Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC


mebleusz

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra chlopaki zamykam fure i wracam jutro :grin:

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mebleusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też walczyłem z tym rns'd...odpuściłem i śmigam z "e"... Nie zamienił bym się z powrotem ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety jak narazie nie mam na rns e, wiec albo odpale rns d u siebie albo kupuje golfa trojke :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

0dce93aff3e6f030d730d52fff60a4ce.jpg

Dobra zamontowane ale cos zepsulem przy montazu bo mi otwieranie auta z pilota przestalo dzialac haha powoli mnie to auto zaczyna denerwowac bo praktycznie wszedzie juz bylo grzebane kiedys no ale co poradze

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też miałem podobnie w poprzedniej Audi. Zamykało się, ale otwierać trzeba było grotem. Winowajcą był mikorstyk w drzwiach kierowcy. Nowy (używany) zamek rozwiązał problem

Edytowane przez peacenotwar
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Audi lubi rozkodować pilota przy odłączeniu akumulatora, włóż kluczyk do stacyjki, przekreć na zapłon,trzymając na zamykanie na pilocie zamknij drzwi od środka przyciskiem zamykania na tapicerkę drzwi, operacje powtórz dla przycisku otwórz. Jeżeli tak nie da się wyjdź z auta, zamknij drzwi, włóż kluczyk i trzymając na pilocie zamknij, przekręcić na zamykanie, powtórzyć dla otwórz. Tak samo jeżeli szyby nie chcą jechać z pilota tylko że trzymamy tak długo aż szyby nie zjadą na sam dół dla otwórz i pod samą górę dla zamknij. Można to stosować jedynie w przypadku braku jakiejkolwiek reakcji na pilota, kiedy działa w jedną stronę a w drugą nie, otwieranie tak a zamykanie nie czy odwrotnie wtedy nie wyleczy to problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie na pilota nie reaguje ani zamykanie ani otwieranie ani bagaznik

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

włóż klucz w drzwi a nie w stacyjkę zacznij powoli zamykać kluczem i naciskaj przyciskiem w pilocie i powtórz to 3x razy wyjmij klucz z drzwi i spróbuj pilotem zamknąć jeśli był rozkodowany taka operacja powinna mu pomóc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kluczyk chyba sie rozladowal, wrzuce nowa baterie i sprobuje zakodowac.

Listwy czekaja na montaz, po 1ponad roku poszukiwan wreszcie jest komplet

c6a363d350bf2bcdc13e4da9641c740e.jpg

Kolor powiedzmy, ze pasuje :)

96fd2704abc9e664e7b9768f4505e1d2.jpg

Jak ktos chce to moge odsprzedac czarne listwy na drzwi przednie l+p i tylne prawe od s4

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super ze idziesz w oryginalny setap ! Teraz bym tylko pomalowal w czarny mat/polysk dolna czesc tylnego zderzaka i bylo by Bardzo dobrze.

P.S Swoja droge Negaro blue , najbardziej ceniony i lubiany kolor przez Angielskich pasjonatow .

Pozdrowienia w modach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4eee876dc1ac4c4c0131618dca555f99.jpg

Miesiac zeby sie cos nie spierdolilo to miesiac stracony hehe do tego wali ktorys wahacz z przodu aalbo poluzowal sie stabilizator

Aa no i przyslali zly kolor na listwy ale juz mam dobra puche i bede lakierowal ponownie 4609a25660b58614efe837da7559a675.jpgb1f990b1bbeee5bf4be8cd4a60fabf19.jpg7fc7b50743874dded34867035a02f2cf.jpg

Przy okazji spawanko dp

43046cc808d23e95902e36660258eb10.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś Ty tam pod machą spawał?

Spaw na dp lekko puszczal i sapalo mi auto jakbym mial blow off ale spoko odgrodzilem wszystko blacha wiec jakies tam bhp zachowane

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Setup zimowy lipa proszę pana.;p

jak to ? - czarna męska stal :decayed:

Bardzo ładna Audi, a z tymi listwami już naprawdę super się prezentuje! :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...