Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] Audi RS6 Avant 2008


Gość C.MILE

Rekomendowane odpowiedzi

Aby powstrzymać pewne spekulacje, ja nie podjąłem ostatecznie decyzji.

Prezentowana RS6, będzie śmigać po krakowskiej ziemii :hi:

Pozdr.

P.S. RS4 bedzie oferowana do sprzedaży na początku 2009r.

:vaglogi:

:decayed:

fura kox..wpadaj na spota pośmigamy przed odstawieniem jej do kraka..gdzie się będzie marnowała :kox::polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aby powstrzymać pewne spekulacje, ja nie podjąłem ostatecznie decyzji.

Prezentowana RS6, będzie śmigać po krakowskiej ziemii :hi:

Pozdr.

P.S. RS4 bedzie oferowana do sprzedaży na początku 2009r.

Ciekawe :mysli: czyli kolejna mocna fura :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :kox: :kox: jak cholera. Mega kozak :drool: A co powiedzialbys na M5 w kombiku np.biala :naughty: podrzucic ja do kolegow z G Power'a ,ktorzy spokojnie wygrzebaliby z niej 800kucy :naughty: :naughty: Czytalem twoj poscik z linku wyzej,i nie wiem,czemu uwazasz ze BMW jest juz stare????? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Autko :kox: :kox: jak cholera. Mega kozak :drool: A co powiedzialbys na M5 w kombiku np.biala :naughty: podrzucic ja do kolegow z G Power'a ,ktorzy spokojnie wygrzebaliby z niej 800kucy :naughty: :naughty: Czytalem twoj poscik z linku wyzej,i nie wiem,czemu uwazasz ze BMW jest juz stare????? :polew:

Heh, dla mnie M5 szału nie robi, więc to kwestia gustu ... ogólnie jest brzydkie nawet w kombi :naughty: i tak na marginesie oddawanie auta do G Power na 800KM mija się celem i użytkowaniem w warunkach PL. Wystarczy mi codziennie nawet 400KM w wolnym ssaku lub turbo. BTW, lubię Audi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C.MILE - pogratulować przemyślanego i jakże trafnego wyboru - miłego użytkowania - szkoda że nie będę miał raczej możliwości zobaczenia na żywo :confused4:.............. :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O Matko to jest najgorsze co może być...porównywać wiek do samochodu...nie ważne ile ma ważne że ma...a poza tym jest przysłowie kto kombinuje ten żyje...osobiście życze koledze Pablo jak najwięcej i niech ma nawet całe stado samochodów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy mi codziennie nawet 400KM

ja kombinuję jak tu wyciągnąć z mojego "pażdziocha" 200KM+,ale ten cytat uświadomił mi,że jestem w czarnej dvpie :dziura:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

widziałem wzeszłym tyg (w sobotę)koło 12 czarne rs6 Avant na blachach WI to Twoje?? jechało w stronę Konstancina na wysokości hotelu Mrówka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...