Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Super wozidło :decayed: Od czego masz gałkę zmiany biegów? bo to nie ori

nie mam pojęcia :decayed: już kupiłem samochód z taką

Opublikowano

Super auto powodzenia w modach

Opublikowano

Gałk jest podswietlana i była zamawiana na allegro :wink:

Opublikowano
  • Autor

w sumie gałka mi się podoba, jest ok

jakie wtryski proponujecie do AEB? dmuchać będzie aftermarketowe k04-015, celuję w ~230KM


w sumie gałka mi się podoba, jest ok

jakie wtryski proponujecie do AEB? dmuchać będzie aftermarketowe k04-015, celuję w ~230KM

Opublikowano

To nie AEB, co prawda blok silnika ma takie oznaczenie ale to ANB, cała góra została tylko na słupek był swap. O tyle ma to znaczenie, że AEB ma w swoim kolektorze inne gniazda wtryskiwaczy i gdybyś takowych szukał to by Ci nie pasowały. Szukaj tutaj http://a4-klub.pl/index.php?/topic/270907-etapy-budowy-i-podnoszenia-mocy-w-18t/ bardzo ciekawy temat, jest tam napisane, że 230 hp zrobisz na k03s a śmiem twierdzić, że jest trochę tańsza od k04. A tu wtryski

320cc – 240HP - ( Bosch 0280156061 )
380cc – 280HP - ( Bosch 0280156063 )
440cc – 350HP - ( Bosch 0280155968 )
550cc – 400HP - ( Bosch 0280158279 )
630cc – 450HP - ( Siemens 107961 )
750cc – 520HP - ( Bosch 0280158117 )
850cc – 650HP - ( Siemens 110324 )
1000cc – 800HP

230 hp :) to już trochę jest, pomyśl o IC i o hamulcach a tu aukcja do 320cc http://allegro.pl/wtryskiwacz-0280156061-06a133681b-audi-leon-1-8-t-i5071810565.html

Edytowane przez ganjaq

Opublikowano
  • Autor

turbo znalazlem na angielskim ebayu:

http://www.ebay.co.uk/itm/for-Audi-A4-A6-Quattro-VW-Passat-1-8T-1-8-L-K04-015-Turbo-Turbocharger-/221288473168?pt=LH_DefaultDomain_3&hash=item3385d22250

FMIC i zawiszenie na tył też z ebaya wiec nie bedzie zle, a co do hamulcow to myslalem nad swapem z s4 b5 320mm wiec chyba bedzie to grało

Opublikowano

Pod k04 nie trzeba kolektor wymienić?

Wydaje mi się ze tak. Aczkolwiek nie jestem pewien. Ko3s hybryda to bardzo dobry i częsty wybór

Opublikowano
  • Autor

Tak, pod k04 jest inny kolektor. W takim razie poslucham waszych rad i poszukam k03s :P

Opublikowano

Pod k04 jest ten sam kolektor

Opublikowano

Właśnie podoba mi sie ta gałeczka i dlatego pytam^^

Opublikowano
  • Autor

fcdb207ec287887e304d074212c5fdc5.jpg

Mi tez sie podoba :P

Opublikowano

Zacna ESSA!:))

P.s. jakas różnica po założeniu filtra K&N?

Opublikowano

Zadbane Nogaro zawsze robi robote :jerk:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Do K04, nie musisz kolektora wymieniać.

Inny kolektor jest dla TD04.

Opublikowano
  • Autor

Delikane spy photo, tyle zebrala pierwsza menzerna fg400 na twardym padzie

55a29bd64bfab1d00447725d7e5fa493.jpg

cea7e900f887545ae794b54db4ec3596.jpg

c816aa52466747c4debcb5730a1b88c6.jpg

Edytowane przez mebleusz

Opublikowano

Sam robisz polerke?

Opublikowano
  • Autor

Sam robisz polerke?

Tak, zaopayrzylem sie we wszystko co trzeba i ogien

Opublikowano

Refleksy się nie pojawiają? Pytam bo sam się przymierzam do zabiegu, musimy się zdzwonić

Opublikowano

kwestia wprawy wiem po sobie heheh trza duzo spokoju ja swojego 4dni polerowalem i wyszlo zacnie :decayed:

Opublikowano
  • Autor

ja aż czterech dni nie mam, dlatego musiało starczyć... 10 godzin :grin:

zaraz zrzuce zdjecia z kamerki na komputer i pochwalę się rezultatem

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.