Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czarna kierownica do koloru SWING


Tweak

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem w B6 kierownicę w kolorze swing. Wczoraj wymieniłem na czarną multi z B7. Powiem Wam szczerze, że odświeżyła środek i wygląda to fajnie, ale pod jednym warunkiem - obudowa kolumny kierowniczej też musi być czarna, jeżeli zostawicie jasną to będzie tragicznie to wyglądać. Do tego dać pikowaną gałkę biegów z czarnym mieszkiem + czarny pikowany ręczny i będzie wszystko ładnie współgrać :hi:

Tak na razie wygląda to u mnie:

IMGP7707.jpg

Edytowane przez kokonekus
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego mam do sprzedania w kolorze swing kierownice, poduchę z multi, moduł w kierownicę i taśmę a do tego kable za małe pieniądze. Jak będziesz chętny to poisz na priv.

Przepraszam za spam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Waldi - wprawdzie minęło sporo czasu - ale co szkodzi mi zapytać - masz jeszcze tą kierownicę ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kierownica pasuje jak najbardziej tylko obudowa też obowiązkowo czarna !;) do tego czarna gałka i ręczny jak ktoś pisał i jest zacne :naughty: sam będę zmieniał swoją na taką..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taka kierownica pasuje jak najbardziej tylko obudowa też obowiązkowo czarna !;) do tego czarna gałka i ręczny jak ktoś pisał i jest zacne :naughty: sam będę zmieniał swoją na taką..

Dokladnie o tym wspominałem :hi: Jak chcesz to sprawdź sobie w moim temacie jak to wyglada bo ostatnio dołożyłem gałkę zmiany biegów i ręczny pod kolor - jest swietnie :kox:

Wysłane z jabłka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam. panowie co myslicie o czarnych fotelach do srodka czarno-swing? tzn gora boczkow, kokpit,galka,kiera,obudowa kiery i raczka recznego jest czarna. wiec czarne fotele by jakos wygladalo to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kumpel ma tak chyba fabrycznie w a6 c5.

Wysłane z mojego HTC One_M8 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie napisać....wiec wklejam tutaj:

http://www.ebay.de/itm/VW-Audi-A4-8E-B6-2-0-130PS-Lederlenkrad-komplett-Multifunktion-/291571941316?fits=Make%3AAudi%7CModel%3AA4%7CPlatform%3A8E2%2C+B6&hash=item43e30abfc4

Opłaca się?? podobną na alledrogo znalazłem za ponad 500zł....co sądzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiere dajesz do obszycia i po problemie. Gorzej z ty,i plastikowymi ale tutaj to stan samej kiery chyba powinien byc najmniejszym zmartwieniem. wazne, żeby było wszystko kompletne i sprawne. Ja kupiłem całkiem niedawno kierownice w podobnym stanie z poduszką, trapezem i kablami za 250. Multimedia działa w samochodzie a sama kierownica czeka aż ja zaniosę do obszycia.

Chociaż nie, tutaj z prawej strony przyciski wyświechtane to dodatkowy koszt gdyby wymieniać.

Edytowane przez marekg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze na pewno ręczny. Potem fotele i jak będzie trzeba to boczki tunel zobaczymy. Kod wnętrza NQ jasnoszary pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...