Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[B5 ANB] Avant 1.8TQ nogaro blue! Quattro/DP/Wydech/FMIC

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jaram się nią strasznie!!!

Jaki masz zawias? Coś ori czy gwint?

Gwint

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Przyszły dystanse ale musiałem wybrać: dystanse albo felgi bo to i to się nie mieściło :facepalm: Generalnie piasta w quattro ma kolnierz 12mm a nie 20mm i dystans przelotowy 10mm wszedł na tyle, ze zasłonił cały kołnierz. Chciałem opuścić auto i zobaczyć jak siedzi i czy zamawiać nastepne 5mm czy 15mm na tył ale przysłali mi śruby M12 zamiast M14. Mi to zawsze piach w oczy :decayed:

wq49_12255178_1231869920173646_170671430

Generalnie coś tam się dzieje, czekam na intercooler, wtryski a w przyszłym miesiącu turbo i kolektor. Mam nadzieję objechać jakąś seryjną S4 :decayed::decayed:

Kupiłem ostatnio TK Pure Blood, efekt poniżej. Zastanawiam się jak mogłem wcześniej z tego nie korzystać, za***isty preparat!

yq37_12722514_1231862103507761_680529694zg366_12722230_1231862160174422_19062077vx767_1471412_1231862070174431_114310190

ps. żart na czasie

idzie mechanik i mówi:

- ej mebel coś ci wypadło

- co?

- zapłon hehe :grin::facepalm::facepalm:

Mateusz,czyli po zastosowaniu tego srodku mamy efekt krwistej czerwieni na feldze ? czy po prostu to czysci ? bo zdjecie po umyciu pokazuje ze jest lekko czerwona.

btw co polecasz do mycia felg i zacisków ?

Opublikowano

I się pieni na purpurowo i super czyści koła ;)

Edytowane przez Arturoo

Opublikowano

A efekt czerwieni kiedy Znika?

Opublikowano
  • Autor

A efekt czerwieni kiedy Znika?

Efekt czerwieni znika odrazu, pojawia sie "krwawienie" bo plyn reaguje z nalotem z klockow hamulcowych. Czerwoen znika po splukaniu

Opublikowano

Czyli warto zainwestować w taki środek, dobrze. Powinno na zaciski wystarczyc

Opublikowano

Z tańszych odpowiedników polecam K2 Roton (nie Felix), taki sam efekt :)

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Opublikowano
  • Autor

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Dzieki :) chyba nawet wiem kiedy to bylo heh

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Dzieki :) chyba nawet wiem kiedy to bylo heh

Wysłane z iPhone za pomocą

Tapatalk

W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty ;) urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?

Edytowane przez Lolek

Opublikowano
  • Autor

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Dzieki :) chyba nawet wiem kiedy to bylo heh

Wysłane z iPhone za pomocą

Tapatalk

W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty ;) urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?

Mieszkam tu na czas studiow albo i dluzej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Dzieki :) chyba nawet wiem kiedy to bylo heh

Wysłane z iPhone za pomocą

Tapatalk

W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty ;) urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?
Mieszkam tu na czas studiow albo i dluzej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

o proszę można by się kiedyś ustawić

;) chętnie bym z bliska obejrzał, na spoty zapraszam ;)

A tak z ciekawości na jakim gwincie smigasz?

Opublikowano
  • Autor

wczoraj kolega widziany we Wrocławiu na Grabiszynskiej. auto na żywo robi piorunujące wrażenie :)

Dzieki :) chyba nawet wiem kiedy to bylo heh

Wysłane z iPhone za pomocą

Tapatalk

W sumie parę razy już widziałem ale nie byłem pewien czy to Ty ;) urzedujesz we wro czy tylko przejzdenie?
Mieszkam tu na czas studiow albo i dluzej

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

o proszę można by się kiedyś ustawić

;) chętnie bym z bliska obejrzał, na spoty zapraszam ;)

A tak z ciekawości na jakim gwincie smigasz?

Wpadne dzisiaj na milenijny :) tyl ta technix a przod sam nie wiem, jest suchy to narazie tam mu nie zaglądam

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

dzisiaj akurat mnie nie będzie :/ W sumie mało osób się wybiera. sprawdzaj na biezaco na wrocławskich bo często zamiast milenijnego spotykamy się pod stadionem :)

Opublikowano

No te felgi to wypicowało ładnie ; )

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

No cos tam sie ruszylo, mam nadzieje, ze Audi bedzie sie jakos bronilo przed upałami :) jak bedzie gotowe to wrzuce foto calosci, rdzen intercoolera nie jest jakis super duzy ale to nie jest sztuka wrzucic wielka krowe pod zderzak i miec dolot 2" albo 2.25", wyjscia mam 2.5" wiec przeplyw powinien byc zadowalajacy i nie bedzie odczuwalnego laga (teoria teorią [emoji28])

Przy okazji wpadly nowe klocki na przod i tarcze stoczone, lozyska tyl nowe, uszczelniony zbiorniczek plynu spryskiwaczy i to chyba tyle jak narazie.

b2351729f445539628f861412eb90b1b.jpg

d444f7f6df8e008f872987e5d0517dad.jpg

e4fa34a9305e2d26f7403e1766932a69.jpg

Mala przymiarka ale z zaciskami jeszcze musze poczekac

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Zaciski malina :D tarcza 312?

Opublikowano
  • Autor

Zaciski malina :D tarcza 312?

Narazie to byla przymiarka , 4 tlok porsche a tarcza stara to 288 ale w przyszlosci cos wiekszego wpada :)

Jak narazie zamocowany fmic, teraz tylko mycie bo po 2 tyg u mechanika samochod sie troche ubrudzil i moze cykne pare lepszych fot

fcb2617d66a203970ee1a89f99d763aa.jpgad7cc7df1938e155a362483691c109a5.jpg8ff01ca4d585b871ab31d83e1dd36404.jpg

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Widziałem właśnie, że tarcze coś za małe do zacisków :)

pod ten zderzak to fajnie wchodzi cooler :decayed: gdzie kratki?

Opublikowano
  • Autor

Widziałem właśnie, że tarcze coś za małe do zacisków :)

pod ten zderzak to fajnie wchodzi cooler :decayed: gdzie kratki?

Srodkowa kratka wroci na miejsce ale te boczne kratki wywalam i zastapie je plastrem miodu albo jakas siatka. Te kratki co mam sa pod halogeny a halogenow u mnie nie ma

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Opublikowano

Wywalasz?

na PW daj znać gdzie wywalasz :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.