Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

To chyba wina zdjęcia, nie zauważyłem żeby coś się zmieniło po założeniu gwintu :) poza wysokością... i mniejszą twardością niż na 1bv :decayed:

Opublikowano

Piękna jest :kox: prawdę mówiąc to właśnie przez ten konkretny egzemplarz coraz częściej po głowie kołacze mi się bezdasznik ;)

Opublikowano

dzięki :hi:

ale do poziomu innych ludzi z forum jeszcze "trochę" brakuje... ;)

no chyba sobie żartujesz :facepalm::kox:

Opublikowano

Ehhhh no co zrobic jako tako Zayebiscie wyglada :D torrrpeda :D

Opublikowano

:punish:

Opublikowano

Hmmm... może zamiana na V6 quattro? :decayed:

http://allegro.pl/audi-a4-cabrio-3-0-benz-quattro-tiptronic-i6376259007.html

Dla Ciebie byłby speszial prajs :D


Sorry za spam... ale chciałbym oddać cabrio w ręce kogoś, kto będzie o nie dbał :wink:

Opublikowano

Jeszcze nie zdążyłem skomentować, a ten już sprzedaje :shock3: szkoda bo na prawdę zacne auto. Od dłuższego czasu cierpię na cabrio jak już kiedyś się zdecyduję to chciałbym właśnie takie jak twoje :thumbup1:

Opublikowano
  • Autor

Spokojnie, cena jest wysoka więc nie sądzę, że się sprzeda ;)

Opublikowano

Cena jest dobra. Ludzie chcieliby ogarnięte auta w cenie handlarskiego złomu... :whistling:

Opublikowano

cena jest uczciwa

dobre auto dobra cena

Opublikowano

Cena dobra. Ja myślałem nad wystawieniem mojego i poniżej 33tys bym mnie zszedł bo wiem ile koła i remont silnika mnie wyszły :D

  • 5 tygodni później...
Opublikowano
  • Autor

auto zostaje :decayed:

przez miesiąc dostałem jeden telefon.... z propozycją 15 tys :grin:

z racji, że auto zostaje.. pora na jakieś nowe mody ;) z nowości, w przeciągu miesiąca zrobione:

-naprawiony zawias schowka

-wymiana blend BOSE na nowe

-przeczyszczone styki w mechanizmie otwierania wszystkich szyb naraz

-wyregulowany gwint :decayed:

Opublikowano

O zesz co za parch chcial Ci dac 15 tys za to cacko :) handlarzyna jakis i liczyl ze sie potargujesz do 18 buehehehe :)

Opublikowano

Tosz to stare auto i miało popsute zawieszenie no i za małe opony stąd ta oferta a on chciał cabrio co by pod remizo go oglądali w ałdi a tu lipa :grin: :grin: :grin:


Ah te propozycje cenowe :facepalm: zawsze wyskoczy jakiś filip z konopii :grin: :decayed:

Opublikowano

przez miesiąc dostałem jeden telefon.... z propozycją 15 tys

To i tak sukces, bo ja nie zanotowałem żadnego odzewu :grin:


Tego lata pogoda nie dopisała a niestety to ona ma znaczący wpływ na powodzenie w sprzedaży tego typu auta... Ameryki nie odkryję - najlepsza pora na sprzedaż cabrio to wiosna.

Z kolei najlepsza na zakup to jesień/zima :wink:

Opublikowano

Cabrio skierowane do określonego rodzaju odbiorcy stąd ta bierność, nie każdy szuka bezdasznika dlatego ciężej sprzedać....

Opublikowano

Handlarze o tym wiedzą - Polacy zdecydowanie wolą karawa... tzn. kombi :decayed:

Liczby wystawionych A4 B6/B7 na alledrogo mówią same za siebie:

A4 kombi: 1365 (667 B6 i 698 B7)

A4 sedan: 730 (472 B6 i 258 B7)

A4 cabrio: 84 (48 B6 i 36 B7)

Nie pomylę się za wiele jeśli stwierdzę, że zainteresowanie kabrioletami jest niemal 25-cio krotnie niższe...

Opublikowano

Popyt, podaż

Opublikowano
  • Autor

najlepsza pora na sprzedaż cabrio to wiosna.

Z kolei najlepsza na zakup to jesień/zima :wink:

otóż to ;) dlatego ja kupowałem w grudniu :decayed:

może go na wiosnę wystawię jak mnie coś ruszy.. ale raczej jeszcze zostanie, mam na niego kolejne pomysły :) a oddawać go za bezcen.. no bez jaj. zwłaszcza, że pomimo ceny, za którą go wystawiłem i tak jestem w plecy jakieś 15k.. :facepalm:

pora szukać grilli z S4, lamp, kupić nakładki na pedały i podstopnicę, hamulce z S4 itepe, itede.. :decayed:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.