w CB ?

Opublikowano
  • Autor

tak, robiłem to w Bydgoszczy. całość wyszła mnie 800zł netto + farba, za którą płaciłem ok 120 zł brutto.

Opublikowano

dzięki za info :)

Opublikowano

Jędrek kup wheelguaard poor boys :wink: Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać :wink:

Opublikowano

świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki :kox:

Opublikowano
  • Autor

Jędrek kup wheelguaard poor boys :wink: Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać :wink:

dzięki, mam jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć i od wczoraj czytam o różnych środkach. H4mm3R proponował ceramikę.. i myślę dalej :decayed:

świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki :kox:

też mi się podobają :kox: dokładnie tak, jak sobie wymyśliłem... a czerwone dekielki przyznaję.. spapugowałem od miedzika :decayed:

Opublikowano

Jędrek kup wheelguaard poor boys :wink: Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać :wink:

dzięki, mam jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć i od wczoraj czytam o różnych środkach. H4mm3R proponował ceramikę.. i myślę dalej :decayed:

świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki :kox:

też mi się podobają :kox: dokładnie tak, jak sobie wymyśliłem... a czerwone dekielki przyznaję.. spapugowałem od miedzika :decayed:

Nakładaj ceramikę. Ten PB to badziewie.

Opublikowano

Jędrek kup wheelguaard poor boys :wink: Nawoskujesz i na sezon masz z głowy syf. Wystarczy tylko na myjkę podjeżdżać :wink:

dzięki, mam jeszcze trochę czasu żeby to ogarnąć i od wczoraj czytam o różnych środkach. H4mm3R proponował ceramikę.. i myślę dalej :decayed:

świetnie felgi wyszły , i te czerwone dekielki :kox:

też mi się podobają :kox: dokładnie tak, jak sobie wymyśliłem... a czerwone dekielki przyznaję.. spapugowałem od miedzika :decayed:

Nakładaj ceramikę. Ten PB to badziewie.
Ja tam jestem zadowolony. Zero śladów użytkowania na feldze a syf schodzi lekko.

Tapnięte z SGS5

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

okej, kupiłem ceramikę na felgi :decayed:

niech będzie trochę cieplej to nakładam na felgi i... czekam dalej na lepszą pogodę żeby wyjechać i w końcu wszystko zamontować :facepalm:

już mi trochę tego auta brakuje... w zeszłym roku pod koniec lutego już śmigałem pierwszy raz bez dachu, w tym roku jakoś nie da rady :/

Edytowane przez jedrekx

Opublikowano

Co kładziesz na felgi ?


Jaka to konkretnie ceramika ?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

przepraszam Tomku, że nie odpisałem - ale do tej pory zapomniałem sprawdzić :decayed: sprawdzę i Ci napiszę :)

a tymczasem zacząłem kompletować graty do środka i tak.. wpadł kosz 2DIN

AnJePiD.jpg

dzięki Jawor :hi:

Opublikowano

Może chciałbyś uzupełnić powstałą dziurę radiem Symphony 2 2DIN w wersji US? Zalega mi w szafie...

Pasowałby idealnie do klapy z kwadratową tablicą :decayed:

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
  • Autor

Może chciałbyś uzupełnić powstałą dziurę radiem Symphony 2 2DIN w wersji US?

chyba żartujesz :decayed: jak już dłubię 2 DIN to będzie jakaś navi ;)

Opublikowano

Myślałem, że po prostu nie podobało Ci się radio 1DIN :kox:

Navi będzie tam ładnie leżało... i kłuć po gałach przy otwartym dachu :naughty:

Opublikowano
  • Autor

skoro wpadł kosz, to teraz pora na climatronic 2 DIN, tym razem rocznik 2011 końcówka BM w stanie idealnym :):kox:

ywcC2QO.jpg?1

dzięki rafi10612 :hi:

Opublikowano

:good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.