Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarna kierownica do koloru SWING

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Panowie, mam w swoim A4 b6 zwykłą kierownicą 4-ramienną i chcę ją zmienić na 3-ramienną z b7, upatrzyłem sobie fajną czarną ze skórą peklowaną i jak myślicie, nadała by się taka kierownica do wnętrza swing?

Edytowane przez Tweak

Opublikowano

Ja bym takiej nie włożył. Poszukaj spokojnie w swoim kolorze i nie kombinuj z łączeniem kilku kolorów wnętrza.

Opublikowano

Wiele osób zakłada czarna tylko razem z obudową która jest za kierownicą. Nie wygląda to najgorzej

Opublikowano

Przyłączam się do kolegi wyżej.
Ładnie wygląda ale tylko w momencie gdy dołożysz obudowę kolumny czarną oraz listwy wnętrza na jakieś ciemne.
Ew. możesz je oddać do polakierowania.

Opublikowano

Qrcze peklowanej też bym nie włożył :polew:

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

tradycyjnie żeby nie zakładać nowego wątku....
czy jeśli posiadam tempomat ale kierownicę zwykłą (bez multifunkcji) to po zamontowaniu takiej wszystko będzie działać?
http://allegro.pl/audi-a3-a4-a6-a8-kierownica-multifunkcja-airbag-i4952351314.html

Opublikowano

NIE nie będzie działać.


Poza tym że nie będzie to kiera pod automatyczną skrzynię do zmiany biegów z kiery......

a Ty masz w profilu manual...

Opublikowano

tak mam skrzynię manual... ale zależy mi tylko na obsłudze radia z kierownicy ... a człowiek myslał że to takie proste... zmienić i już ... :(

Opublikowano
  • Autor

Bo to jest proste, lecz drogie, moduł, taśma, kiera, poducha.

Opublikowano

i robi sie 1000 zł.... więc wolę sięgać do radiootwarzacza .... dziekuję za pomoc !! :)

Opublikowano

Nie przesadzaj. Masz dwie opcje:

1. Skoro masz tempomat, to sprawdź, jaki masz moduł, bo być może obsługuje multifunkcję. Jeśli tak, to tylko zmieniasz taśmę (koszt 50-70 zł) i samej poduszki pod Twój kolor pamiętając o potrzebnych gratach do niej, czyli łączniku poduszki i module multifunkcji w kierownicy. Taniej może wyjść znalezienie całej kierownicy do przekładki.

2. Jeśli Twój moduł nie obsługuje MF, a chcesz np. kierownicę z B7, to kupujesz moduł Q i kierę z B7 (do tego taśma, łącznik poduchy itp.). Moduł i kiera z B7 są droższe niż ich odpowiedniki z B6.

PS. Pamiętaj, że montując kierę z B7 musisz mieć radio z B7.

Edytowane przez nitroo

Opublikowano
  • Autor

nitro, ale do BNS 5.0 podejdzie? Bo mam takie radio i zamiary na kiere z B7

Opublikowano

Wydaje mi się, że tak, ale jeszcze się upewnij, bo ja akurat nie mam BNS.

Opublikowano

Taniej może wyjść znalezienie całej kierownicy do przekładki.

własnie ta kierownica mnie zainteresowała - bo jest chyba w moim kolorze....

Audi A3 A4 A6 A8 kierownica multifunkcja airbag (4952351314) - Allegro.pl - WiÄcej niĹź aukcje.

póki co bedę szukał po schrottach w Niemczech.... może cosik się znajdzie ;)

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

To jest kierownica z samochodu z automatyczną skrzynią biegów, a Ty potrzebujesz do manuala.

Opublikowano

PS. Pamiętaj, że montując kierę z B7 musisz mieć radio z B7.

Nitro jesteś pewien że musi być koniecznie?

Na RNSie D nie pójdzie MF ?

Szukam tego info już jakiś czas i cisza na forum

Opublikowano

Robero321, chodziło mi o to, że Concert 2 z B6 nie będzie w pełni obsługiwany z kiery B7. Nie wiem, jak z innymi radiami.

Opublikowano

Do BNS 5.0 na 100% podejdzie.Ale jak koledzy wyżej napisali moduł Q.

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Czyli najlepiej jeśli szukac kierownicy to ori z b6 oczywiscie z manuala (czy różnica polega że kiera nie posiada tych przełączników do zmiany biegów ?? ) coś jak tutaj

http://img17.allegroimg.pl/photos/oryginal/50/36/77/94/5036779478_2

Edytowane przez depechetom

Opublikowano

Ta kiera ze zdjęcia jest z B5, a nie z B6.

Tutaj, w spoilerze, znajdziesz info, co dokładnie potrzebujesz, aby zamontować kierę multi w B6: :arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/14538-wymiana-modulu-kierownicy-pod-tempomat-kierownice-multifunkcyjna/

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.