Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Zamiana fabrycznego radia


miniluq

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

W mojej Audi a4 b5 mam radio chorus jedynkę i niestety występuje w nim problem z fabryczną wadą regulacji głośności. Zastanawiam się czy kupować oryginalne radio np: concert plus w którym tej wady już nie ma + zmieniarkę czy kupić radio nieoryginalne na przykład takie: http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-radio-samochodowe-bez-cd-w-wa-i4948919323.html

Podejdzie takie w ogóle do Audi A4 B5 sedan z 99r?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niefabryczne radioi do tego musisz jeszcze zakupic adapter do uruchomienia tylnych glosnikow i subwoofera bo rozumiem ze tyl jest aktywny...?

Nielepiej zainwestowac 500 zeta i wsadzic sobie konsole 2 din z radiem symphony?

Oryginalny wygląd,świetnie gra i super wyglada moim zdaniem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, tył jest aktywny. Nie chciałbym aż tak ingerować z konsolą. Interesuje mnie tylko zamiana radia aby była możliwość podpięcia usb i słuchania muzyki innej niż radio :).

Wie ktoś czy Concert 2 podejdzie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz wymienić radio na nieorginalne to musisz tylko przejściówke antenową dokupić ja mam JVC i polecam wszystko gra i buczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

W mojej Audi a4 b5 mam radio chorus jedynkę i niestety występuje w nim problem z fabryczną wadą regulacji głośności. Zastanawiam się czy kupować oryginalne radio np: concert plus w którym tej wady już nie ma + zmieniarkę czy kupić radio nieoryginalne na przykład takie: http://allegro.pl/alpine-ute-72bt-radio-samochodowe-bez-cd-w-wa-i4948919323.html

Podejdzie takie w ogóle do Audi A4 B5 sedan z 99r?

Jeśli chcesz kolego żeby zagrało to celuj w pioneera i przejściówke chinch-mini iso, ale najlepsze rozwiązanie moim zdaniem to te które polecił Fazii, zostaje ori piękne i pięknie grające radio z dodatkową funkcjonalnością i sprawną głośnością.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symphony fajna sprawa, sam się dam tym zastanawiałem :) Oczywiście zmiana z 1 na 2DIN :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Symphony fajna sprawa, sam się dam tym zastanawiałem :) Oczywiście zmiana z 1 na 2DIN :)

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Symphony chyba nie zagra tak ładnie jak concert

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Więc jak u kolegi Danios30 gra dobrze, to i u mnie będzie :D

Wysłane z mojego D2303 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko koszt niezatęgi:) mnie wszystko wyniosło 560 zł ale za to w stanie idealnym.

A jakby co to mam kompletną konsolę środkową 1 Din do sprzedania w stanie idealnym jakby ktoś potrzebował.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba tak zrobię. Wysyłał już ktoś do niego radyjko? Żeby nie było, że wyśle a zginie u niego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I chyba tak zrobię. Wysyłał już ktoś do niego radyjko? Żeby nie było, że wyśle a zginie u niego :D

Bez obaw. "Bedzie Pan zadowolony" :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dopiszę się do tematu. Mam oryginalne chorus I z problemami procesora ( największy to nie włączanie się jak jest zimne ). Chciałbym zmienić na chorus II z audi a6 c5 ( podobno pasuje idealnie, bo z a4 b6 już nie ). teraz tylko pytanie, czy każdy chorus II zatrybi u mnie bez problemu? Mam na myśli system bose, zmieniarkę oraz wyświetlanie w liczniku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie lepiej concert plus bez wady potencjometru

ale chyba chorus II też już jest bez wad...

tak naprawdę zależy mi na oryginalnym radiu w tym samym kształcie ale bez wad i aby współpracował z autem i nagłośnieniem jak oryginał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...