Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

ja tam w kolejkach nigdy nie stoje.. bo jednak wole sobie sam zmienic... lewareczek i jazda.. :naughty:

Ale jak sam zmieniasz fele to chyba nie dasz rady sprawdzić czy jakiś ciężarek się nie odkleił no i czy któraś fela się nie skrzywiła :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tam w kolejkach nigdy nie stoje.. bo jednak wole sobie sam zmienic... lewareczek i jazda.. :naughty:

Ale jak sam zmieniasz fele to chyba nie dasz rady sprawdzić czy jakiś ciężarek się nie odkleił no i czy któraś fela się nie skrzywiła :gwizdanie:

owszem raz na 2-3 sezony jade wyważyć... :naughty: a to czy jest felga krzywa to sie wyczuje zaraz po zalozeniu... mnie na szczescie ta przyjemnosc jeszcze nie spotkala :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, jak się śmiga na ori felach to można być ciut spokojniejszym niż na chińszczyznach w tym samym rozmiarze :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, jak się śmiga na ori felach to można być ciut spokojniejszym niż na chińszczyznach w tym samym rozmiarze :naughty:

dokładnie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam do was małą prośbę.

Potrzebuje się dostać na plac OSK "Prawko". Znajduje się to na Rawce. Jak tam dojechać jadąc od Łowicza?

Czyżbyś dopiero robił prawko :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weekend powoli mija, ciekawe jak Sebastian i jego sumo CZESIO zawalczyli :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyżbyś dopiero robił prawko :wink4:

Robię ale na kat.C :)

mnie też to czeka :disgust: ale chyba dopiero w wakacje.. jak troche czasu znajde... :tongue4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany, już wróciłem :tongue4: Czesław zdobył srebro :polew:

uff padlo dolecialo i przylecialo :polew:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Pany, już wróciłem :tongue4: Czesław zdobył srebro :polew:

Masz jakieś filmiki z walki Czesława ?

Chętnie obejrzymy :> No i napisz pare słów jak było :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

filmiki mam ale narazie na dvd, więc jak zripppppuję to wrzuce :tongue4: było ciężko, bo było sporo dobrych robotów, a szczególnie ekipa z Litwy, która miała kilka robotów i prawie wszystkie stanęły na podium, m.in. w mojej kategorii :tongue4: ale ogólnie to było fajnie, tylko organizacja była trochę lipna :tongue4: no i te autostrady :naughty: aż miło jechać :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

teraz ostatnio mówili o jakis walkach robotów w japonii bodajze, wybierz sie tam :naughty::decayed: przy okazji podriftujesz troche :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Te Japońce to chyba znaleźli jakiegoś Transformersa bo to niemożliwe, żeby tak wyprzedać wszystkich w technice :mysli:

A co do driftowania, to chętnie bym kiedyś zobaczył no żywo taki wyścig. No i całą oprawę wyścigu czyli skośnookie panny :naughty:[br]Dopisany: 23 Marzec 2010, 09:21_________________________________________________A tymczasem Łodziaki jeszcze 100 pościków i łykną nas na 1000 :(

A tu cisza jak makiem zasiał :confused4:

Ps. Tobi, nie stałeś dzisiaj przypadkiem swoją furką na spotowym Parkingu :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...