Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Jak zadbać o swoje 1.8 T BEX quattro

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Po weekendzie zdam relacje jak cyka na Motul x max 0W40 .Zakupione u dzika szybko prosto i na temat:)Myślałem jeszcze nad LM 0W40 ale wszędzie jest niedostępny.

Edytowane przez matex91

Opublikowano

www.zmienolej.pl tutaj dostaniesz, mozesz sie spytac co Ci polecą ale facet napisze to samo co na forum... LM, ewentualnie Millers Trident

Opublikowano

Ja jak napisze swoja rejestracje i chce dobrac olej, lista rekomendowanych i pasujacych jest jak uklad pierwiastkowy :D

33e0359f5a31.png

Więc którym z tych mogę spokojnie zalewać?

Edytowane przez RumJanek

Opublikowano

Ja jak napisze swoja rejestracje i chce dobrac olej, lista rekomendowanych i pasujacych jest jak uklad pierwiastkowy :D

33e0359f5a31.png

Więc którym z tych mogę spokojnie zalewać?

pozycja nr1

Opublikowano

Ja jak napisze swoja rejestracje i chce dobrac olej, lista rekomendowanych i pasujacych jest jak uklad pierwiastkowy :D

33e0359f5a31.png

Więc którym z tych mogę spokojnie zalewać?

pozycja nr1

mówisz? :wink:

Edytowane przez RumJanek

Opublikowano

Na pewno nie tak:

10929092_888632204501250_238238324408418

Opublikowano

Nie ma go na liście jednak polecam L M High Tech. Zmieniłem z Castrola i jestem zadowolony. Silnik pracuje ciszej i lepiej oraz olej jest czysty.

Opublikowano

Tak, ponieważ cała rodzina 1.8T wymaga normy VW 502

A co powiesz mi na to, że w książce serwisowej pisze mi zeby lac olej: VW 503 00, lub: VW 503 01 dla benzyny a dla diesla: VW 506 00, VW 506 01? :wink:

Z tego co wiem, to 502 to oleje 0-5w/40, a 503 to 0-5w/30.

Zaswiecila mi sie kontrolka niskiego poziomu oleju wiec musze cos wlac a nie wiem co, doradzcie na szybkiego prosze co wrzucic, najlepiej oleje dostepne w UK lub firmy ktore moga mi taki olej dostarczyc z polski w trybie ekspresowym np kurierem.

Poza tym co sie stanie jak awaryjnie nie wiedzac co jest w silniku, zrobie dolewke max 0,5-1L oleju losowo dobranego i bede jezdzil do czasu otrzymania wlasciwego oleju?

Czy jest mozliwosc zakatowania silnika?

Z gory dzieki

Co powiecie o VALVOLINE? To dobry olej? Czy jest wielka różnica pomiędzy LM?

Wysłano z X10i

Rano kontrolka zgasła, nim odpalilem to sprawdziłem poziom oleju, jest na bagnecie dokładnie na przetloczeniu i jest na poczatku kropek.

Dzwonilem tez do serwisu i serwis powiedzial co leje: CASTROL LONG LIFE 5W/30 - rekomendowany przez producenta!

Jak zapytałem, ze jesli producent zaleca przy serwisie long life np. co 10k mil wymianę oleju, przez szereg lat olej nie byl zmieniany. Na pytanie dlaczego? - odpowiedział ze robili to co producent zaleca....

Pomóżcie prosze, co mam zrobic teraz? Dla mnie pilne bo ograniczenie czasowe mam i mieszkam w dziurze ze ze nie wszystko dostepne w sklepach a cos lepszego - jedynie ebay mnie ratuje.

Dziekuje wszystkim za pomoc ;)

Wysłano z X10i

Edytowane przez RumJanek

Opublikowano

Z dolewką nie ma co histeryzować,dolej pierwszy lepszy 0/5w40 lub 5w30 i będzie ok.

A co do Valvoline to dobre oleje.V. Synpower 0W40 do Twojego motoru będzie ok.Miałem-polecam

Opublikowano

Z dolewką nie ma co histeryzować,dolej pierwszy lepszy 0/5w40 lub 5w30 i będzie ok.

A co do Valvoline to dobre oleje.V. Synpower 0W40 do Twojego motoru będzie ok.Miałem-polecam

Zalałem tym olejem, zobacze co bedzie ;)http://www.eurocarparts.com/ecp/c/Audi_A4_1.8_2004/p/car-parts/car-lubricants-and-car-fluids/lubricant-and-fluids/engineoil/?521770392&1&dcd5f9a1aa65db8e54dacf8bd640e6c5df02e1d9&000398

Opublikowano

Po weekendzie zdam relacje jak cyka na Motul x max 0W40 .Zakupione u dzika szybko prosto i na temat:)Myślałem jeszcze nad LM 0W40 ale wszędzie jest niedostępny.

Co Cię skłoniło jednak do Motula?? Czemu nie L M High Tech?? Jak tam pierwsze wrażenia po wymianie??

Opublikowano
  • Autor

Chciałem 0W40 jest Motul dostepny a póki co LM 0W40 nie ma więc wziołem Motula .Wrażenia po wymienie oleju i wszystkich filtrów chodzi równo można powiedzieć że ciut ciszej na biegu jałowym .Miałem dylemat ale wybrałem Motula .

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ja mam u siebie VALVO VR1 Racing syntetic oil trzecia zmiane i spelnia wszystkie moje oczekiwania dolewka co wymiane ok dwoch setek,gdzie przy castrolu to byla masakra.

Edytowane przez michal1.8tq

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.