Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spocik w Skierniewicach (REAKTYWACJA)


admin20

Rekomendowane odpowiedzi

ja moge tylko zdradzic rąbka tajemnicy, że jak dobrze pójdzie(tfu tfu zeby nie zapeszyc:P ) to po wakacjach zobaczycie troche zmienioną B8...

czyli co np. full pakiet caractere?? :kox: :kox: :kox: :kox:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 3.1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

czyli co np. full pakiet caractere?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Tobi napisał trochę a nie całkiem :gwizdanie:, zresztą nie od razu Rzym ..... spalili :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czyli co np. full pakiet caractere?? :kox: :kox: :kox: :kox:

Tobi napisał trochę a nie całkiem :gwizdanie:, zresztą nie od razu Rzym ..... spalili :wink4:

no dokładnie :) zaczne od mniejszych rzeczy, aczkolwiek tez bardzo waznych :tongue4:

zreszta ten pakiet caractere tak srednio mi sie podoba :tongue4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy odbędzie sie kolejny spot w Skierniewicach?

:hi: jeszcze nie jest konkretnie ustalone, ale sledz na bierząco ten temat to napewno w niedlugim czasie sie dowiesz :wink4:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:32_________________________________________________właśnie chłopaki... nie wiem jak u was.. ale mi termin spotu bedzie pasowal dopiero 27czerwca(sob)... :disgust: :disgust: :disgust: chyba ze pomyslimy nad jakims piatkiem lub niedzielą... :mysli:Paweł, Tobi i reszta, a wy jak stoicie z weekendami w czerwcu????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie kiedy odbędzie sie kolejny spot w Skierniewicach?

:hi: jeszcze nie jest konkretnie ustalone, ale sledz na bierząco ten temat to napewno w niedlugim czasie sie dowiesz :wink4:[br]Dopisany: 30 Maj 2009, 12:32_________________________________________________właśnie chłopaki... nie wiem jak u was.. ale mi termin spotu bedzie pasowal dopiero 27czerwca(sob)... :disgust: :disgust: :disgust: chyba ze pomyslimy nad jakims piatkiem lub niedzielą... :mysli: Paweł, Tobi i reszta, a wy jak stoicie z weekendami w czerwcu????

no ja tez bede mogl dopiero po 20 czerwca...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grila robie jednak za tydzień, czyli 6 czerwca, więc 13 miałbym teoretycznie wolny.

Z tym, że to jest ostatni weekend przed wylotem na wakacje i nie moge powiedziec czy coś mi się nie zmieni (czyt. żona coś nie wymyśli) :mysli:

No i od 17 czerwca do 1 lipca mnie nie ma ...

Dlatego myślę, że można pomysleć (jak pisał Tomek) o spociku w piątek lub niedziele

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja grila robie jednak za tydzień, czyli 6 czerwca, więc 13 miałbym teoretycznie wolny.

Z tym, że to jest ostatni weekend przed wylotem na wakacje i nie moge powiedziec czy coś mi się nie zmieni (czyt. żona coś nie wymyśli) :mysli:

No i od 17 czerwca do 1 lipca mnie nie ma ...

Dlatego myślę, że można pomysleć (jak pisał Tomek) o spociku w piątek lub niedziele

to moze podam cos na ruszt...

19 czerwiec?? - piątek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym może zaproponował niedziele 14 czerwca bo 19 czerwca to mogę być z Wami, ale tylko myślami :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dla mnie to i 13 i 14 i nawet ten 19 był by do przeżycia także ja się piszę :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja bym może zaproponował niedziele 14 czerwca bo 19 czerwca to mogę być z Wami, ale tylko myślami :disgust:

noo tak.. zapomnialem ze wyjezdzasz... a bez naszego PREZESA to nie to samo hehe :decayed: a ten 14ty jak pisałes to mógłby ujść :good:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 14 bedzie dobrym terminem ponieważ w niedziele będzie więcej ludzi nad Zalewem i co za tym idzie możemy bardziej rozlansować nasz skierniewicko-łowicko-sochaczewski Klub Miłośników A4 :naughty:

Pomyślcie o tych tłumach napalonych, skąpo ubranych lasek, rzucających się na maskę naszych :a4fan::decayed: :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że 14 bedzie dobrym terminem ponieważ w niedziele będzie więcej ludzi nad Zalewem i co za tym idzie możemy bardziej rozlansować nasz skierniewicko-łowicko-sochaczewski Klub Miłośników A4 :naughty:

Pomyślcie o tych tłumach napalonych, skąpo ubranych lasek, rzucających się na maskę naszych :a4fan::decayed: :decayed:

Paweł masz wyobraźnie :):) w takim razie ja 14 przyjezdzam sam :tongue4: :tongue4:

tylko oby wraz ze wzrostem liczby ludzi nad zalewem nie wzrosla za bardzo liczba nie naszych autek na parkingu... :disgust: :disgust:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paweł masz wyobraźnie :):) w takim razie ja 14 przyjezdzam sam :tongue4: :tongue4:

Jakos musialem Was zachecic do przyjazdu a wiedzialem ze to zadziala :decayed:

Tak wiec skoro kilku osobom pasuje to ustalamy ze spocik bedzie wyjatkowo w niedziele 14 czerwca

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze, że bedziesz po 18-tce (imprezie), a nie po 18-tce (dziewczynie) bo ze zdrowej 18-ki żal schodzić i mógłbyś nie zdążyć dojechać :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...