Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B6 BFB] Niebieski fake US S-line by jedrekx... tym razem bez dachu ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

4 :o, o trójce to wiem, ale 4? ;)

No i dobrze, że zostaje :)

Opublikowano

Bardzo dobra decyzja :thumbup1: a nakładki :kox::kox::kox:

Opublikowano
  • Autor

4 :o, o trójce to wiem, ale 4? ;)

no trójka, trójka.. jedno miejsce więcej na bagaż :decayed:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

pora odgrzać kotleta :decayed:

w końcu zamontowane nakładki na pedały:

znznvT3.jpg

wymieniona listwa oświetleniowa tablicy na tą z B7 (dzięki Jawor :hi: ) +  założone ledy od tablicy od tomnika:

XkYybuo.jpg

no i wpadły też przednie grille od S4 :decayed:

ImFsoP5.jpg

g9oCMx4.jpg

uzVPoQ0.jpg

 

także wizualnie to już prawie jest S4 :grin: oczywiście tylko wizualnie :decayed:

co dalej? zobaczymy.. ;)

Opublikowano

Morda sztos:good:

Opublikowano

Jest pięknie :wink:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Coś się dzieję ! :decayed: Nakładki :thumbup1: Blenda :thumbup1: no i grill też :thumbup1::D

Opublikowano
  • Autor

coś się dzieje, coś się dzieje i planów jeszcze trochę jest ;) ale mój ojciec robi podchody żeby odkupić ode mnie Cabrio :decayed:

Opublikowano

fajnie fajnie :naughty: teraz z tył moze wieksze końcówki czy cuś  :whistling:

Opublikowano
  • Autor

taki jest plan :) tylko nie wiem jaką wielkość kupić.. 90, 100? no i do kompletu chciałem jeszcze kratki halogenów z s4 kupić.

Opublikowano
taki jest plan [emoji4] tylko nie wiem jaką wielkość kupić.. 90, 100? no i do kompletu chciałem jeszcze kratki halogenów z s4 kupić.

90 wg. Mnie optymalne. Ziemniaków Ci nie nawrzucają do środka :decayed:

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

daj 90 mm ;)

Opublikowano
3 godziny temu, jedrekx napisał:

taki jest plan :) tylko nie wiem jaką wielkość kupić.. 90, 100? no i do kompletu chciałem jeszcze kratki halogenów z s4 kupić.

Wez Jędrek te co ja mam 90mm, tyle że w chromie....

Opublikowano
Dnia 27.04.2017 o 08:20, jedrekx napisał:

coś się dzieje, coś się dzieje i planów jeszcze trochę jest ;) ale mój ojciec robi podchody żeby odkupić ode mnie Cabrio :decayed:

Niech kupi ode mnie :wink:

20151222_154634.jpg

Edytowane przez BeyerBrown

Opublikowano
  • Autor
Dnia 27.04.2017 o 12:04, FroS-t napisał:

Wez Jędrek te co ja mam 90mm, tyle że w chromie....

tak też pewnie zrobię :good:

muszę jeszcze zmienić płytę pod silnikiem bo moja jest delikatnie mówiąc... poorana :decayed:

Opublikowano
23 godziny temu, jedrekx napisał:

tak też pewnie zrobię :good:

muszę jeszcze zmienić płytę pod silnikiem bo moja jest delikatnie mówiąc... poorana :decayed:

Polecam Ci wyroby firmy Rezaw-plast , jakość jak oryginał:hi:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano
  • Autor

w końcu założone końcówki Ulter, przeleżały miesiąc w kartonie.. nie było kiedy ich założyć. chyba jest nieco lepiej? :)

 

WHX8ueA.jpg

Opublikowano
Godzinę temu, jedrekx napisał:

w końcu założone końcówki Ulter, przeleżały miesiąc w kartonie.. nie było kiedy ich założyć. chyba jest nieco lepiej? :)

 

WHX8ueA.jpg

Jeszcze koretka lakieru i będzie petarda :decayed:

Opublikowano
  • Autor

wjazd do tłumikarza lekko mi zakurzył auto ;) co do korekty to mam plany, ale co czas przyniesie to zobaczymy :decayed:

Opublikowano
6 godzin temu, jedrekx napisał:

 co do korekty to mam plany, ale co czas przyniesie to zobaczymy :decayed:

Daj sobie spokoj ze studiami, jak jeszcze cabrio będziesz miał u siebie i będziesz miał ochotę to z przyjemnością Ci ogarnę w przyszłym sezonie, zrobimy razem wszystko bez problemu, jak wszystko wypali to będzie jak i gdzie :wink4:  

Edytowane przez FroS-t

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.