Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

możesz mi powiedzieć jak sprawdzic na vagu wypadanie zapłonu ??

Opublikowano
  • Autor

możesz mi powiedzieć jak sprawdzic na vagu wypadanie zapłonu ??

Blad P0300 - missfire

P030x - wypadanie na cylindrze x

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

błędów akurat nie mam. ale dzieki

Opublikowano

błędów akurat nie mam. ale dzieki

A co dolega coś twojemu samochodowi?

Opublikowano

Pies debeściak ;) ładne foteczki

Opublikowano

No i elegancko że fura smiga;)

Mam słabość do niej;)

Opublikowano
  • Autor

No i elegancko że fura smiga;)

Mam słabość do niej;)

Smiga, a bedzie jeszcze lepiej smigac, pierwsze graty juz na miejscu

d2e4c41ebdc9be28c08cbb1bf94568de.jpg

No i efekty wycieczki do lasu, ta dokladka zniesie wszystko

4563f485699ee89a909f36aac88e0317.jpg

29428c9500ebc50bec7fa1c749721765.jpg

Opublikowano

Musisz kupic dokladke zapasową,ta może szybko zginąć przy tej wysokosci widać ;)

Opublikowano

Blachowkręty wytrzymają :grin: u mnie trzyma się jak by była ori do zderzaka

Edytowane przez karol24

Opublikowano
  • Autor

przed montażem IC chciałem sobie ogarnąć dosc znacza ryse, ktora mam na blotniku odkad kupilem auto. Zaczelo sie od lekkiego szlifowanka

xm117_12966013_1256392151054756_14993134va960_12935197_1256392314388073_40939985ql457_12935399_1256392244388080_19509236

No i już powoli widzialem, ze tam cos sie kryje

up22_12957231_1256392391054732_148249200xv396_12935391_1256392471054724_38061864

Lekki wjazd śrubokrętem i już wiadomo co tam siedzi

xz943_12939513_1256392567721381_20316224

Coraz głębiej...

tv469_12966034_1256392671054704_68684330

yn981_12966034_1256392671054704_68684330

qs482_12969214_1256392767721361_11181389

lg31_12969214_1256392767721361_111813898

no i moja łapa dla porównania

lq618_12966537_1256392917721346_17130012

Wszystko oczyszczone z półcentrymetrowej szpachlówy

fa576_12957301_1256393037721334_19684670

Przyznam szczerze, że ktoś miał niezłego skilla w łapie żeby wyrzeźbić taka warstwe. Ja wrzuciłem tylko troche na wyrównanie powierzchni, rozwiązanie tymczasowe zanim dorwę poliftowy błotnik w dobrym stanie ;)

lt789_12966483_1256490431044928_33895907

bi944_12966410_1256490461044925_70664670

rm625_12980509_1256490481044923_11806646

ns22_12966313_1256490501044921_204087511

Lakier niech sobie schnie do piątku a potem wjeżdżam papierem 2000 na mokro i poleruję, żeby był zadowalający efekt.

Opublikowano

szprajem malowałes? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

szprajem malowałes? :decayed:

no a jak :decayed::decayed:

Opublikowano

Mowiłem Ci pchaj to w krzoki :decayed:

Opublikowano

Gdzieś Ty taki kolor szpraju dostał? muszę ogarnąć zaślepki sprysków :)

profi robota ta szpachla :D jednak fantazja ludzka nie zna granic.

Opublikowano
  • Autor

Gdzieś Ty taki kolor szpraju dostał? muszę ogarnąć zaślepki sprysków :)

profi robota ta szpachla :D jednak fantazja ludzka nie zna granic.

Na allegro z mieszalni Diamond Net czy jakos tak, nabicie LZ5M do puchy + bezbarwny cos kolo 50zl z wysylka. Ja jestem zadowolony, listwy tym malowalem i wyszlo bardzo spoko a blotnik bede mogl ocenic dopiero po obrobce koncowej

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Mateusz gdzie kupiłeś fmica? Orurowanie tez masz?

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Mateusz gdzie kupiłeś fmica? Orurowanie tez masz?

Fmic od typa dabtuner z allegro, zalezalo mi na srednicy wejscia/wyjscia 2.5" , rdzen mniejszy niz planowalem ale mysle ze bedzie ok. Orurowanie bedzie zrobione custom, ze tak powiem.

weekend majowy upłynął mi tak: :decayed:

98ebe73080cc1fcbee61c3ce8e48dc35.jpg

846fa1bc6ac014561305ca1a33742203.jpg

Tutaj pierwszy raz w życiu używałem futra polerskiego, maszyna DA, więc raczej zachowawczo, efekt na plus

a71c3791b7d57e564de44d375b618e66.jpg0a133f2ace44cb7370600fcf3a4a0188.jpg

Fota po 2 etapach, cleaner pod wosk

76323a0cb6efe6483211d42c4079db40.jpg

Pies dobrał się do gąbki...

95f69ab3a125729c49e4ba34ae96c4df.jpg

No i dylemat dnia; Zymol czy Dodo Juice? Wyszło tak, że Zymol na lewej stronie auta i masce, Dodo Juice na reszcie. Co do porównania, Zymola latwiej sie aplikuje ale trudniej dociera, zobaczymy jak z trwaloscia

85c73984dbf7aba3f5bf49a53cb4115d.jpg

0bb268dd98af88885402098b224a2009.jpg

ad0a4615887357d4ca31c9e7aa532c77.jpg

24c93c56dd198f46167348defdbd5867.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Edytowane przez mebleusz

Opublikowano

Jest bajka :D zymol hdc plus carbon na to robi robotę! Nie bałeś się futrem pod chmurką?

Opublikowano
  • Autor

Jest bajka :D zymol hdc plus carbon na to robi robotę! Nie bałeś się futrem pod chmurką?

Troche się bałem, ale w swoim garażu mam betonową podłogę, która mocno pyli więc lepiej było na zwilżonej kostce. Hologramów nie ma, wszystko pod kontrolą oprócz tego, że na tylnym zderzaku w jednym miejscu przetarłem lakier :decayed:

Opublikowano

Czyli mniejsze zło ;) też powoli się zbieram do korekty ale nie mam miejsca :( a tyle odwagi co Ty niestety nie mam żeby działać na dworze[emoji14]

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.