Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

27a4a950215cf245545a3bb221418759.jpg

Przyszedl mikolaj :D mial motula w dobrej cenie wiec jak mialem odmowic?

Wystawilem swoje felgi na sprzedaz, cena troche zaporowa ale jak sie sprzedadza to przyswiruje na wiosne troche

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

jak zwykle cos sie u mnie dzieje.

sterownik LPG przyjmowal tyle wody, że w końcu miał chłodzenie wodne i się spalił, przełożyliśmy go w inne, suche miejsce i już powinno być okej. Przy serwisie lpg wyszło, ze dolot coś puszcza w bok (roznica pomiarow przeplywka/czujnik kolektora 0.36 wiec sporo, vag wyrzucal blad przeplywki ale uszczelnienie dolotu zalatwilo sprawe ), do tego audi dostało nową maglownice, amory tył (nie wytrzymały zimy i się posikały :decayed: ), do tego standardowo wahacze, nowe płyny, filtr paliwa. Czekam jeszcze tylko na dystanse 5mm przod i 10mm tył przelotowe i można zakładać letnie opony (może nawet coś się pokręci gwintem). No i co dalej, chciałbym wreszcie ogarnąć wszystko na tip top, żeby na spokojnie móc bawić się w podnoszenie mocy, bez obaw o jakiekolwiek usterki.

stary magiel na dole

wr12_12696233_1211568798870425_259988681

no face style

ju516_12735890_1212653298761975_11592226

Opublikowano

Lubię takie zestawienia :) Blue, detailing i serce włożone w projekt :) gratuluję auta i czekam na dalsze prace :D tak trzymaj

Opublikowano
  • Autor

Lubię takie zestawienia :) Blue, detailing i serce włożone w projekt :) gratuluję auta i czekam na dalsze prace :D tak trzymaj

Dzieki kolego :)

Vag wywalal blad przeplywki, nie wiedzialem czy sie smiac czy plakac :D

18937433857a3669cc690e684f56ed7e.jpg

3f8994f46fcdb459776febb652bcced2.jpg

No i naprawione

11b32ebee2d459b6a4fc9f773890ce53.jpg

Auto teraz jedzie plynnie w calym zakresie obrotow.

Nastepnie padlo na gwint tyl, amor nawet nie odbijal 7b2b89c2dd443d4366e38cbb828c75f8.jpg

Teraz zostalo tylko wrzucic docisk awx i nabicsprzeglo kewlarem, a potem juz hybryda pod maske :)

5fc20b5ab47f71862fb0ce2a47d43c14.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Ależ ona piękna :kox:

Ale z tą przepływką to już przegięcie :facepalm:

Opublikowano

Jak dojdą dystanse to pokaz jak siedzi!

Wysłane z mojego ASUS_Z00AD przy użyciu Tapatalka

Opublikowano

Witaj,

Piękne auto jeszcze na tych kołach!

Wygląda jak nówka :D

Pozdrawiam!

Opublikowano

Przeplywka fachowo spier...ona :D

Opublikowano

Jak tam roleta Mateusz? :)

Opublikowano
  • Autor

Jak tam roleta Mateusz? :)

Probowalem cos pokombinowac z patentami ale chyba musze jednak boczki znalezc niepolamane :D

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

u mnie w przeływce też jeden kable jest obcięty i tak sie zastanawiałem ostatnio czy tak ma być.

Opublikowano
  • Autor

u mnie w przeływce też jeden kable jest obcięty i tak sie zastanawiałem ostatnio czy tak ma być.

wszystko ma byc podlaczone, roznice odczujesz od razu

tjx37YE.jpg

Zdjęcie telefonem na szybko, chyba muszę wrócić z aparatem :decayed:

Edytowane przez mebleusz

Opublikowano

u mnie w przeływce też jeden kable jest obcięty i tak sie zastanawiałem ostatnio czy tak ma być.

wszystko ma byc podlaczone, roznice odczujesz od razu

tjx37YE.jpg

Zdjęcie telefonem na szybko, chyba muszę wrócić z aparatem :decayed:

Piekna jest :kox:

Opublikowano

Koniecznie musisz wrócić z aparatem :kox:

Opublikowano

Jaram się nią strasznie!!!

