Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Nowy Seat Exeo

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Buda b8....

wnetrze b7 cabrio

B8? :)

Buda B7, wnetrze B6 Cabrio.

Poprostu tanim kosztem zrobiono Sedana dla Seata.

faktycznie tutaj buda b7 i wnetrze b6/b7 cabrio ale nie patrzylem na fotki zbytnio

ale kiedys widzialem zdjecia exeo i mial bude b8:

http://www.autokrata.pl/lod/4256/hiszpanski_passat/[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 11:20_________________________________________________b6 i b7 cabrio maja przeciez takie same wnetrze

Opublikowano

drzwi, linia szyb zdecydowanie z B8

Opublikowano

i tu sie z toba zgodze, seat wygrywa w bezawaryjnosci :good:

kłądzie wszystkich na glebe.......ale żaden klubowicz tego nie potwierdzi....oczywiście nie mówię że a4 to kicha itd. ale wg mnie seat jest lepszy i następne moje auto to będzie toledo II :>[br]Dopisany: 04 Październik 2008, 17:05_________________________________________________

Tną koszty :gwizdanie:

Że niby jak? :decayed:

Opublikowano

w tym seacie RNS-E bedzie mialo MPEG 4 i podlaczenie do iPoda

Opublikowano
  • Autor

to bedzie napewno do audi tez paswowac :)

Opublikowano

mnie seat jest lepszy i następne moje auto to będzie toledo II :>

Po co czekać ? :decayed:

Jak dla mnie skundlone na maxa .. :thumbdown:

Mogli by zrobić coś nowego a nie takie szczepy .. A3 - Leon/Toledo ...teraz A4 / Toledo ...

To tego lampy przednie i tylne jakieś takie mało smaczne .

Opublikowano

ja mówie że to podróbka A4 ...tylko cenowo atrakcyjniejsze!!!

Opublikowano

Mogli by zrobić coś nowego a nie takie szczepy .. A3 - Leon/Toledo ...teraz A4 / Toledo ...

To tego lampy przednie i tylne jakieś takie mało smaczne .

Ragga seat przecież słynie z takich lepików VW i Audi...ale napewno to lepsze niż jakaś Szkoda :decayed:

[br]Dopisany: 08 Październik 2008, 15:33_________________________________________________a d*pa EXEO to czysta najnowsza Cordoba :decayed:

Opublikowano

nie podoba mi się to auto wcale :thumbdown: a nawet :sick3:..kojarz mi sie z ...espero :>

niegdy nie sądziłem, że to napiszę ale obecne Toledo jest dużo ładniejsze, przynajmniej ma jakiś charakter i nie jest zlepkiem innych modeli innego koncernu.

Opublikowano
  • Autor

jedynie wnetrzu nie mozna nic zarzucic, ( poza znaczkiem :) )

Opublikowano

nie podoba mi się to auto wcale :thumbdown: a nawet :sick3:..kojarz mi sie z ...espero :>

niegdy nie sądziłem, że to napiszę ale obecne Toledo jest dużo ładniejsze, przynajmniej ma jakiś charakter i nie jest zlepkiem innych modeli innego koncernu.

Cały wic polega na tym, że EXEO nie jest żadnym zlepkiem :tongue4: to jest po prostu A4 B6/B7. Cała linia produkcyjna została przewieziona z Ingolstadt do Hiszpanii.

Opublikowano

Tak, czy siak jest paskudne IMO :)

Opublikowano
  • Autor

Jak dla mnie przód (od halogenów w górę) wygląda na BMW :)

ale tu na autokracie pokazują tylko wizje z linią audi a4 B8 a a audi sie nie zgodziło zeby seat skorzystał z najnowszego dziecka (i technologii) wiec udostępnili poprzednią bude B7

Opublikowano

Jak dla mnie przód (od halogenów w górę) wygląda na BMW :)

:wallbash: o Boże.....a niby co tam wygląda jak bmw?? :disgust:

Opublikowano

Ładny ten Seat. Pewnie gdyby nie to, że to jest po prostu B6 z tyłem B7 to by mi się bardzo podobało to auto, a tak to wszystko psuje charakter...

Opublikowano

MSZ do bani

Opublikowano

MSZ do bani

MSZ??? :kox: Ministerstwo spraw zagranicznych :polew: Jarek z Leszkiem Cie zajebi@ :decayed:

a poważnie o co chodzi Ci z MSZ??

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.