Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL B8] Audi A4 by Tobi Eibach Springs, Mirrors S4 cdn...

Co byście zrobili najpierw z modów ? 8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co byście zrobili najpierw z modów ?

    • program czyt. chiptuning czyt. virusa
    • felgi 18-19"
    • inne jeśli tak to jakie ? odp w temacie jak możesz i chcesz ;)

Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

troche komicznie komponują się lusterka a'la S4 z alu 16 :)

Opublikowano
  • Autor

troche komicznie komponują się lusterka a'la S4 z alu 16 :)

no tak najlepiej jakby seryjnie były przynajmniej 18 :naughty:

Opublikowano

troche komicznie komponują się lusterka a'la S4 z alu 16 :)

no tak najlepiej jakby seryjnie były przynajmniej 18 :naughty:

wiec czekamy.. :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

pomyslimy cos na nastepny sezon moze :)

Opublikowano

Piekne auto jedynie co da się zazucić na pierwszy rzut oka to brak felg, także życzę zrealizowania planów :)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia-----> 1 stronka :wink4:

oceniajcie, komentujcie itp itd

Opublikowano

No w koncu nie stoi jak wóz drabiniasty.

Sorry za OT ale niestety fotki jakoś mi nie leżą, za dużo kombinacji, może zrób kilka fotek w fajnej okolicy ale bez retuszów np. tak jak ja robiłem

84fee919ec613533med.jpg

4dcb355d122b7a59med.jpg

jak chcesz obniżenie zaprezentowac to np. tak

c1efa60805d2d4e2med.jpg

Opublikowano

no to teraz czas się rozglądać za kółkami :good: ale pokaż jeszcze zdjęcie całego auta tak żeby było widać "szparę" :wink4:

Opublikowano

powiem tak, nawet żebyś go obniżył o 6cm to na seryjnych felgach będzie kicha :thumbdown:. ja niestety zakładam ori fele 16 na zime i jak se pomyśle jak będzie auto wyglądać to mnie głowa boli :wallbash: ale szkoda kasy na inne fele na zime..

Opublikowano
  • Autor

vario-tech juz mowilem, ze nie jestem fotografem, a obnizenie i tak widac, nie jest to napewno tak widoczne jak u Ciebie, bo Ty miales nizej opuszczone autko, ale jest gustownie i to mi pasuje :)

no to teraz czas się rozglądać za kółkami :good: ale pokaż jeszcze zdjęcie całego auta tak żeby było widać "szparę" :wink4:

no dokładnie, chyba bedzie przymiarka do felg od R8,albo TN5, ale to sie jeszcze zobaczy...w któreś wakacje napewno będą większe felgi, ale bez przesady 18" mi wystarczy...

powiem tak, nawet żebyś go obniżył o 6cm to na seryjnych felgach będzie kicha :thumbdown:. ja niestety zakładam ori fele 16 na zime i jak se pomyśle jak będzie auto wyglądać to mnie głowa boli :wallbash: ale szkoda kasy na inne fele na zime..

masz racje :wink4: ja rozkminiam to tak, że nie ma co miec pieknych felg na zime, jak ma sie 2 komplety to lepiej zmienic na ten ,,gorszy" , za to w lato można zaszaleć :)[br]Dopisany: 24 Październik 2009, 20:36_________________________________________________4cc2d49a128b4816med.jpg

proszę bardzo Piechol oto ,,szpara" innego nie mam (a może mam,ale do konkursu trzeba coś zostawić co nie :tongue4:

Opublikowano

no jest nieźle :cool1:, chociaż tył coś wysoko czy mi się wydaje? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

no jest nieźle :cool1:, chociaż tył coś wysoko czy mi się wydaje? :naughty:

jeszcze teściowa nie siedziała i pewnie dlatego :naughty:

a tak serio, no to tyl troche mniej usiadl rzeczywiscie, ale moze jeszcze sie ustawi lepiej, musze zaczac wozic do ślubów chyba to pewnie usiądzie lepiej :tongue4:

Opublikowano

No powoli furka zaczyna wyglądać jak prawdziwe Audi :tongue4:

Czekamy na reszte modów :gwizdanie:

Opublikowano
  • Autor

No powoli furka zaczyna wyglądać jak prawdziwe Audi :tongue4:

Czekamy na reszte modów :gwizdanie:

ona jest prawdziwym Audi od samego początku :) teraz to tylko będzie upiększana...

Opublikowano

Nowe zdjęcia-----> 1 stronka :wink4:

oceniajcie, komentujcie itp itd

kicha :disgust:

sorry za szczerość,ale ty masz jakąś dziewczynę,czy tam chłopaka :cool1:

...czy tylko to auto :mysli:

Opublikowano
  • Autor

Nowe zdjęcia-----> 1 stronka :wink4:

oceniajcie, komentujcie itp itd

kicha :disgust:

sorry za szczerość,ale ty masz jakąś dziewczynę,czy tam chłopaka :cool1:

...czy tylko to auto :mysli:

czemu kicha?

mam dziewczyne, a co to ma do tego? :cool1:

Opublikowano

czemu kicha?

skomentowałem nowe zdjęcia,o to prosiłeś,są przekombinowane i nie pokazują nic nowego.

mam dziewczyne, a co to ma do tego? :cool1

seryjne B8,po za tym ,że to nowy model A4,niema w nim nic ciekawego,a pstrykasz 30,w zasadzie identycznych fotek auta i prosisz o komentarz,

myślałem,że to auto,to jedyna rzecz jaką się fascynujesz :cool1:

ale spoko :wink4:

każdy ma swoje fascynacje :good:

Opublikowano
  • Autor

czemu kicha?

skomentowałem nowe zdjęcia,o to prosiłeś,są przekombinowane i nie pokazują nic nowego.

mam dziewczyne, a co to ma do tego? :cool1

seryjne B8,po za tym ,że to nowy model A4,niema w nim nic ciekawego,a pstrykasz 30,w zasadzie identycznych fotek auta i prosisz o komentarz,

myślałem,że to auto,to jedyna rzecz jaką się fascynujesz :cool1:

ale spoko :wink4:

każdy ma swoje fascynacje :good:

nie poczyniłem za wiele zmian jak do tej pory...w zasadzie obnizylem furke i zalozylem lusterka od S4, ale to juz 2 elementy seryjne wymienilem wiec nie jest ona calkowicie seryjna :wink4: w planach jesio wieksze felgi jakies ladne i chip, reszta niekoniecznie bo i tak to auto jest piekne samo w sobie.

ale spoko nie kazdemu musi sie podobac :) wazne ze mi i mojej dziewczynie sie podoba :>

poza tym moją największa fascynacją juz od prawie 4 lat jest moja kochana dziewczyna :) tyle w tym temacie.

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

fakt, dobrze grają. Warto się zastanowić :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.