Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Mój nowy nabytek 2,0 TDI BRE S-line by Dynosoft


Patrox

Rekomendowane odpowiedzi

hej :) widziałem na zywo piekne autko niczego nie brakuje a moc az kipi spod maski sliczny kolorek kombi :naughty: najleprza z mozliwych tapicera :gwizdanie: :cool1: i mocy przybywaj :decayed: slyszalem same pozytywy na temat tej firmy DYNOSOFT :) na 99% jak wymienie olej to podjade na jakies gmeranie pod maska :naughty: pozdrawiam i jeszcze raz gratuluje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :good:

Ale z tego co na zdjeciu widac nie zdolales sie uporac z FISem po wlozeniu tych LEDow do lamp :mysli:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 21:21_________________________________________________

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :good:

Ale z tego co na zdjeciu widac nie zdolales sie uporac z FISem po wlozeniu tych LEDow do lamp :mysli:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 21:21_________________________________________________

Witam,

Ładne auto, mody też fajne. Diody na styl "włoski" ale włosi wsadzali "rurkę" z mniejszą ilością diód o większych odstępach między każda i efekt był MEGA a'la A5/R8.

dsc01337za2uz1.jpg

w320.png

U mnie zaślepki ze zderzaka non s-line pasowały idealnie do zderzaka s-line/s4 więc nie wiem OCB... :cool1: A szybciej latasz dzięki większej "lodówce" i "rurkami z aluminium" ??

Jakiś podwójny wydeszek planujesz - widzę po nakładce od S4 - daj ja w lakier auta :cool1:

Nic tylko rezać diody do tylnych lamp :kox:

dsc000502wm7eh2.jpg

w320.png

To nie wlosi tylko Hiszpanie :wink4:

Miałem spaloną żarówkę w tablicy rejestracji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super furka :good:

Ale z tego co na zdjeciu widac nie zdolales sie uporac z FISem po wlozeniu tych LEDow do lamp :mysli:[br]Dopisany: 10 Październik 2008, 21:21_________________________________________________

Witam,

Ładne auto, mody też fajne. Diody na styl "włoski" ale włosi wsadzali "rurkę" z mniejszą ilością diód o większych odstępach między każda i efekt był MEGA a'la A5/R8.

dsc01337za2uz1.jpg

w320.png

U mnie zaślepki ze zderzaka non s-line pasowały idealnie do zderzaka s-line/s4 więc nie wiem OCB... :cool1: A szybciej latasz dzięki większej "lodówce" i "rurkami z aluminium" ??

Jakiś podwójny wydeszek planujesz - widzę po nakładce od S4 - daj ja w lakier auta :cool1:

Nic tylko rezać diody do tylnych lamp :kox:

dsc000502wm7eh2.jpg

w320.png

To nie wlosi tylko Hiszpanie :wink4:

He he racja sorki :)

Już poprawiłem wiec osuń posta :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , naszła zima a wraz z nią nowe modyfikacje. Podsufitka w samochodzie została obszyta czarna alcantara i zdobiona czerwoną nicią. Zdjęcia nie oddają prawdziwego efektu ale Ci co widzieli potwierdzą że wygląda zacnie.

dsc6073ll7.th.jpg

dsc6075kq4.th.jpg

dsc6091ni9.th.jpg

W międzyczasie autko usiadło jeszcze o ok. 1,5 do 2,0 cm od seryjnego S-line. Zostały zakupione sprężynki Eibach pro kit. Moim zdaniem najlepsze rozwiązanie bo autko super trzyma się drogi i nie ucierpiało na komforcie. Wraz z zawieszeniem kupiłem nowe koła 7,5x17 wzór RS4 z nowymi oponami 205/50 17(taki setup zimowy). Oprócz kółek przyszedł czas na muzykę i DVD w samochodzie. Zostały zakupione głośniki DLS UR6S na przód zasilane wzmacniaczem Audio art i subwoofer JL Audio ze starej dobrej serii (12W3D2). Efekt- gra czysto a jak trzeba to urywa łeb.

dsc6088xp6.th.jpg

downloadblogrd8.th.jpg

wollimarea185sy2.th.jpg

461404178sq8.th.jpg

4614041783ds0.th.jpg

dsc6096xm3.th.jpg

dsc6078jv3.th.jpg

dsc6082jd9.th.jpg

Zapomniałem dopisać że samochód dostał świezy zastrzyk energi. Obecnie jest wsadzona turbinka z silnika BRD. oto efekt wstępny:

patrox209kmyk3.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ładne auto, może relingi na czarno i ewentulanie fele w takim kolorze jak carfit w RS4 :wink4: byłby maksymalny :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super Furak.. Gratuluje udanych modów.. wszczegolnosci tych mechanicznych.. sam planuje podobne zmiany ale po zakonczeniu okresu gwarancyjnego.. SUPER!! Napisz kolego tylko jak z przyczepnoscia na FWD przy tej mocy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na ośke to bardzo przyzwoicie :) Powoli chyba zaczynają się problemy z trakcją?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spoko, miałem dużo więcej mocy i w lżejszym aucie. W przednio napędowym i dawałem radę. Moim zdaniem tu jest jeszcze bardzo duża rezerwa do tego żeby nie było trakcji. Dzięki za pochlebne opinie. W przyszłym tygodniu czas na kolejne mody i wtedy się pochwalę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbys pokazac w miare możliwosci jak wygladają poprowadzone rury od coolera pod maską?

Jaki koszt jest jest tej operacji w DW , w Stolicy proponowali mi w okolicach 2000zł (el-tec)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mógłbys pokazac w miare możliwosci jak wygladają poprowadzone rury od coolera pod maską?

Jaki koszt jest jest tej operacji w DW , w Stolicy proponowali mi w okolicach 2000zł (el-tec)

Też jestem ciekaw.

Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (c*paa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście zr

mógłbys pokazac w miare możliwosci jak wygladają poprowadzone rury od coolera pod maską?

Jaki koszt jest jest tej operacji w DW , w Stolicy proponowali mi w okolicach 2000zł (el-tec)

Też jestem ciekaw.

Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (pipka).

Jakbyście zrobili listę min. 3 osób chętnych to cena z coolerem i montażem jest 1600zł.

A co do zdjęć to pod maską nic nie widać a uwierzcie mi że zdjęcia Wam nic nie dadzą. Bo każdy cooler indywidualnie się dorabia pod samochód ( Założyliśmy już tego dziesiątki jak nie setki i wiem co pisze).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakbyście zr

mógłbys pokazac w miare możliwosci jak wygladają poprowadzone rury od coolera pod maską?

Jaki koszt jest jest tej operacji w DW , w Stolicy proponowali mi w okolicach 2000zł (el-tec)

Też jestem ciekaw.

Chętnie zrobię jakiegoś moda "pod maską" oprócz Virusa (pipka).

Jakbyście zrobili listę min. 3 osób chętnych to cena z coolerem i montażem jest 1600zł.

A co do zdjęć to pod maską nic nie widać a uwierzcie mi że zdjęcia Wam nic nie dadzą. Bo każdy cooler indywidualnie się dorabia pod samochód ( Założyliśmy już tego dziesiątki jak nie setki i wiem co pisze).

No tak a jakich efektów działania po montażu można się spodziewać??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...