Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spociki w Skierniewicach

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

moze byc 16:00 :wink4:

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Wyświetleń 147,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
:hi: ok 16:00 :good: ale ja tak o 15:50 wpadne :polew:
Opublikowano

I tak się pewnie najpierw na myjni widzimy :decayed:

Opublikowano

ja od rana z polerka w dłoni biore sie do rzeczy :tongue4: jak zdarze to neonki podepne... :>

Opublikowano

ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody

misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej :decayed:

Opublikowano

ja to będę happy jak umyje furaka lepiej niż przed ostatnim pseudo-spotem udokumentowane zdięciami nadawały by się do strefy śmiechu na dobrą sprawę, a polerować mi się nie chce chyba, że by było naprawdę znośnie pod względem pogody

misiek_23 a Ty z łodzi lecisz?? jeśli tak i lecisz przez łowicz to możemy się ustawić i lecieć razem bo z łowicza w sumie chyba ze 3 sztuki polecą albo i więcej :decayed:

lece albo przez łowicz albo lipce rey. ale jak coś to gdzie byśmy sie ustawili?[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 23:38_________________________________________________ :mysli: a tak wogóle to chyba ten pierwszy pseudo zlocik{spocik) jak go nazywasz to sie udał no nie?? początki sa trodne ale mam nadzieje ze teraz to juz sie uda :wink4: ale jak by nie bylo to foty sa :kox:
Opublikowano

na Starym Rynku w łowiczy o 15:00 my już tak wstępnie ustaliliśmy z chłopakami jak byś sie zdecydował jechać przez łowicz to się jakoś nr fona wymienimy bo wiem, że się w takich sytuacjach przydaje :decayed:

no foty fajne są, ale jak frekwencja na tym bedzie podobna to zwatpie i przenośimy się chyba na łowicz bo co tyle kilometrów trzaskać jak i tak byliśmy tylko my poza tym parking nie był dobrym pomysłem bo jakieś a4 krążyły, ale się żadna nie zdecydowała ostatecznie zatrzymac a w ciemno daje z 70% że to był ktoś z klubu ale cóż trzeba byc dobrej mysli co do kolejnego

Opublikowano

wysle ci na PW moj nr. jak cos to mi piiknij.[br]Dopisany: 09 Marzec 2009, 23:49_________________________________________________ moze zrobimy liste obecnosci? :rtfm: zeby nie było tak jak za pierwszym razem? :doh1:

:a4fan: :a4fan: :a4fan: :beer1: :a4fan: :a4fan: :beer::a4fan: :beer1: :a4fan: :a4fan: :a4fan:

Opublikowano

no to :

1.pulpit

Opublikowano

i ja też :naughty:

Opublikowano

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon :cool1:

Opublikowano

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon

4.Tobi_one

Opublikowano

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon

4.Tobi_one

5.sebastian_marat

Opublikowano

1.Pulpit

2.Malin01

3.Skovroon

4.Tobi_one

5.sebastian_marat

6. paulo77 :hi:

prawdopodobnie podjedzie też jednego z forumowiczów, których werbowałem przez priv i który mi odpisał.

W sumie kolega ma A6 ale Audi to Audi, no i zawsze sztuka więcej :)

ps. Pany a może w podpisie zrobić sobie link do Spoty Skierniewickie i może kiedyś ktos zobaczy i się zwerbuje kolejne osoby na kolejne zloty/spoty

Opublikowano

ps. Pany a może w podpisie zrobić sobie link do Spoty Skierniewickie i może kiedyś ktos zobaczy i się zwerbuje kolejne osoby na kolejne zloty/spoty

nie głupi pomysł :good:
Opublikowano

Ja już podpisik mam :gwizdanie:

Opublikowano

Kurde tylko ciekawie jak bedzie z pogoda w ta sobote... :mysli: jak patrze prognozy to ma byc +8 i delikatne sloneczko... ale te marcowe pogody rozne bywaja.. :gwizdanie:

Opublikowano

dobrze będzie grunt żeby na pierwszym frekwencja dopisała póxniej już powinno byc tylko lepiej :decayed:

a jak na razie to i ja się dołączam do pomysłu z podpisem :rolleyes:

Opublikowano

Ja se zrobiłem cuś takiego jak widać w podpisie zeby było lepiej widoczne.

A po zlociku jak bedą fotki to zrobie coś lepszego i się zmieni.

No i udostępnie dla chętnych oczywiscie

Opublikowano

no to wygląda całkiem spoko jak się zrobi takie, żeby było kilka furaków plus jakiś ładny opisik pod to myślę, że będzie to wyglądało całkiem spoko

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.