Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[S4 B5] Nogaro Blue by emay

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, bizonek069 napisał:

Jak cenowo takie spa?

Dużo :) ogólnie jak byłem w 3 firmach we Wrocławiu na wycenie to Wilczynsky Studio zrobił mi to o 1000 zł taniej.

Opublikowano
  • Autor
9 godzin temu, donM. napisał:

Piękna jest <3 Ile Cię kosztowała powłoka ceramiczna? 

Koszt położenia samej ceramiki to jakieś 1800 zł. Wiadomo, że trzeba lakier przygotować. Jak ktoś przyjeżdża nowym z salonu to małą korektę wystarczy zrobić. U mnie była dwu stopniowa. Dodatkowo ceramiki nie kładli na elementy które zostały oklejone folią. 

Opublikowano
Dnia 22.06.2017 o 15:07, Veiru napisał:

Panie! Nie wiedziałem że taka gablota po wrocq się wozi :huh:

Zarąbiaszczy projekt :thumbup1:

 

Musisz wpadać na spoty. Emil jest regularnie o ile nie pada. :decayed:

Opublikowano

Ależ się sunia błyszczy :slina:

Wysłane z Tapatalka

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Ostatnie zdjęcie z tamtej sesji.

 

ses4.jpg

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano
  • Autor

Sesja październikowa:

IMG_7928.jpg

IMG_7934.jpg

IMG_7938.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7928.jpg

IMG_7934.jpg

IMG_7938.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7928.jpg

IMG_7934.jpg

IMG_7938.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

IMG_7942.jpg

 

Edytowane przez emay

Opublikowano

Śliczna ale przydał by się gril od RSa:decayed:

Opublikowano

Dobre foty... w sam raz do kalendarza :decayed:

20 minut temu, a4bartek napisał:

Śliczna ale przydał by się gril od RSa:decayed:

Grill z RS-a jest fajny ale do Eski utrzymanej w tak pedantycznym i oryginalnym wyglądzie chyba bym go nie dał na miejscu Emila. 

Opublikowano
  • Autor

Wiadomo panowie, że grill od RS tutaj nie pasuje. Nawet FMICa nie mam aby nie ciąć zderzaka. :decayed:

Opublikowano

No dokładnie, jak grill RS to jak by się to miało do kratek w zderzaku? Teraz jest idealnie :wink:

  • 3 miesiące temu...
Opublikowano

Widzę że na sprzedaż jest, jakieś nowe autko szykujesz?:)

Opublikowano

Zepsuję Emilowi zabawę w ciuciubabkę. Nowiutkie Volvo za prawie pół bańki już czeka. Miałem dzisiaj okazję oglądać.  :decayed:

Opublikowano
  • Autor
20 godzin temu, Marek24 napisał:

Widzę że na sprzedaż jest, jakieś nowe autko szykujesz?:)

Nic

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
W dniu 1.02.2018 o 20:02, Marek24 napisał:

Widzę że na sprzedaż jest, jakieś nowe autko szykujesz?:)

Ile ?:D

Opublikowano

Tyle świeżaku żeby chociaż 80% odzyskać. Nie widziałeś na żywo, nie miałeś okazji dotknąć palcem. Między innymi dlatego Emil wystawił ją na ebay a nie na allegro. Nie potrzebuje Januszy którzy dadzą dychę tylko konkretnego kupca który z opisu będzie w stanie oszacować co zostało zrobione a ile trzeba dołożyć żeby przekroczyć 700ps. 

Opublikowano

Piękna eska.  Kolor jak dla mnie,  sam swego czasu szukałem takiego auta jednak z racji wieku zrezygnowałem.. 

Opublikowano

Hej.

Bardzo podoba mi sie ta S4 ;) myslalem ze to zdj jakies Turki robili a to ty :D Twoja fota na tapecie u mnie :D

Screenshot_2018-02-16-10-00-04.png

Opublikowano
  • Autor

Fajnie się wpasowało. Dzięki za dobre słowo.

Opublikowano

Moja zwykła B5 tez idzie na malowanie i szukałem Kodu lakieru właśnie takiego...Ale nic nie moglem znalezc ;) Teraz wiem jaki będzie ? 

Opublikowano

Auto marzenie... Dajcie linka do aukcji.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.