Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC


mebleusz

Rekomendowane odpowiedzi

Super wyszła ta polerka :) fajnie jest widzieć jak cieszysz się tym autkiem. Programem nie musisz się martwić bo to bardzo dobrze zrobiony program jest. W planach masz pewnie i tak re-map skoro celujesz w 230-240 HP. Na hybrydzie k04 da się spokojnie ale i na k03s coś koło 230 ustrzelisz a jest na pewno trochę bardziej przystępna. Co do przedmówcy, pewnie do tej pory czuje jakiś zgryz ale żeby do tego stopnia? Obydwu życze najlepszego. Może się kiedyś gdzieś na kresce spotkacie przypadkiem bo tylko wtedy da się rozstrzygnąć które lepsze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio audi miało mały test w górach - zaliczyło na 100% :wink:

10885120_969151319778842_596173492273908

Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Będę śledził temat, auto bardzo dobrze mi znane. Odnosnie przedmówcy który powiedział, że program to "gotowiec" to jest w wielkim błędzie. Auto jechało niemal że łeb w łeb z a4 b6 3.0 v6 a sam byłem przy jego strojeniu, więc radzę darować sobie takie sugestie. Odnosnie zakupu auta, rządzi prawo- kto pierwszy ten lepszy i nie będę się już wypowiadał o klientach, ktorzy mieli przyjechać na 1000% a nie raczyli nawet zadzwonić, że nie przyjadą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie zakupu auta, rządzi prawo- kto pierwszy ten lepszy i nie będę się już wypowiadał o klientach, ktorzy mieli przyjechać na 1000% a nie raczyli nawet zadzwonić, że nie przyjadą!

Bo Ty wiesz najlepiej jak to wyglądało w tym przypadku.

Do autora tematu: popraw tytuł, bo jest literkówka. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak się składa że wiem bo auto jak i właściciela znam kilka dobrych lat. Inaczej nie zabierał bym glosu

Edytowane przez hiszpan123
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zobaczyłem na olx, że jest wystawiony samochód, miałem coś ponad 100km więc raczej blisko. Mega napaliłem się na ten kolor i stwierdziłem, ze muszę go mieć. Telefon do właściciela, porozmawialiśmy sobie parę minut i na końcu dowiedziałem się, że jest "rezerwacja" na sobotę rano (dzwoniłem w piątek o 16). No to mówię do właściciela, że skoro nie ma zaliczki to co to za rezerwacja i ja przyjezdzam ogladac samochód jeszcze w piątek. Wygrała zasada kto pierwszy ten lepszy, ot taka historyjka :wink::wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z nowości to wpadły nowe opony 225/40, łączniki stabilizatora tył, wreszcie udało uszcelnić się układ chłodzenia, wymieniony czujnik abs

Wrzucam zdjęcia po małym wiosennym sprzątaniu (piana SG+APC -> Szampon megs + monster wheel SG na koła -> ultimate compound -> meguiars carnauba wax -> sonax detailer)

yx679_przer2.jpg

pa840_przer3.jpg

ls894_przer5.jpg

pl779_pzrer1.jpg

lm742_sztos.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ładny Avancik , zrób porządek z tymi listwami na drzwiach i będzie miodzio :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładnie sie prezentuje. ja bym mazna dyfuzor w czarny polysk bo strasnie sie zlewa kolor. a zderzak tylni esy ma fajnie zrobiony ksztalt tylko wystarczy go wyeksponować :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest coraz ładniejsza, na obecną chwilę, a sprawdzałem ostatnio allegro nie ma niczego co by mogło się z nią równać. Co do pomalowania tylnego zderzaka, pomysł taki pojawiał się ale nie doszło do skutku. W srebrnym aucie fajnie to wygląda kto wie, jak byłoby tutaj. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c3bc9ec9a2acd3f91a2529d131da889a.jpg

Mala rzecz a cieszy :) bylem na gieldzie i jedyne co przywiozlem to antena w ktorej i tak trzeba bylo przelutowac kabel bo nie pasowala koncowka

Przy okazji wymiany anteny i wlaczonej lutownicy postanowilismy zerknac dlaczeo nie swieci lampka bagaznika - czyszczenie i lutowanie na nowo kazdego elementu zalatwilo sprawe 99c04a0cd0c4b0d923235f83b9a17f7b.jpg83d65acb73137bfd1573bb30c69099c9.jpgd9feaac5a2a09a92506f2aeb89a3511e.jpg

Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znajomy ma na sprzedaż S4, jak nie pójdzie w całości to możliwe, że rozbierze ją na części a wtedy postaram się załatwić Tobie listwy w fajnej cenie

IMG201405_wnenwrp.jpg

Edytowane przez ganjaq
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no chłopaki nie bede robił jakiejs kolorowanki z tego samochodu :) jak juz cos bede malowal to bedzie to blotnik pp , moze zderzak przod do lekkich poprawek i klape tyl. Co do lakieru to jak juz bdzie cieplej i bede mial wiecej czasu to zaopatrze sie w pasty menzerna o 3 "mocach" , dostep do maszyny lare mam wiec samochod powinien sie jesscze bardziej swiecic.

Czekam na info czy eska leci na czesci :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Narazie raczej będę patrzył sprzedać ją w całości, dolną część zderzaka tez pomalował bym na czarno, byłemu włascicielowi tez to sugerowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

87cb2b84ad71356a80f1bad70654d969.jpg

Jedna fota z weekendowego wietrzenia, po raz kolejny quattro dalo rade w lekko gorskich terenach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzę co do 1.8t mam konkurenta :decayed:

Bardzo ładna sztuka, powodzenia w dalszych modach :wink: do zobaczenia na spocie :hi:

Edytowane przez Spartan_Wroc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra coś tam pstryknąłem przy okazji Vag Integracji w Raciborzu. Jak narazie w aucie nic nie zmieniałem. Parę pierdół typu łączniki stabi przód, zbieżność (której nie było w ogóle), cieknąca pompa paliwa - czyli rzeczy typowo eksploatacyjne.

7W3Un8B.jpg

h1yjIZm.jpg

iMOCMuO.jpg

l91I2Hf.jpgraoqK7d.jpg

Coś dla fanów detailingu - kropelkowanie

Z5vvPlI.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...