Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Audi A4 B5 Sedan Zielony z czarnym dachem

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Super sprawa to auto !!!!!!

Tez mam podobną wizję na moje auto !!!

Opublikowano

helena.jpg

Opublikowano

Prawilne autko, a nie jakieś tuningi, koła za szerokie, że się nie da jeździć, błotniki wyrywane :kox:

Opublikowano

musisz się pogodzić z krytyką, oni poprostu Ci zazdroszczą :wacko:

Opublikowano

musisz się pogodzić z krytyką, oni poprostu Ci zazdroszczą

Dużo osób na początku przechodziło przez falę krytyki, niektórzy mieli kox wieś inni mini kox wieś :grin:
Zobaczcie jak moja wyglądała gdy kupiłem 9 lat temu, nie aż tak jak w omawianym temacie ale..

:arrow2:http://a4-klub.pl/index.php?/topic/10634-b5-abc-czarnuch-26-v6/

Do 2-3 miesięcy sprzedaję..

Opublikowano

Pablo ale wydech to miałeś na bogatości :grin::grin::kox:

Opublikowano

Pablo ale wydech to miałeś na bogatości

To była jedyna najgorsza inwestycja za pincet złotych z montażem :lol:

Opublikowano

Pablo, kolega jak Twoje lusterka zobaczy to też takie założy :kox:

Opublikowano

Pablo, kolega jak Twoje lusterka zobaczy to też takie założy

Robiły szał ale szkoda że chrom zszedł po zimie :kox:

Opublikowano

I jak tam kolego jedziesz z modami?

Opublikowano
  • Autor

Udało mi się sprzedać auto :) Teraz szukam innego Audi :P

Opublikowano

Sprzedałeś po kosztach czy udało Ci się jeszcze jakiś mały zysk z niego wyciągnąć?

Opublikowano

Kolego z calym szacunkiem ale odpusc sobie audi i kup golfa 3. Po tym jakie auto kupiles i co chciales w nim "modzic" widac ze nie masz zadnego gustu, szkoda marki.

Opublikowano

Ja jestem za Calibra

Edytowane przez sebidi

Opublikowano

Kolego z calym szacunkiem ale odpusc sobie audi i kup golfa 3. Po tym jakie auto kupiles i co chciales w nim "modzic" widac ze nie masz zadnego gustu, szkoda marki.

Kolego, z gustem jest jak z d*pą, kazdy ma swój. Trzeba być jakimś szlachetnie urodzonym, z nienagannym smakiem i gustem, żeby kupić i jeździć Audi? Jest na to jakis test, bo moze też jestem niegodzien jeździć swoim samochodem? Chłopak chce mieć Audi i w tym wątku został naprowadzony na dobrą drogę, jak zrobic auto ze smakiem.
Opublikowano
  • Autor
Fenrir

2000 sprzdałem.

:facepalm:

sebidi

Jeśli chcesz kup sobie Calibre :P

rysland

Kup sobie Golfa 3 a ja z całym szacunkiem kupie co będe chciał wolny kraj :P

Opublikowano

Ja tam czekam z niecierpliwością na kolejny samolot :kox:

Opublikowano
  • Autor

Przejde do tematu odpowiedniego z kupnem :) bo już mam pare typów z allegro i tablicy.

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/304619-audi-a4-b5-jakie-kupic/

Edytowane przez Ron2k7

Opublikowano

Calibra pasuje jak w ryj strzelił do tego typu tjuningu....miałem Calibre zachowałem w oem

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

Z całym szacunkiem ale nigdy taką taczka przez miasto bym nie pojechał .. i tak szczerze ten zielonkawo - czarny kameleon nie zasługuje na miano marki Audi .. a dalej nie skomentuje..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.