Skocz do zawartości
IGNOROWANY

A2 2004. Z Zetorka na Traktorka, 1.4 TDI 90KM. Sprzedany.


trepek

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki.

Już powoli dochodzę do ładu z dodatkami chromowanymi :-)
Jeszcze brakuje tylko sportowych nakładek na pedały, przełączników szyb z chromem i poziomych kresek na uchwytach na kubek.
863b65fc847e51ebgen.jpg 263ee639366c3261gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj!

Piękna robota z A2-ką!

Wnętrze jak w TT-ce!

Jeszcze czarna podsufitka by się przydała :D

Ile waży A2 w Twojej wersji silnikowej?

Zdaje się, że leciutkie jest, powinno się fajnie odpychać?

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję!

No fotele przednie są z TT :-) Mega wygodne stołki.

Samochód waży ok 1 tony co w połączeniu z 90KM i 210NM daje sprint do setki w 10s z groszami (chyba fabrycznie jest 10.5s).

Pasuje mu wrzucić jakiś lepszy program, co prawda cudów z 3 cylindrów nie osiągnie się ale myślę, że okolice 110KM i 250-260NM są jak najbardziej realne, co przy masie 1 tony zrobi miłego miejskiego pomykacza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To poczciwy Concert III. Polowałem na Symphony III ale ktoś mnie ubiegł z zakupem :/ A interesował mnie jedynie Concert/Symphony z prostokątnymi przyciskami a nie z zaokrąglonymi, jakie np. były w TT albo A3 8P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona powiedziała, że musi być mp3 w radiu.


Radio odkodowane, zadziałało :-)
44abb0ef285ec545gen.jpg 8df3d0d801857455gen.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sporadyczny błąd komunikacji z klapą gaszącą :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przesadzaj z mocą i niutonem bo sprzęgło i skrzynia słabe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak padnie skrzynia to będzie swap na skrzynię 6g z passata, oznaczenie np. MYP.

http://www.a2oc.net/forum/showthread.php?25919-New-6-speed-gearbox-method-passat-11-onwards-MYP-gearbox

U mnie jest taka dziwna przypadłość, że na puszczonym sprzęgle strasznie słychać jakieś pracujące łożysko, dźwięk całkowicie ustaje jak się wciśnie sprzęgło.

A do sprzęgła to pewnie nic większego od sprzęgła w tym pierdku nie podpasuje :/

Nie myślę o jakiś mega mocach, 110KM i 260NM by stykło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łożysko oporowe słychać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oporowe to słychać na wciśniętym a nie na "puszczonym" to bardziej zajeżdża standardem w grupie VAG w silnikach poprzecznych czyli łożyskowaniem wałka głównego... Mam tak i polówce AXR 101KM i miałem w Borze ARL 150KM i Golfie AJM 115KM - jeździć aż padnie i albo zrobić (na nowych częściach nie opłacalne vhyba że kochasz auto bardziej jak żonę) albo sprzedać...

Wybierak od czego w ten czas pasuje ? Do wymiany tylko skrzynia i wybierak czy w ten czas też inne sprzęgło, rozrusznik, dystans skrzyni i inne duperele ???

Edytowane przez alvaro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wybierak pasuje chociażby od Polo. W sumie skrzynia z polo 6g również powinna podejść P&P.

Co do rozrusznika i innych rzeczy to nie wyczytałem, by ktoś na angielskim forum to zmieniał więc przyjąłem, że pasuje to P&P. Sprzęgła też nie zmieniali, raczej zostawał dwumas z ATLa (ktoś nawet pytał, czy jest możliwa konwersja takiej skrzyni do 1.4 TDI 75KM ale już nie pamiętam, co mu odpisali, muszę znowu wczytać się w temat).


Przeczytałem topic na angielskim forum.

- pierwsza zamiana dotyczy się wersji 75KM, na drugiej stronie uzytkownik PaulA2 dokładnie opisał zmianę w wersji 90KM. Elementy, które należy dorobic to mocowania pod cięgna zmiany biegów, przerzucic flansze pod przeguby wewnetrzne i tyle.

Aż dziw.

Czegoś nie rozumiem, wersja 75 ma mniejsze sprzeglo niz 90'tka (dodatkowo ta druga ma dwumase) i nigdzie nie pisali, ze gdzieś by rozrusznik nie pasował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spryskiwacze mgiełkowe:

466bc3e62b32c366med.jpg

Ale to nie koniec zmian przewidzianych na ten rok, w kolejce jeszcze są dystance i zderzak ze spryskiwaczami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

f216b9691b7c3deagen.jpg

 

Wymiana uszczelnien pod pompkami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj, 

Ładnie działasz.

PS. Spryski mgły mały mod a cieszy ;D

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje :)

A2 to dupowóz, który codziennie pokonuje 100km więc dobrze, jak wszystko gra w tym samochodzie. Dzisiaj pewnie wpadnie jakis soft.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj,

Wrzuć fotki jak autko się obecnie prezentuje.

Czy w A2 był pakiet S-line?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...