Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Regeneracja turbosprężarki?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

gregor10 pewnie tutaj :P ale ciekawe gdzie

ja polecam ich https://www.facebook.com/regeneracja.turbospec

przerabiają turba GTB2260vk itp :)

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

A przy okazji regeneracji warto robić hybrydę czy lepiej coś większego montować?

Opublikowano

To już zależy od ciebie co wolisz

Opublikowano

Właśnie nie wiem co lepsze. Decyduje raczej cena. Hybryda czy np. K03s lub K04-015.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Robił ktoś u nich Turbo ? http://genesisturbo.pl

Opublikowano

ja robie tam co dzień turbiny :)

Opublikowano

Dobrze tam robisz czy w ciula tniesz? :decayed: :decayed: :D

Opublikowano

Bedzie Pan zadowolony ☺

Opublikowano

Bedzie Pan zadowolony ☺

Bałem się takiej odpowiedzi :grin:

jak nie znajdę nic bliżej Łodzi to się na sto pro odezwę

Opublikowano

Zapraszam

Opublikowano

Bedzie Pan zadowolony ☺

Bałem się takiej odpowiedzi :grin:

jak nie znajdę nic bliżej Łodzi to się na sto pro odezwę

Moja narazie jezdzi, 150km za mna :wink:
Opublikowano

Moja hybrydka też. Z 500km za mną.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Ja niestety nie jest zadowolony z usług kolegi Adifek, brałem dwie turbiny, pierwsza ok, karta gwarancyjna wszystko było, drugą kupowałem od 2.0TDI BRD ponad 2 miesiące temu i od tego czasu nie mogę się doprosić o dosłanie karty gwarancyjnej której nie było w paczce. Nie odpisuje na forum, nie odbiera telefonów.

Opublikowano

A co Ci ta karta da ? w razie czego i tak mają na co zwalić.

Opublikowano

Na co?

Opublikowano

Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer

Opublikowano

Na co?
chociażby na montaż ?
Opublikowano

Ja robiłem oststnio z polecenia w Bosch Service w Stalowej Woli.Turbina chodzi ciszej niż przed naprawą i zero oleju w przewodach (a miałem problem tylko z olejem - brała na potęgę). Tutaj są szczegły na stronie http://naprawa-audi.regeneracja-turbosprezarek.pl/audi.html Mają odpowiedni sprzęt Cimata i Schencka do sprawdzenia turbiny już po regeneracji dlatego masz gwarancję, że będzie w aucie działała bez najmniejszych problemów. I ceny przyzwoite, a robią tylko na oryginałach z Meltta.

A co tam robiłeś i ile ci krzykneli , też jeżdzę w tamte rejony ale innej firmie

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Nie kupowałeś ode mnie tylko w firmie w której pracowałem wszystko poszło legalnie przez właściciela dostałeś rabat dzieki mnie turbina działa bez problemu wiec jeśli masz problem odnośnie papieru to dzwoń na firmowy numer a nie prywatny i wyjaśnij sobie sprawe a nie pierdzielisz głupoty na forum... A tak na marginesie to każda gwaranca nawet bez karty jest przyznawana ponieważ jesteś wpisany w bazie klientów. Więc przestań panikować i męczyć mnie na prywatny numer

Bezczelny typku, jakbyś był uczciwy to byś odebrał telefon albo odpisał PW na forum "nie pracuję już w tej firmie, kontaktuj się z właścicielem", ale Ty tak nie zrobiłeś, bo wiedziałeś że ta turbina to była lewizna. Kupiłem ją od Ciebie przez forum i w przeciwieństwie do poprzedniej turbiny kupionej u właściciela firmy GENESIS TURBO, była wysłana z innego adresu i oczywiście bez karty gwarancyjnej. Właściciel zgodził się abym odesłał ją bez karty, po czym okazało się że to nie jest ich turbina. Smród Ci się robi chłopie koło d*py...

Opublikowano

Nie ładnie kolegów z forum w ciula robić i w cudzysłowu pisać spier*aj

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.