Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B7] A4 Avant Quattro 3.0 TDI S-Line

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

dla nr1 na forum :notworthy: :notworthy: - miazga - dla mnie jeszcze tylko manual a reszta ideał :good:

jak dla mnie to samo - piekne auto , wszystko jak trzeba - silnik , naped , wyglad :good:

Opublikowano

Piękna.! :good:

Opublikowano

manuala mam dosyć - królestwo za dobry automat ... 90% jazdy po W-wie wiec manual to tragedia

hehe skąd ja to znam :wink4: na duże miasto automat za***ista opcja :good:

gratuluje, ładny wozik :good:

Opublikowano

Kr..... gaty zakupu fajna sztuka :wink4: mam nadzieje ze sie zjawisz w końcu u Nas na Spocie :naughty:

Ja u Siebie własnie sie bede powoli zabierał za rezanko pakietu zewnętrznego S-line... :wink4:

ps. Przyjedz to będzie okazja sprawdzenia Aftomata vs. Manual :kox:

Opublikowano

Piękna gratulacje :) pojaw się na spocie ocenimy na żywca :)

Opublikowano

bardzo ladne auto oby dobrze sie spisywalo i milego uzytkowania :):good:

Opublikowano
  • Autor

Bardzo mi miło że Wam się podoba :)

cuber jak nie masz serii to się nie zjawię :wink4:

Opublikowano

Bardzo mi miło że Wam się podoba :)

cuber jak nie masz serii to się nie zjawię :wink4:

bede jechał na pół-gwizdka :wink4:

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Cuber to ma SERYJKE :P

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Opublikowano

gratulacje piękności... :> moze i ja sie kiedys takiej doczekam..:P

Opublikowano
  • Autor

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Dzięki :)

Jak "po co" ? Chyba na ładniejsze ;)

Opublikowano

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Dzięki :)

Jak "po co" ? Chyba na ładniejsze ;)

bo wg mnie chyba nie ma ladniejszych (chyba ze wieksze) do tego modelu :) no ale to moje skromne zdanie

Opublikowano

bardzo ładne autko - gratuluję zakupu :good:

a fele jak najbardziej pasują :naughty:

Opublikowano

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Dzięki :)

Jak "po co" ? Chyba na ładniejsze ;)

bo wg mnie chyba nie ma ladniejszych (chyba ze wieksze) do tego modelu :) no ale to moje skromne zdanie

też uważam że są za***iste te fele do tego modelu :kox:

Opublikowano

piękna :good:

Opublikowano

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Dzięki :)

Jak "po co" ? Chyba na ładniejsze ;)

masz już jakiś wzór na oku :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Piekne autko, jak kola bedziesz wymienial choc nie wiem po co to ja sie pisze na Twoje :)

Dzięki :)

Jak "po co" ? Chyba na ładniejsze ;)

bo wg mnie chyba nie ma ladniejszych (chyba ze wieksze) do tego modelu :) no ale to moje skromne zdanie

też uważam że są za***iste te fele do tego modelu :kox:

Też uważam że pasują... mało - są śliczne :) chcialbym żeby istniały takie w 19" oryginały, bo 20" się trochę boję :embarrassed:

swoją drogą ciekawe czy da się normalnie jezdzić na 20tkach i jaki byłby rozmiar opony? i czy te 19" prod. włoskiej które można czasem spotakać wytrzymają chociaż chwilę...

Jest pare fajnych wzorów felg, ale mi ciężko dogodzić :tongue4:

Z oryginałów do B8 nic mnie nie rzuca na kolana, wzory z RS4 i RS6 też nie bardzo mi podchodzą.

Z moich typów: s-line takie jak mam, BBS CH, MTM Bimoto, Sportec, oryginał S4.

Jest jeszcze pare wzorów, ale albo nieosiągalne albo cena kosmos.

piękna :good:

Dzięki :)

Opublikowano

Bimoto i Sportec sa swietne... ale ceny to wlasnie kosmos. :confused4:

Opublikowano

a ja polecam wszystkim tomasony... - www.tomason.de - wejdz w galerie... - oglądnij... - może akurat Ci się spodobają :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.