Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)


jedrekx

Rekomendowane odpowiedzi

Gorzej jak się zachorowało na coś innego... jak ja :P

A tu lipa, nikt nie chce kupić auta które nawet w totalnej biedzie będzie już niezłym picz...omagnesem (w przeciwieństwie do golasów sedana i kombi...) :banan:

Nawet remizowo-powiatowi napinacze bywają bardzo praktyczni i przy wyborze lansowozu biorą pod uwagę możliwość przewiezienia komody czy trumny w bagaju... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

945571b7dddd86110dd16aa950bdd4ec.jpg

Jako, że byłem w Ingolstadt to sprawiłem sobie do Cabrio rameczkę z muzeum ;)

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdjęta i na razie jest ta ;) z tyłu mam naklejkę klubową :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny bezdasznik :thumbup1: kolor masz mega, zresztą jestem fanem niebieskiego w kaażdym odcieniu :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa fujjjj.... bebe :D

ja się pytam gdzie jest ramka klubowa, jeno mig :D

ty mnie tu nie marudź :decayed: ja też ni mam :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Świetny bezdasznik :thumbup1: kolor masz mega, zresztą jestem fanem niebieskiego w kaażdym odcieniu :kox:

dzięki! :) ten kolor mi się mega podoba w bezdaszniku :kox:

a tu kilka shotów zrobionych przez kolegę FroS-t w niedzielę:

2hczxxy.jpg

2crrrpu.jpg

14nmz5l.jpg

30k54bd.jpg

wi4lee.jpg

jkaann.jpg

30w5x75.jpg

2me77k7.jpg

fclb4k.jpg

e69jc3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki! ten kolor mi się mega podoba w bezdaszniku

Ja nie wiem jak Ci mogło przejść przez myśl sprzedaż auta :P oglonie to Audi ten kolor oferowało za dopłatą :/

Co do fotek to fajne fajne, tylko te czarne b7 psuje całokształt :thumbdown:

:decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i wszyscy skręcone koła :decayed:

fotograf kazał to się słuchałem :decayed:

Ja nie wiem jak Ci mogło przejść przez myśl sprzedaż auta :P oglonie to Audi ten kolor oferowało za dopłatą :/

jak większość fajnych kolorów ten też był za dopłatą.. a co do sprzedaży.. jak się miało okazję kupić naprawdę fajne auto z wyższej półki, za dość dobre pieniądze.. to się kombinowało :( ale sprzedawać za grosze tego nie będę..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

auto jak zwykle wypucowane właściciel nie rozstaje się z szmatką nawet na krok :decayed: widziałem go nawet kilka razy w akcji nawet nie panuję nad tym :grin: Pozdrawiam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo z autem się nie dzieje... praktycznie ciągle stoi przez tą pogodę... ale coś tam wpadło dla cieszenia oka :)

CRGyh66.jpg

3JUa7i3.jpg

bez rzeźby się nie obyło.. ale działa :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za dużo z autem się nie dzieje... praktycznie ciągle stoi przez tą pogodę... ale coś tam wpadło dla cieszenia oka :)

CRGyh66.jpg

3JUa7i3.jpg

bez rzeźby się nie obyło.. ale działa :decayed:

mój padł :facepalm: kto ci ogarniał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie będę pierwszy i jedyny pisząc, że Twoje Cabrio jest piękne... może i moje nabierze za jakiś czas trochę więcej blasku. Przeraziło mnie jednak jaką dostałeś propozycję próbując auto sprzedać! Koszmar!, zwłaszcza że mnie także czeka sprzedaż minimum jednego nietypowego samochodu! Pozdrawiam i fajnie czytać jak dbasz i jakie masz dalej plany! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kawa i chałwa ??? :D tez mnie zawsze wykanczala ta kombinacja :D

gdyby o kawę i chałwę chodziło (choć za jednym i drugim nie przepadam), to byłby pikuś :decayed: powiem tak.. ten włącznik był jeszcze bardziej upierdliwy niż nakładka na pedał hamulca w A5 :facepalm: a myślałem, że po tamtym gorzej być nie może...

Nie będę pierwszy i jedyny pisząc, że Twoje Cabrio jest piękne... może i moje nabierze za jakiś czas trochę więcej blasku. Przeraziło mnie jednak jaką dostałeś propozycję próbując auto sprzedać! Koszmar!, zwłaszcza że mnie także czeka sprzedaż minimum jednego nietypowego samochodu! Pozdrawiam i fajnie czytać jak dbasz i jakie masz dalej plany! :)

bardzo dziękuję za miłe słowo :) do pełni szczęścia i do ideału brakuje jeszcze trochę pracy i nakładów finansowych, ale małymi kroczkami do celu :) co do propozycji, którą dostałem wystawiając auto.. nie ma tu co komentować ;) za tyle niech sobie szukają anglików, albo śmietników.. biorąc pod uwagę ile zapłaciłem za swój egzemplarz, mody (nie za dużo, ale jednak) i rzeczy, które w nim naprawiałem/wymieniałem to i tak byłbym spoooooooro w plecy.. ale takie jest to hobby :) i nadal je lubię :)

pora odkopać trochę temat..

co prawda auto stoi pod pokrowcem i nim nie jeżdżę, ale Gwiazdorek mój brat i Gwiazdorka moja dziewczyna wiedzieli co planuję kupić na wiosnę i sprawili mi pod choinkę:

cUBhqXE.jpg

:kox:

montaż oczywiście na wiosnę, teraz auta nie ruszam.. a w garażu, w którym zimuję to auto nie ma miejsca (i obecnie pogody :decayed: ) na taką robotę.. :facepalm:

decyzję co do ewentualnej sprzedaży podjąłem i... cabrio zostaje ze mną jeszcze dłuższy czas ;) chciałem 2-osobową zabawkę.. ale przyda mi się jednak 4-osobówka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...