Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

ok to narazie mam łącznie 5 ramek... jutro wieczorem zamówie.. jesli ktos sie jeszcze zdecyduje to psiac.. bo koles w soboty wysyła..

Ja. 1

Paweł. 2

Musti. 2[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:50

ramki klubowe ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ok to narazie mam łącznie 5 ramek... jutro wieczorem zamówie.. jesli ktos sie jeszcze zdecyduje to psiac.. bo koles w soboty wysyła..

Ja. 1

Paweł. 2

Musti. 2[br]Dopisany: 03 Grudzień 2009, 23:50

ramki klubowe ??

tak tak klubowe[br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 13:09_________________________________________________

noo dobrze by było zawsze troche nam sie skład o jedną b6 odświeży :naughty

ha ha czyżbyś myślał tutaj coś o mojej B6 ?

hehe akurat miałem na myśli przyszłą a4 kolegi Misiek_23 ale oczywistym jest ze Twoja tez bedzie miło u nas widziana :D [br]Dopisany: 04 Grudzień 2009, 13:11_________________________________________________

kombi to 2.5 TDI 4x4 a czarny sedan to 1.9 AWX. taki ja twój chyba sedana wezme boje sie tego 2.5 bo pozniej problem bedzie.. tak obydwa sa ciagniet z niemiec.. ladnie utrzymane zreszta moze juz na spocie na targowicy zobaczysz... i zobazcymy kto lepiej bokiem tanczy :naughty:

Bierz 1.9 AWX, bo są dużo mniej problemowe a jak zrobisz wirusa to będziesz miał osiagi na poziomie 2,5 TDI i mniejsze spalanie :naughty:

i wszystko w tym temacie :tongue4: :tongue4: :good: :good: :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tylko które to są ?? te czarne otwierane od dołu którymi chyba jarko czy ktoś handlował ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki nie potrzebuje któryś klubowych ramek?? :tongue4: :tongue4:

zamawiam sobie jedną z wiadomych przyczyn.. i tak myśle ze jak coś to przeciez bedzie jeden koszt wysyłki.. a na najblizszym spocie bym wam porozdawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

chyba sie spóźniłem a jeśli nie to też bym wzioł 2 szt :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok chłopaki wysyłka jest przesunięta na przyszly tydzien.. takze jak ktos jeszcze chce to sie deklarowac.

Snoopy83 dopisac 2?

REDBULL82 tez 2?

Pulpit to sa wlasnie takie otwierane.. takie jak Jarko ostatnio sprzedawał..

http://www.a4-klub.pl/smf/ramka_pod_tablice_rejestracyjna/iii_edycja_ramek_klubowych_pod_tablice_rejestracyjna-t105110.0.html;new

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łącznie będzie Panowie 10szt.

Ja. 1

Pulpit. 1

Paweł. 2

Musti. 2

Redbull82. 2

Snoopy83. 2

potwierdzcie mi tylko czy oby napewno chcecie żeby potem kwiatki nie wyszły :tongue4: przypominam 6zł sztuka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli łącznie będzie Panowie 10szt.

Ja. 1

Pulpit. 1

Paweł. 2

Musti. 2

Redbull82. 2

Snoopy83. 2

potwierdzcie mi tylko czy oby napewno chcecie żeby potem kwiatki nie wyszły :tongue4: przypominam 6zł sztuka.

Potwierdzam i ja :)

Jako że jest nas 6-ciu łatwo policzyć że koszt wysyłki wynosi po 1 zeta na głowe + 6zł x ilość ramek :>

W moim przypadku 13 zł - kurna nie wiem czy nie trzeba wziąć kredytu :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

moja będzie w październiku ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:

Misiek mignąłeś mi ostatnio na lipcach jakoś strzelałem długimi ale chyba mnie nie zauważyłeś :tongue4:

Pany, trzeba się postarać żeby w przyszłym roku jakaś fura z naszego kółka różańcowego znalazła się na w kalendarzu :gwizdanie:

moja będzie w październiku ;)

no trza by sie postarac :> ja lustrzaneczke juz zadobyłem wiec brakuje tylko scenerii, koncepcji i mozna działac :naughty: :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: nakrecamy jakiegos jesiennego spota??? :naughty:

bardzo chętnie :naughty: jak ramki przyjdą to trzeba coś ustalić :good:

noo :good: akurat wszyscy dostana to co zamawiali..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na zimówkach/stalówkach więc prezentacji furka już nie ma :embarrassed:, ale podjechać moge to rameczki odbiore :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeżdzę na zimówkach/stalówkach więc prezentacji furka już nie ma :embarrassed:, ale podjechać moge to rameczki odbiore :)

ja tez od wczoraj na zimowkach :tongue4: tyle ze na alu 16 :naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...