Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)

admin20

Pozdrawim kolege z czarnej b6 sedan nunery ES XXXXX,widzianego dzisiaj do poludnia w miejscowosci Debowa Gora naklejka klubowa z tylu POZDRAWIA i do zobaczenia .Wiem ze nie ten dzial ale to nic :gwizdanie:

• Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

PREZES? :naughty:

Prezes, Prezes :wink4:

Miałem wypad do Łodzi i ciesze się, że fura jest już na 15" bo na 18" pokonywanie torowisk to koszmar :kwasny:

Prezes, Prezes :wink4:

Ja jak zamienilem 18 na 15 to dostalem olsnienia taki konfort i uczucie jak by furce ze 20KM przybylo tak zapitala :kox:

Dla tych, którzy zasneli wczoraj przed północą albo z innych przyczyn :sexinbed: przegapili ważne 44 sekundy

Mariusz Pudzian Pudzianowski - Marcin El Testosteron Najman

Swoją drogą to chyba wiecie, że Pudzian to nasz ziomek bo pochodzi z Białej Rawskiej a swego czasu z 15 lat temu stał jako ochroniarz na dyskotece w Rowiskach :rolleyes:

Dosyć długo był też w Łowiczu, a właściwie siedział kilkanascie miesięcy :wink4:

Jak podobała Wam się walka ?

no to nie do końca była walka bardziej monolog pudzianowskiego tylko że przez te 44 sekundy zdążył się troche zmęczyć bo w wywiadzie miał problem ze złapaniem tchu. ale ogólnie sprawnie to zrobił i dobrze że sędziego nie natrzaskał :decayed:

ja bylem od poczatku ostro za pudzianem... Aczkolwiek obawialem sie nieco wlasnie jego wytrzymalosci... Pudzian nie jest tak doswiadczonym piesciarzem jak Najman, i wydawalo mi sie ze jak go Najman dobrze trafi to on fiknie.. Bo zwyczajnie nie jest tak przyzyczajony do odbierania ciosow jak N-zawodowy bokser. Na szczescie na ringu widac bylo od razu przewage Mariiusza i strach Najmana.. Jak zeszli po tych kilku ostrych kopach do parteru to od razu wiedzialem ze Pudzian wygra poprzez K.O :decayed:

tyle ode mnie :hi:

ale najman to już był spory wysiłek dla pudziana teraz się tłumaczy że 38 st. gorączki, ale prawda jest pewnie taka że za dużo koksów się najadł żeby teraz dawać rade kondycyjnie w walkach i jeśli nie będzie kończył jak z najmanem to po prostu nie wydoła kondycyjnie

:hi: lepsza skrzynia w b6 to 6ci biegowa czy 5cio?

ciezko poowiedziec.. Ja mam 5 i nie narzekam...wiadomo ze przy 5 masz dluzsze biegi i tak sie nie

namachasz jak 6.. szostka z kolei moze byc troche oszczedniejsza..

To w koncu masz juz ta B6 czy nie? :naughty:

ciekawe jak jest w skrzyni 6 z pierwszym biegiem bo kumpel ma scenica 6 biegowego to tragedia jest jedynka jest na pół sekundy chyba :>

ja mam w domu jeszcze 3 auta z 6tka wszystkie vw i raczej krotkich nie maja tych jedynek... Normalne jak jedynki :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 11:54_________________________________________________Chłopaki rameczki dzisiaj dotarły :tongue4:

rozbijać świnki :polew:

Witam;)

Podbije kiedys na spota jesli można :wink4:

a pewnie że można :hi:

zapraszamy :decayed:[br]Dopisany: 14 Grudzień 2009, 18:31_________________________________________________

No i gitara :good:

Ja już rozbiłem hehe :polew: :polew: teraz trzeba spota zmajstrować :naughty:

A może by ktos miał chęc do nas podjechać : http://vag-skierniewice.pl/ Zapraszam!! :wink4:

można by coś pomyśleć.. a dużo wy tam macie aut mniej wiecej na tych spotach?? :mysli: i jakie furki?

Pany, mamy pierwszy śnieg :naughty:

Jakby spadło troche więcej to może jakoś na weekendzie brykniemy się do Jeżowa poślizgać się :wink4:

Pany, mamy pierwszy śnieg :naughty:

a temu juz glupoty w glowie :tongue4: mi najlepiej w ndz pasuje :)

A propo głupot to z nudów poczarowałem sobie troche i cós takiego se namazałem :tongue4:

a4virtualtuning231.jpg

Tak się zastanawiam czy dałoby rade umalować tak fure bo niechcący wyszło nawet ciekawie :mysli:

było chyba już coś takiego na b7 gdzieś coś takiego widziałem w necie i bardzo fajnie to wygląda