Jaki masz zawias? Coś ori czy gwint?

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Jaram się nią strasznie!!!

Jaki masz zawias? Coś ori czy gwint?

Gwint

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przyszły dystanse ale musiałem wybrać: dystanse albo felgi bo to i to się nie mieściło :facepalm: Generalnie piasta w quattro ma kolnierz 12mm a nie 20mm i dystans przelotowy 10mm wszedł na tyle, ze zasłonił cały kołnierz. Chciałem opuścić auto i zobaczyć jak siedzi i czy zamawiać nastepne 5mm czy 15mm na tył ale przysłali mi śruby M12 zamiast M14. Mi to zawsze piach w oczy :decayed:

wq49_12255178_1231869920173646_170671430

Generalnie coś tam się dzieje, czekam na intercooler, wtryski a w przyszłym miesiącu turbo i kolektor. Mam nadzieję objechać jakąś seryjną S4 :decayed::decayed:

Kupiłem ostatnio TK Pure Blood, efekt poniżej. Zastanawiam się jak mogłem wcześniej z tego nie korzystać, za***isty preparat!

yq37_12722514_1231862103507761_680529694zg366_12722230_1231862160174422_19062077vx767_1471412_1231862070174431_114310190

ps. żart na czasie

idzie mechanik i mówi:

- ej mebel coś ci wypadło

- co?

- zapłon hehe :grin::facepalm::facepalm:

Edytowane przez mebleusz

Opublikowano

U mnie w oście coś tam jeszcze wystawało przy 10mm bez kołnierza, ale bez szału :decayed: zrób jakieś porządne fotki autka.

Opublikowano

Kupiłem ostatnio TK Pure Blood, efekt poniżej. Zastanawiam się jak mogłem wcześniej z tego nie korzystać, za***isty preparat!

yq37_12722514_1231862103507761_680529694zg366_12722230_1231862160174422_19062077vx767_1471412_1231862070174431_114310190

Rewelacyjny środek!

Też dziś testowałem..aż dziw, że nawet delikatna szczotka wydaje się być zbędny gadżetem w tym momencie.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Walka z wypadajacym zaplonem dalej trwa. Missfire na 1 cylindrze... Wlozylem tam zapasowa cewke, ktora mialem w garazu ale nie za wiele pomoglo. Nastepnym krokiem byly dwie nowe lambdy, niby troche pomoglo ale nie do konca. Dzis wlatuja nowe swiece i jak to nie pomoze to 4 nowe cewki.

Pare fotek z wczoraj ze spaceru z psem, troche sie zapuscilem za bardzo w las i pare razy byly szorowanko zderzakiem

45d73dd1565f890008cfdc6f1d0e488c.jpg390e3be277e501f956bffae41b0badf6.jpg054decd082a0e176cbd9820f08917a68.jpg2b9790309dfca0f4fd34f12d5bd6a60f.jpg46f315cbda778675849bb2eece7c6a4b.jpg3d9989fe93fac1e3ebe3d4d8a1bcbf32.jpg4eaa028044c5e3fcdb443aa73f3931ed.jpgaf34e9d381bd730b6c6e6a66f5193f97.jpga87072be11891dc00ed8b9608fd8b5aa.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wypadanie zapłonu więc zacznij od cewek, u mnie w 2.0turbo w vectrze cewka była powodem,wymieniłem i spokój.

Piękna ta audica;)

Opublikowano
  • Autor

Wypadanie zapłonu więc zacznij od cewek, u mnie w 2.0turbo w vectrze cewka była powodem,wymieniłem i spokój.

Piękna ta audica;)

Ta dzis sie za to zabralem, przelutowany na nowo kabel masowy, nowe swiece pfr6q, podpialem pod kompa, obczailem gdzie wypada zaplon, podmienione 2 cewki (akurat mialem 2 zpaasowe w garazu) i wszystko smiga elegancko

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.